Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Rørholtmarka Rundt

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Rørholtmarka Rundt
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 14 november 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

D 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267
Mathilde Nordbrøden SkaareIL BUL-Tromsø79234

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering142835
Gunn Mariken BjervaDrangedal OL89880
Anne-Marie BrekkeOK Skeidi137303
Hanne HerumOK Skeidi89671
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Gro PedersenOK Skeidi82951

H 40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Helge GisholtOK Skeidi94900
Arve GlittumOK Skeidi188444
Inge GlittumOK Skeidi190985
Morten HamreIL Hauken89505
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Steinar LandeBø OL88666
Finn PettersenGjerstad IL68409
Bjørn PollandOK Skeidi180686
Arild RørholtOK Skeidi62460
Tron SolbergOK Skeidi488340
Dagfinn TorpePorsgrunn OL80717
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronald BjervaDrangedal OL89878
Ragnar HillestadLardal OL92538

D13-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Maria PrestbøenSandefjord OK186139

H-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522

H13-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757

H17-K (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole FlaattenOK Skeidi158080
Erling GrammeltvedtOK Skeidi92300
Åsmund HasaasOK Skeidi191166
Dag-Øyvind Olsen DjuvikBø OL154624
Jon Øivind PedersenOK Skeidi480057
Fredrik PollandOK Skeidi172271
Petter ReinemoFreidig144714
Siggen YtrehusBø OL217280

H17-L (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL203278
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Harald HoviSkien OK184572
Lars Eid NielsenNydalens SK198025
Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø146393
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Frode NysæterSkien OK184473
Ola Marius PedersenOppsal Orientering165633
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Knut Sveinung Holth RekaaFreidig123586
Vegard SagaTyrving IL207865
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543

Annonser

IOF Eventor