Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østfoldsprinten 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Østfoldsprinten 2
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: onsdag 29 april 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 99 påmeldte deltakere.

Alfta-Ösa OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Galina VinogradovaAlfta-Ösa OKD 17-181769

Fredrikstad SK (29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SKH 17-196846
Dina Sofie AntonsenFredrikstad SKD 17-155768
Bendik BergsengFredrikstad SKH -16197772
Bjørn Erik BergsengFredrikstad SKH 50-197801
Thomas BlomkvistFredrikstad SKH 11-12176086
Emma DanevadFredrikstad SKD -16208730
Jenny DanevadFredrikstad SKN-åpen193091
Bendik EliassenFredrikstad SKH -16182092
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKH -16202983
Camilla ImrikFredrikstad SKD 17-209934
Eirik ImrikFredrikstad SKH -16181972
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SKH 17-61947
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SKD -16158434
Eirik KrokaFredrikstad SKH -16
Thomas LieFredrikstad SKH 17-183732
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKD -16170303
Runar Saur ModahlFredrikstad SKH -16183666
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SKD -16183671
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SKH -16190325
Henrik OttesenFredrikstad SKH 17-194878
Kristin OttesenFredrikstad SKD 17-199256
Sondre OttesenFredrikstad SKH -16212553
Hilde PoppeFredrikstad SKD 17-203117
Sivert PoppeFredrikstad SKH 11-12192398
Lasse SimonsenFredrikstad SKH 17-71981
Sven SimonsenFredrikstad SKH 50-69803
Ludvik SætherFredrikstad SKN-åpen212630
Magne SætherFredrikstad SKH -16184529
Magne SætherFredrikstad SKH 17-201975

Gimle IF (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mia Bohlin JønsbergGimle IFD 13-16C145797
Martin KindemGimle IFH 13-16C155074
Håkon Kopperud KnutsenGimle IFH 13-16C183667
Ingrid Grønlund MoenGimle IFD 13-16C205930

Halden SK (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SKH -16202994
Karoline AuneHalden SKD -16194816
Randi Brevig AuneHalden SKD 17-158420
Hedda Raadal BjørloHalden SKD -16182000
Erlend BrendstuenHalden SKH -16195770
Elisabeth BrækkeHalden SKD -16212406
Martin BrækkeHalden SKH -16181957
Synne Malene BrækkeHalden SKD 17-158424
Olav Milian Schmitt GranHalden SKH 17-181019
Niels Christian HellerudHalden SKH -16206905
Maren HenriksenHalden SKN-åpen190259
Lisa JenssenHalden SKD -16184540
Synne Marie JenssenHalden SKD 13-16C211969
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SKH -16181979
Trygve Kristoffer LøvliHalden SKH 17-191070
Jens Erik MjølnerødHalden SKH 50-91161
Hanna Lye MoumHalden SKD -16159033
Claus NorstedHalden SKH 17-215109
Ole Øivind NorstedHalden SKH -16181812
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKD -16196849
Helen PalmerHalden SKD 17-190327
Heidi StoksethHalden SKD 17-197722
Øyvind StoksethHalden SKH 17-172140
Håkon Østraat SævareidHalden SKH 17-180501
Jakob TorgersenHalden SKH -16204760
Alexander Skaug YtterbølHalden SKH -16207830
Svend Arne YtterbølHalden SKH 50-413078

Indre Østfold OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik BlågestadIndre Østfold OKH -16174099
Rune BlågestadIndre Østfold OKH 17-187067
Haakon JohannesenIndre Østfold OKH 13-16C199493
Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OKD -16197852
Mats Andre NygårdIndre Østfold OKH -16197993
Vegar SkinneIndre Østfold OKH -16179382
Jørgen VisterIndre Østfold OKH 17-199492
Sigmund VisterIndre Østfold OKH 17-144864

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Petter MathisenNTNUIH 17-180916

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan Erik IsaksenNydalens SKH 17-63200

OK Moss (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK MossH 11-12170812
Karoline BjørnerødOK MossD 13-16C195675
Tore BjørnerødOK MossH 17-61943
Christopher LadimOK MossH -16192251
Sondre LadimOK MossH 11-12192159

Raufoss IL Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirin LodgaardRaufoss IL OrienteringD 17-480176

Sarpsborg OL (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OLH -16167080
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OLH 17-191644
Marie HansenSarpsborg OLD -16157495
Jenny HaugeSarpsborg OLD 11-12145181
Sigrid HaugeSarpsborg OLN-åpen
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLD 13-16C144612
Margrete KrageSarpsborg OLD 17-121634
Audun Langvik-HansenSarpsborg OLH 17-191652
Malene Langvik-HansenSarpsborg OLD 17-191695
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OLD -16157166
Wenche LindløvSarpsborg OLD 17-206022
Amalie LudvigsenSarpsborg OLD 11-12181986
Nina Bianca PedersenSarpsborg OLD 13-16C205978
Siri PedersenSarpsborg OLD -16206021
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OLD 50-147380
Ask SkivdalSarpsborg OLN-åpen
Eskil SkivdalSarpsborg OLN-åpen
Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OLD 17-94048

Trøsken IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvild AgnaltTrøsken ILD 13-16C178588
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILN-åpen181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken ILN-åpen181682

Varteig OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Olaf KlemsdalVarteig OLH 50-152688

Annonser

IOF Eventor