Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 6
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 14 desember 2014

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

Herrer (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Magnus CarlstedtSävedalens AIK
Fredrik EliassonHalden SK158089
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227
Markus HolterHalden SK160885
Eirik Kamstrup HovindNTNUI200010
Carl Godager KaasBækkelagets SK201412
Mattias KarlssonHalden SK123585
Olav LundanesHalden SK201416
Antonio Martínez PérezHalden SK203959
Ewan McCarthyBadenoch and Strathspey OC
Marcus MillegårdHalden SK186978
Peter NordbrødenHalden SK184944
Matthieu PuechIFK Göteborg143260
Øyvind StoksethHalden SK172140
Emil WingstedtHalden SK208496

Damer (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
[uspesifisert]Halden SK
Jennie AnderssonHalden SK170854
Runa Lien BackstrømHalden SK
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK201505
Nina Asheim BirkelandHalden SK158423
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK181217
Gina GranstedtHalden SK193887
Sara HagströmFalköpings AIK OK208391
Bodil HelgerudHalden SK158822
Iliana IlievaHalden SK173098
Eva JurenikovaHalden SK184340
Marit KahrsHalden SK173408
Matilda MartinssonFalkenbergs OK194088
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267
Marie OlaussenFredrikstad SK196727
Elena RoosHalden SK181105
Jo ShepherdHalden SK85408
Heidi StoksethHalden SK197722
Ingvild TorgersenHalden SK204860
Siri UlvestadNydalens SK206420
Nadiya VolynskaOK Orion170609

Gutter (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
August Asheim BirkelandHalden SK158430
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Olav Milian Schmitt GranHalden SK181019
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK191070
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK197869
Håkon Østraat SævareidHalden SK180501
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

Åpen mellom (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BackstrømHalden SK
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Jan GranstedtHalden SK89402
Oleksandr KratovOK Orion170606
Per OlaussenFredrikstad SK79573
Øyvind StoksethHalden SK
Geir TorgersenHalden SK204759
Jørgen VisterIndre Østfold OK199492
Sigmund VisterIndre Østfold OK144864
Svend Arne YtterbølHalden SK413078

Åpen kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Cathrine HagenHalden SK88606
Anne Julsrud HaugenHalden SK
Hanna Lye MoumHalden SK159033
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL175840

Annonser

IOF Eventor