Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til SM-Lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: SM-Lang
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Søgne og Songdalen OK
Dato: lørdag 22 august 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 109 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linne AuslandOddersjaa SSK146612
Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK213000

D12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene HaugeHisøy OK412605
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Malin HaugeHisøy OK412247
Mia HirschIF Trauma189015
Silje KregnesKristiansand OK142857

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin MestadTorridal IL62681
Birka Øhlenschlæger NielsenSilkeborg OK199456
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309

D 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Målfrid KonstKristiansand OK197878

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri CowardOK Sør193129

D 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora FagerheimHisøy OK98459

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro HarstadWest Anglian Orienteering Club216884
Leena KuusipohjaKristiansand OK197890
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne HaugeHisøy OK78908
Mari Reiersen JensenBirkenes IL203401

D 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild HaldKristiansand OK172978
Tone HirschIF Trauma156960
Åse Reidun KregnesKristiansand OK184648
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

D 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brit I. DanielsenOddersjaa SSK80104
Eli FrafjordGanddal IL188902
Liv Bente H FriestadKristiansand OK184416
Bente MestadTorridal IL62680
Mette MestadTorridal IL151305

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Anne Karin StigemoIL Imås98007

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås157079

H12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik PyttenKristiansand OK197956

H12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage TakleKristiansand OK198046

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL184362
Atle NilsenVegårshei IL134236
David RundeKristiansand OK157065
Anders VestølVegårshei IL127089

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vemund Aasemoen AardalOddersjaa SSK181245
Bas HoonhoutVegårshei IL179368

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Fredrik Monrad OlsenFlosta IL187081
Kristian PyttenKristiansand OK151383

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Svein LangåsOddersjaa SSK62690

H 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dovydas FreimontasKristiansand OK197873
Kristian Reiersen JensenKristiansand OK156552
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Kristian NyhusKristiansand OK203289
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468
John RundeKristiansand OK194509
Sigurd Svaland AasKristiansand OK203290

H 21- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian BøenKristiansand OK216987
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Vegard DanielsenKristiansand OK151194
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett197823
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Sjur HoviKristiansand OK156972
Martin HubmannKristiansand OK189434
Magnus JohanssonKristiansand OK157246
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333
Jostein MoeTorridal IL158004
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif StødleKristiansand OK198002

H 45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir BråtenVegårshei IL181985
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Inge HaugeHisøy OK173172
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Tor OlsenIF Trauma203431
Ola SløgedalMarnardal IL188942
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Idar TveitOtra IL411292
Norman UglandØyestad IF allianse79911
Terje UrfjellIL Imås97792

H 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)183832
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
John HansenKristiansand OK208650
Paul Magne LundeSøgne og Songdalen OK
Øyvind TorgersenKristiansand OK184699

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BergsethKvernbit IL211500
Arild BjørkenesMarnardal IL123787
Stein CowardOK Sør71282
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
Dag MoeKristiansand OK184578
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering485697

H 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK136843
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK84731
Øyvin SimonsenIL Imås157021

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK158606
Knut SkjævelandGanddal IL197988

H 17 B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak Aasemoen AardalOddersjaa SSK181963
Jo Vegard AardalOddersjaa SSK181032
Morten CowardOK Sør144045
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
Tony HalsallOtra IL204646
Ove KjetsåOtra IL204645

D 17 B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari CowardOK Sør203641
Anne Marie EkelandOddersjaa SSK145291
Mette Heddeland MartensKristiansand OK206286
Henriette OlsenIF Trauma156961

Annonser

IOF Eventor