Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Frostsprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Frostsprinten
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: søndag 1 november 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 373 påmeldte deltakere.

N-åpen (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Christoffer BorgIL Koll185862
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Marte EgerKongsberg OL196871
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Hans Mathias Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering77057
Jørgen Rønning JohansenMåren OK97865
Mats JohnsenRøyken OL212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Kristian KaiserSturla, IF80135
Synne KjernsmoRøyken OL178071
Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL221162
Lars Lindhom AckenhausenKonnerud IL97361
Eero MartomaaÅs-NMBU Orientering211492
Weronika Kinga MoczulskaRøyken OL212943
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Jonas SanneRøyken OL212897
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Per Noah SommerheinIL Koll203005
Hanna SpangbergKonnerud IL212139
Jon StrandKongsberg OL183843
Silje StrandLierbygda OL169008
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Otto Endresen Ulltveit-MoeIL Koll189145
Eivind VågsnesOppsal Orientering193868
Kristoffer ØhlckersTyrving IL191210
Sofia ØhlckersTyrving IL212783
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marthe Graff-WiikRøyken OL211867
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Martha WisløffAsker Skiklubb207601

D 11-12 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari BrendeFossum IF191212
Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL207643
Morten FjellRøyken OL212850
Hilde Sogn HaugFossum IF212851
Mina Akiko JohnsenRøyken OL212043
Marie KvarmeRøyken OL183830
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb413055
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Celine SanneRøyken OL212020
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Bogen ArenthSturla, IF
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb142796
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Malene InstanesSturla, IF199366
Ingeborg KvarmeRøyken OL67403
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Anni SaarelaKonnerud IL175859
Tale StrandKongsberg OL158096
Iselin SørensenSturla, IF89072

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje CarlsenRøyken OL212906
Ine InstanesSturla, IF199367
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809

D 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Eline BergTyrving IL203507
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL198916
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Helene EgerKongsberg OL215112
Marlin HaavengenKongsberg OL176291
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb207005
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Lotte MyklemyrEiker OL221082
Vera Gano MønnichRøyken OL158431
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 17-A kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Zsuzsa FeyTyrving IL136565
Elin Fossum RyeAsker Skiklubb143180
Åsa FranzenTyrving IL159533
Marita Weierud KvaaleRøyken OL72000
Mari Oppedal TokheimLierbygda OL180927
Julia Petra PlaianAsker Skiklubb160741
Siri SpjelkavikTyrving IL188869

D 17-C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Berit ArenthSturla, IF206489
Line BjørnåsKonnerud IL219301
Inger-Helene CarlsenRøyken OL192127
Linda FredhMåren OK184147
Cecilie Christin KvermeFossum IF202992
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Annemarie RanvikKonnerud IL154060
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb94083

D 17-20 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb199155
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering203655
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb159024
Synne StrandAsker Skiklubb183999
Ingvild Løver ThonModum OL206465
Emilie WestinPorsgrunn OL203458
Margrethe WisløffAsker Skiklubb193820
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb207593

D 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie AarnesNydalens SK170531
Karoline AndersenAsker Skiklubb207592
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering197922
Marit IsachsenAsker Skiklubb181811
Kristin JægerOppsal Orientering176252
Dana B. SteneNydalens SK215132
Ida Solberg SvenneEiker OL154280
Ingrid TronshaugStokke IL203565
Marte Eline UlvestadHeming Orientering159332
Mila ZaharinovaOppsal Orientering180515

D 40- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Isa HeggedalKonnerud IL214944
Mette Eline HeimstadRingerike OL146585
Tanja InstanesSturla, IF145112
Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering77057
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Gunhild MyhrAsker Skiklubb168825
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Line NybakkenÅs-NMBU Orientering185828
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Torunn Drage RotiFossum IF128426
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Ingjerd SommerstadKongsberg OL171876
Mette SpangbergKonnerud IL173215
Kari StrandKongsberg OL158103
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Hanne Løver ThonModum OL206288
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Lenka WestinPorsgrunn OL92307
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb157991
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb485347

D 50- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb174665
Kirsti Grundnes BergTyrving IL211335
Berit BergeTyrving IL200025
Enikø BertalanAsker Skiklubb191088
Hanne BrendeFossum IF165993
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering174994
Berit DanielsenTyrving IL159502
Torun DyrkornEiker OL185988
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb186625
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Helga HaverstadLierbygda OL158107
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Kjersti HovFossum IF181360
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL136908
Unni RyeAsker Skiklubb67617

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Aud KjemperudEiker OL184662
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Helga PeveriEiker OL129730
Jorunn SanderudNydalens SK204619
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

D 65- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Brynhild FanuelsenFossum IF89392
Berit GrosvoldEiker OL179799
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Aud I SpjelkavikTyrving IL188850
Kjersti ThoStabæk IF87562
Nora UrsinFossum IF89391
Linda VerdeSturla, IF209838
Gry Bruland VråleSturla, IF144060
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne BræckKongsberg OL98986
Siri HolmboeTyrving IL188935
Sidsel SandelienHeming Orientering172855
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841
Hjørdis ØvreåsBotne SK145318

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK203765
Torunn Hege FrøvollSturla, IF195858

