Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Harry Lagerts Nattcup 15 Løp1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 15 Løp1
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 23 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 158 påmeldte deltakere.

A - Legendar (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SK192578
Ellen Marie AriansenLillomarka OL100704
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Stian BergersenTyrving IL68522
Eirik Langedal BreivikNydalens SK157159
Olav Johannes DeelstraNTNUI79816
Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering177948
Markus GladNTNUI220766
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb186556
Eirik Jansson HaverstadNydalens SK201949
Espen JakobsenTyrving IL156843
Esten KorenNydalens SK77444
Sigurd MelsomFossum IF202990
Elias Thorsdal MølnvikFossum IF211647
Anders NordbergNydalens SK181232
Vegard SagaTyrving IL207865
Sindre SandvenFossum IF200630
Øystein SørensenNydalens SK172405
Anders VisterNydalens SK209926
Per WiréhnAsker Skiklubb192186

B - Ola og Kari (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering196877
Halvor AurmoHeming Orientering182106
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Vidar BenjaminsenLillomarka OL206100
Audun BjerknesMåren OK80098
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Nils Petter FremmingHeming Orientering159509
Kasper Harlem FosserHeming Orientering195708
Øystein HoloFossum IF84871
Martin HosetNydalens SK184647
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Elias JonssonNydalens SK203274
Hallvard KorenOK Moss84741
Trond KortnerØstmarka OK181802
Lukas LilandNydalens SK199282
Svein NygårdLillomarka OL193090
Hanne NøvikNydalens SK188964
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering153308
Henrik Drange RuudRøyken OL159327
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Ivar SeierstadIL GeoForm130676
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Erlend SlokvikNydalens SK181990
Paul TorvundØstmarka OK79101
Lars-Christian UngerNydalens SK198004
Christian VogelsangNydalens SK82224
Are WigaardOppsal Orientering214979
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903

C - Lokal (95)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AndersenAsker Skiklubb207592
Lin Martine AndorsenNydalens SK168970
Arild AndresenFossum IF165904
Even Angell-PetersenNydalens SK195689
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Sander ArntzenAsker Skiklubb207610
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99164
Vegard BendiktsenKonnerud IL99110
Karen BjergaardNydalens SK180935
Hallvard BjørgumVBIL181558
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Fredrik DahlbergEptir skogssniglar188986
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Andreas ErichsenNydalens SK170815
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Tobias EspedalNydalens SK153554
Felix FinsrudAsker Skiklubb160804
Anders FlågenHeming Orientering411539
Per FosserIndre Østfold OK208714
Arne FossheimAsker Skiklubb160778
Morten FredhMåren OK208419
Ferdinand FremmingHeming Orientering188863
Elena GrandNydalens SK187012
Bjørn Henning GrandalTyrving IL205395
Christian GrotnesTyrving IL159513
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK184460
Endre HallanLillomarka OL79089
Petter HalvorsenNydalens SK200496
Bjørn HaugeFet OL411372
Dag HauglandØstmarka OK173000
Øyvind HelmersenFet OL201988
Torstein HoleNydalens SK197809
Åsne Naadland HoloFossum IF144660
Egil HusethKamp/Vestheim IF200718
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Marit IsachsenAsker Skiklubb181811
Isak JonssonNydalens SK204677
Maria JonssonNydalens SK157511
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering190254
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Paul Laurentius KoefoedEptir skogssniglar195700
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK186133
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Marit Wenseth KureBø OL157506
Bent Sande KvermeFossum IF179912
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Sjur LangedalNydalens SK176112
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Ea LunøeNydalens SK157156
Einar LunøeNydalens SK177011
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Mons Kr. LøvfaldNydalens SK186088
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb200100
Terje Wiig MathisenOpen iT190637
Terje MelsomFossum IF151139
Morten MoeFet OL181700
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Per OsenVestre Akers SK197509
Emma Eithun PaulsenNittedal OL178188
Erik PaulsrudIL Koll219189
Børge PedersenNydalens SK194140
Andreas RambergØstmarka OK207518
Inge RambergØstmarka OK172946
Magnus RambergØstmarka OK207387
Morten RannemFossum IF154160
Sander H. RogndokkenFet OL195911
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering203009
Geir O. RønningNydalens SK152584
Per SandbergNydalens SK181026
Oda ScheeleNydalens SK157482
Rune ScheeleNydalens SK207658
Martin Andresen SkotteFossum IF221013
Per StedjeØstmarka OK152478
Peer StiansenNydalens SK89333
Endre StoksethNydalens SK215452
Helge StubberudNydalens SK410559
Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering161304
Lavran ThorstensenOppsal Orientering412980
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK132757
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Claes-H. UngerLillomarka OL197963
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Berit Sofie WiklundNydalens SK216706
Ragne WiklundNydalens SK197849
Ada WulfsbergNydalens SK154535
Sondre YtterbøAsker Skiklubb202127
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
August Syrdal ØenHeming Orientering187011
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering182138

R - Rekrutt (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Gro BøyumNydalens SK213709
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Odin FismenFossum IF152306
Linda FredhMåren OK184147
Marie LilandNydalens SK153847
Josefine LydersenNydalens SK204732
Andrea H. RogndokkenFet OL202998
Marie SaugestadNydalens SK208017
Elias StubberudNydalens SK410557
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119

Annonser

IOF Eventor