Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Alta 2-dagers, dag 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Alta 2-dagers, dag 2
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: søndag 31 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Helsvig NilsenAlta OL
Nikolaj Leijon PedersenAlta OL

C-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidrun Roksvåg SandveAlta OL

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Helsvig NilsenAlta OL
Anna Pedersen KleemannAlta OL
Ina-Mari SkoglundAlta OL

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erle FrostAlta OL179911
Marie Pedersen KleemannAlta OL

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten Helsvig NilsenAlta OL
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL132208
Marit Klevstad JakobsenAlta OL

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magni Klevstad JakobsenAlta OL154473

D 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margrete GaskiBardu IL166562

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro BrekkanAlta OL159912
Tine KlevstadAlta OL

D 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina HeitmannAlta OL
Karen PedersenAlta OL
Bente RøkenesAlta OL154382

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag83055

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit Øxnevad FrostAlta OL82405
Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø127249

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd NormannAlta OL

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjermund Klevstad JakobsenAlta OL

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik FrostAlta OL154051
Hans UrsetIL BUL-Tromsø170789
Eirik WitteAlta OL

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil FrischknechtAlta OL159943
Gard FrostAlta OL86917
Emil Wilfred JensenAlta OL160876
Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OL
Thomas SuhrAlta OL

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil FarethAlta OL
Thomas FrostAlta OL153937
Stig LøvlundNordreisa IL146281
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL91526
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø146556
Andreas Foss WestgaardAlta OL159909
Marius WitteAlta OL204733

H 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune GladAlta OL
Pål Erland OpgårdAlta OL408849
Helge Chr. PedersenAlta OL82390

H 45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai BjørkliAlta OL159937
Martin FrischknechtAlta OL159913
Ruben A. PedersenAlta OL
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Owe WitteAlta OL
Bjørnar ØdegårdstuenAlta OL217265
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005

H 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John Harald BjørknesAlta OL
Harald BredesenNeverfjord IL119532
Peter PrydzNeverfjord IL92249

H 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan LøvlundNordreisa IL175165

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut EngstadIL BUL-Tromsø146559
Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag71590

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø165249
Jakob Solli LindIL BUL-Tromsø192253
Erling StangnesOK Silsand95816
Mathias WitteAlta OL204694

Annonser

IOF Eventor