H 11-12 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders AmundsenKonnerud IL212424
Eivind Bogen ArenthSturla, IF144607
Oskar BaklidKonnerud IL212561
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Johan EgerKongsberg OL154245
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb160780
Noah Rølles IssowitschRøyken OL213118
Simen Rønning JohansenMåren OK89684
Martin KaiserSturla, IF222549
Ola KjølstadRøyken OL203308
Lukas KlausenSturla, IF188801
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Bernard W. MoczulskiRøyken OL200376
Jonas MyhrAsker Skiklubb215050
Daniel NystuenRøyken OL211692
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb207401
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022

H 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ferdinand FremmingHeming Orientering188863
Egil FrydenlundSturla, IF158433
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Ådne SkjærsteinTyrving IL173244
August Syrdal ØenHeming Orientering187011
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb160762

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399
Tord StrandKongsberg OL183842
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb155978

H 17-A kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje BrendeFossum IF177963
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Morten FredhMåren OK208419
Petter FureOppsal Orientering77361
Lars Rønning JohansenMåren OK209001
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Kristian NøssRøyken OL179367
Odd StrandKongsberg OL145390

H 17-C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn BogenSturla, IF144606
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn480093
Jørn Idar EllingsenKonnerud IL212597
Morten FjellRøyken OL211494
Lars Petter FjærRøyken OL189086
Gunnar FosstveitRaumar Orientering180086
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Jo Aleksander LænnSteinkjer OK176300
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL480175
Jo Ulltveit-MoeIL Koll185923
Frode G. WaalerMåren OK204558

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sturla FrydenlundSturla, IF159626
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb219999
Vegard MyklemyrEiker OL192295

H 21- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Harald BergeTyrving IL176309
Morten Taraldsten BrunesNydalens SK77372
Eirik Jansson HaverstadNydalens SK201949
Sindre Jansson HaverstadNTNUI191591
Lars Steinar HefreBø OL144281
Ola LestebergKongsberg OL211224
Marius Lindhom AckenhausenKonnerud IL183812
Kjetil Rasmussen ModalsliFossum IF180018
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Henrik Drange RuudRøyken OL159327
Halvor SaunesNydalens SK195811
Martin Grotle SoukupBækkelagets SK206394
Henning SpjelkavikTyrving IL184661
Ove SætraHadeland OL129737
Sigve VågsnesOppsal Orientering180877
Siggen YtrehusBø OL217280

H 40- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BaklidKonnerud IL157168
Trond BrevikFossum IF197501
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Anders GustafssonSturla, IF189130
Torstein HoleNydalens SK124762
Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering187048
Stig InstanesSturla, IF145113
Jan Anders IstadAsker Skiklubb487950
Harald IweIL GeoForm195754
Torstein KvaaleAsker Skiklubb219497
Bent Sande KvermeFossum IF179912
Trygve LeivestadSarpsborg OL191357
Syver LøkenKongsberg OL178250
David LøverModum OL221340
Ivar MølnvikFossum IF157055
Christian ReuschHeming Orientering194449
Gjermund RørenEiker OL173451
Espen RøsteKongsberg OL204757
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Rune SørensenSturla, IF189047
Sverre WisløffAsker Skiklubb168827
Atle WølloKongsberg OL177837

H 50- (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rolf E. AndersenLierbygda OL222245
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL146576
Roar ByeModum OL193869
Morten DueMåren OK400286
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Arne FossheimAsker Skiklubb160778
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Roy GjerdingOK Moss197796
Martin GranlyLillomarka OL181270
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL158106
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Terje HenriksenAsker Skiklubb209078
Kristian KalagerAsker Skiklubb160802
Morten KarlsenMåren OK400006
Tore KjølsethNydalens SK184116
Morten KongsbergTyrving IL174738
Are KristiansenTyrving IL186247
Ivar LindsethRingerike OL146569
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Johan LundeIL Koll206911
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Trond RønnebergAsker Skiklubb168785
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb83150
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Kjell WestinPorsgrunn OL480106
Bjørn WilladssenHeming Orientering142778
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein AckenhausenKonnerud IL222213
Øystein AndersenEiker OL172115
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb168804
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Svein S JacobsenTyrving IL206460
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Petter NæssOppsal Orientering189041
Torbjørn NørbechRingerike OL61050
Harald ThonSturla, IF209837

H 65- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BakkeGjø-Vard OL200425
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Jørgen HolmboeTyrving IL155920
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL214964
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Bernt TollefsenIL GeoForm89695
Trond WettergreenDriv IL180270
Per ØhlckersTyrving IL199326

H 70- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klaus EngenEidskog OL216401
Eirik EriksenSturla, IF191256
Jon C. FougnerHeming Orientering181511
Sigurd HaugerudIL GeoForm195810
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Arne LandeBø OL176161
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Ole SkogedalAsker Skiklubb89112
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Tore VaajeAsker Skiklubb400434
Lasse VråleSturla, IF147450
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Elling FrøvollSturla, IF195892
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Tor HenriksenÅrvoll IL204689
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Sturle HånesIL GeoForm169036
Knut KjemhusKongsberg OL158461
Kåre KnudsenIL GeoForm186891
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Per MeilandLommedalens IL214982
Erling TidemannLommedalens IL168119
Arne ØfsthusAsker Skiklubb152194

H 80- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF157981
Kjell H. EriksenFossum IF82227
Tor E. HenriksenLillomarka OL186264
Leiv HopeKongsberg OL200585
Carl-Fred. KolderupStabæk IF66600
Einar LarsenSturla, IF145791
Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL78632

Annonser

IOF Eventor