Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Sprint
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: onsdag 10 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 106 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Skovrand AndreassenHalden SK212649
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Jacob EylertsenHalden SK213703
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Maren HenriksenHalden SK190259
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Edvard KeransFredrikstad SK212126
Helle KvalheimHalden SK181365
Thea KvalheimHalden SK212487
Aurora MyhrvoldIndre Østfold OK203453
Kristine RylandHalden SK211977
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Liam WingstedtHalden SK176982
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josefin EylertsenHalden SK190572
Amalie LudvigsenSarpsborg OL181986
Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK203493

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL212391
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Mia Bohlin JønsbergGimle IF145797
Ingrid Grønlund MoenGimle IF205930

D 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Karoline AuneHalden SK194816
Marte Sletten BergslandTrøsken IL202061
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Marie HansenSarpsborg OL157495
Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL197788
Lisa JenssenHalden SK184540
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK170303
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK197852
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Nora TorgersenHalden SK204761

D 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Raquel CostaHalden SK

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Malene BrækkeHalden SK158424
Malene Langvik-HansenSarpsborg OL191695
Kristin OttesenFredrikstad SK199256
Benedicte PedersenSarpsborg OL145606
Helena ÅsbergSarpsborg OL191634

D 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Brevig AuneHalden SK158420
Antoaneta DyaksovaSever158084
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK80407
Iliana IlievaHalden SK173098
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Jo ShepherdHalden SK85408
Heidi StoksethHalden SK197722
Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL94048

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi BørstadSarpsborg OL157145
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK79862
Bente LineIndre Østfold OK190571
Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK88624
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Jonathan EylertsenHalden SK169070
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Peder HaugaardIndre Østfold OK203671
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790
Sondre LadimOK Moss192159

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK199333
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Martin BrækkeHalden SK181957
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK192656
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Christopher LadimOK Moss192251
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Mats Andre NygårdIndre Østfold OK197993
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Jakob TorgersenHalden SK204760

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Kopperud KnutsenGimle IF183667
Frederic MathisenHalden SK208159

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL197985
August Asheim BirkelandHalden SK158430
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK181979
Haakon JohannesenIndre Østfold OK199493
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

H 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiago AiresHalden SK

H 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AlvemNTNUI203120
Karl Kristen GjølsjøOK Moss181015
Olav Milian Schmitt GranHalden SK181019
Audun Langvik-HansenSarpsborg OL191652
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK191070
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK197869
Håkon Østraat SævareidHalden SK180501

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL191644
Ivaylo KamenarovSever152519
Antonio Martínez PérezHalden SK143260
Fredric PortinHalden SK183491
Christian SchiveHalden SK207789
Ivan SirakovStora Tuna OK158039
Geir TorgersenHalden SK204759

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BjørnerødOK Moss61943
Dag BrenåsVarteig OL195569
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Per Olaf KlemsdalVarteig OL152688
Rune S. NielsenIndre Østfold OK197966
Christopher SchiveOK Moss207790
Sven SimonsenFredrikstad SK69803
Dag SyversenSarpsborg OL62604

Annonser

IOF Eventor