Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Drammen City Cup 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Drammen City Cup 2
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: torsdag 23 april 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 87 påmeldte deltakere.

H17- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Morten AndersenSturla, IF207675
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL146576
Lars BaklidKonnerud IL157168
Nils Inge BrurbergSturla, IF181578
Peter CarlsenRøyken OL207695
Per Kristian EkebergTyrving IL159501
Morten FredhMåren OK208419
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Sturla FrydenlundSturla, IF159626
Arno GrønhovdModum OL77375
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL158106
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Geir Holm GundersenSturla, IF412254
Kjetil KjernsmoRøyken OL401142
Arild MoenKonnerud IL89527
Geir Egil NorbomKonnerud IL187248
Pål Espen NordhaugKonnerud IL205546
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Øystein RognebakkeSturla, IF189043
Henrik Drange RuudRøyken OL159327
Trond RønnebergAsker Skiklubb168785
Trond SmemoSturla, IF199647
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL178168
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Iver SørensenSturla, IF82105
Rune SørensenSturla, IF189047
Harald ThonSturla, IF209837
Karl Anton UndelandSturla, IF159646
Tibor VáriSturla, IF159623

D17- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne Hope AbelRøyken OL203277
Amalie Fjæstad AmundsenKonnerud IL123913
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Caroline BergmanKonnerud IL157134
Enikø BertalanAsker Skiklubb191088
Inger-Helene CarlsenRøyken OL192127
Berit DanielsenTyrving IL159502
Anne Willkommen EikenKongsberg OL190660
Marit GanoRøyken OL179411
Marita Lilja GrønhovdModum OL205685
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Tine HansenModum OL175949
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Maren KoplandModum OL86844
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Ingunn Lysaker NorbomKonnerud IL187220
Annemarie RanvikKonnerud IL154060
Line Drange RuudRøyken OL193703
Kristin Sagosen SmebyKongsberg OL197811
Tone SkramRøyken OL188879
Toini SkyttersæterKonnerud IL159012
Fride SørensenSturla, IF89059
Ingunn Egeberg VáriSturla, IF159662

H -16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Egil FrydenlundSturla, IF158433
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Nicolai HübschleSturla, IF182005
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL211484
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL180942
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Sigurd SmemoSturla, IF199646
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063

D -16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL198916
Silje CarlsenRøyken OL212906
Helene EgerKongsberg OL215112
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188790
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Sandra Hope HauganRøyken OL213096
Thea LandKonnerud IL202977
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Vera Gano MønnichRøyken OL158431
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Anni SaarelaKonnerud IL175859
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Iselin SørensenSturla, IF89072

Rekrutt (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar BaklidKonnerud IL212561
Felix Granheim MortvedtRøyken OL
Max Granheim MortvedtRøyken OL
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Synne KjernsmoRøyken OL178071
Ola KjølstadRøyken OL203308
Bernard W. MoczulskiRøyken OL200376

Annonser

IOF Eventor