Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8serien løp 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8serien løp 5
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: onsdag 2 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 98 påmeldte deltakere.

N-åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK
Hans Peder BerglandIndre Østfold OK
Julie BrenåsVarteig OL83147
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Jacob EylertsenHalden SK213703
Mathilde FossaasGimle IF211949
Tuva Charlotte FossaasGimle IF212209
Agnes Steffensen JohansenGimle IF212157
Helle KvalheimHalden SK181365
Thea KvalheimHalden SK212487
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Erlend Grønlund MoenGimle IF212495
Simon Myklevold-BøhnHalden SK199473
Kristine RylandHalden SK211977
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Maren HenriksenHalden SK190259
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Lien BackstrømHalden SK159032
Sofie BergstrømHalden SK143029
Sylvia DannevigHalden SK212327
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Josefin EylertsenHalden SK190572
Vilde Hagen-TafjordHalden SK176056
Anna marie kirkeng HolmenHalden SK212576
Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK203493
Emma Helene OlsenHalden SK212387

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK157181
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Emma DanevadFredrikstad SK208730
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL212391
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978

D 13-20C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild AgnaltTrøsken IL178571
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Mia Bohlin JønsbergGimle IF145797
Ingrid Grønlund MoenGimle IF205930
Anna NærbyIndre Østfold OK211299
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148

D 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Karoline AuneHalden SK194816
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Elisabeth BrækkeHalden SK212406
Marie HansenSarpsborg OL157495
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK197788
Lisa JenssenHalden SK184540
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK170303
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK197852
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Siri PedersenSarpsborg OL206021
Nora TorgersenHalden SK204761

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin OttesenFredrikstad SK199256
Benedicte PedersenSarpsborg OL145606
Helena ÅsbergSarpsborg OL191634

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL152691
Liam WingstedtHalden SK176982

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Skovrand AndreassenHalden SK212649
Herman Lien BackstrømHalden SK159030
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Jonathan EylertsenHalden SK169070
Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK39632
Sondre LadimOK Moss192159
Jonas OlaussenHalden SK190253

H 13-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Martin BrækkeHalden SK181957
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK87623
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Tore Herman KirkebøenHalden SK121049
Christopher LadimOK Moss192251
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Mats Andre NygårdIndre Østfold OK197993
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Magne SætherFredrikstad SK184529
Jakob TorgersenHalden SK204760

H 13-20C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK199333
Sander BystrømIndre Østfold OK175878
Martin KindemGimle IF155074
Håkon Kopperud KnutsenGimle IF183667
Frederic MathisenHalden SK208159
Halvor NærbyIndre Østfold OK203478
Even StoreheierIndre Østfold OK203670

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
August Asheim BirkelandHalden SK158430
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK181979
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Vegar SkinneIndre Østfold OK211658
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karl FremstadKongsberg OL191178

Annonser

IOF Eventor