Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Marsipanløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Marsipanløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: tirsdag 29 desember 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 79 påmeldte deltakere.

Elverum OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald ØstbyeElverum OKH lang221167

Fossum IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Richard Zeiner-GundersenFossum IFH lang195814

Gjø-Vard OL (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Even ErlienGjø-Vard OLH mellom480253
Kristine KravdalGjø-Vard OLD lang201989
Marie KravdalGjø-Vard OLD kort201972
Even LienGjø-Vard OLH kort187269
Lars LienGjø-Vard OLH mellom187270
Øyvind LienGjø-Vard OLH lang178166
Einar SogstadGjø-Vard OLH kort191241
Live Raknes SogstadGjø-Vard OLD kort178074
Maren SogstadGjø-Vard OLD kort191242
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OLH mellom178352
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OLH kort192949
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLH kort179860
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLD kort180944
Hege SolerødGjø-Vard OLD kort76108
Michael SætvedtGjø-Vard OLH lang62335
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OLD kort191111
Espen TorsethGjø-Vard OLH kort191068
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OLH kort191165
Simon Wich-HeiterGjø-Vard OLH mellom203612

Hadeland OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hege HeibergHadeland OLD mellom187205
Jo Randar HolmøyHadeland OLH mellom158419
Tiril ReksnesHadeland OLD mellom213442

Hamar OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik GrøndalenHamar OKH mellom96657
Lars GrøndalenHamar OKH lang167018
Terje GudbrandsenHamar OKH lang206429

Hauketo IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove MartinsenHauketo IFH lang199744

Kongsberg OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OLD mellom222089

Lillehammer OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Brynjar Larssen BakkenLillehammer OKH lang67421
Steinar BakkenLillehammer OKH lang67428
Tove BakkenLillehammer OKD kort83165
Guri LarssenLillehammer OKD kort312781
Jon Vegard LundeLillehammer OKH kort192660
Kjell Joar RognstadLillehammer OKH mellom83163

Måren OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linda FredhMåren OKD mellom184147
Morten FredhMåren OKH lang208419

Nittedal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
John Thomas PetersenNittedal OLH mellom184542

NTNUI (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sondre Sande GullordNTNUIH lang407403
Vegard RuttenborgNTNUIH lang

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend SlokvikNydalens SKH lang181990

OL Toten-Troll (22)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eldrid Hågård AasOL Toten-TrollD mellom67415
Amund FlaskerudOL Toten-TrollH kort184001
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-TrollD kort197831
Håvard GjestvangOL Toten-TrollH kort402743
Marita HernandezOL Toten-TrollD lang201974
Bjarte LindstadOL Toten-TrollH lang207731
Hildegunn LindstadOL Toten-TrollD mellom136903
Eirik RavnanOL Toten-TrollH lang480254
Ingrid RavnanOL Toten-TrollD lang76105
Sigurd RavnanOL Toten-TrollH lang128414
Jens Egil RostadOL Toten-TrollH kort136899
Arno SchneiderOL Toten-TrollH lang215485
Kjersti SmåstuenOL Toten-TrollD kort221395
Svein SolerødOL Toten-TrollH mellom62038
Anders SollienOL Toten-TrollH lang92154
Andreas Bjørke SollienOL Toten-TrollH mellom207728
Johannes Bjørke SollienOL Toten-TrollH kort128419
Marte Bjørke SollienOL Toten-TrollD kort184109
Marius StaffOL Toten-TrollH lang92158
Nils Harald StaffOL Toten-TrollH lang487977
Vanja StaffOL Toten-TrollD mellom207721
Onno VerberneOL Toten-TrollH lang207674

Oppsal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stig Hultgreen KarlsenOppsal OrienteringH mellom193685

Oslostudentenes IK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IKH lang195715

Raufoss IL Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eivor Stensrud AasRaufoss IL OrienteringD kort166585
Simen BallangrudRaufoss IL OrienteringH lang195875
Hans A. TingvoldRaufoss IL OrienteringH mellom208715

Raumar Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida EngenRaumar OrienteringD mellom156922
Gaute FosstveitRaumar OrienteringH kort180136

Ringsaker OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OKH mellom92332
Anne SørumRingsaker OKD mellom89547

Snertingdal IF Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Agnethe HasliSnertingdal IF OrienteringD mellom158846
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF OrienteringD mellom222531
Anita StensethSnertingdal IF OrienteringD mellom89533

Vang OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne FrøislandVang OLD kort80043
Eskil FrøislandVang OLH lang208085
Øivind FrøislandVang OLH mellom80042
Stein Arne NegårdVang OLH lang170443

Annonser

IOF Eventor