Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Midtsommerløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Midtsommerløpet
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: søndag 14 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 655 påmeldte deltakere.

N-åpen (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Paulsen AskLierbygda OL211643
Tuva Eckdahl BookOK Horten213085
Linus BredesenPorsgrunn OL175808
Sigrid BruemPorsgrunn OL175807
Martin Bu KnippenAndebu IL
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn198821
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Maiken Østrem DignesBotne SK217775
Sigrid Buchacz EieNotodden OL212476
Sindre Flatin ErichsenSkien OK211704
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn199689
Brede Ekeberg FliidSkien OK211768
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732
Ane Røed GjertsenStokke IL96680
Niclas GunnerødStokke IL159929
Malin Johansson HendenHedrum OL187321
Mari KallesonOppsal Orientering219390
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn80965
Mathilde KristensenStokke IL197757
Marie LjådalPorsgrunn OL199648
Bjørn Morten MoanStokke IL179396
Ellinor MyrlandPorsgrunn OL213384
Lillian MyrlandPorsgrunn OL213392
Karoline NordgårdNotodden OL176043
Nora Løberg PettersenSkien OK185627
Sondre Randahl LiePorsgrunn OL199649
Sander Ravndal JohnsenArnadal IL88661
Henrik RingheimOL Trollo202102
Oda Huseklepp RustanOL Trollo217166
Shideh SadeghiNotodden OL159682
Line Borgejordet SimonesNotodden OL213013
Oda Skjelland HeggStokke IL203567
Ole Magnus StoremyrIL Hauken213460
Andrea StrømStokke IL96681
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL92308
Anne ØstvoldHeming Orientering197921
Einar ØstvoldHeming Orientering197959
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn480091

D -10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie BeitdokkenPorsgrunn OL186853
Elise Nilsen BergFossum IF71839
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL212548
Serine Kierulf DirdalLarvik OK184000
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Tiril KamfjordOK Skeidi206370
Johanna KristensenStokke IL165679
Maren Cecilie MustadOK Skeidi137107
Synne SandvenNotodden OL211944
Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi206369

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne BeitdokkenPorsgrunn OL187099
Maren BruserudOL Trollo154054
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Emma EngehultNotodden OL213060
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Une HoltermannPorsgrunn OL185611
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Kristin NordgårdNotodden OL176322
Oda Vaagen PaulsenNotodden OL132763
Marlene SkramdalHedrum OL187326
Sigrid SteinmoenNotodden OL212984

D 11-12N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Paulsen AskLierbygda OL170782
Ingrid FinnebråtenNotodden OL212925
Karoline FjæreHedrum OL157980
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996

D 13-14 (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Tuva Aas StræteRingerike OL175835
Kaisa AntonsenFredrikstad SK212709
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Monica BrevikØstmarka OK212503
Frida DalerStokke IL243564
Emma DanevadFredrikstad SK208730
Carmen DirroMåren OK203743
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL176039
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188790
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb142796
Tuva Eik HaaveOppsal Orientering184506
Isabel HandstangerNordre Follo Orientering179805
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Malin HaugeHisøy OK412247
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Mia HirschIF Trauma189015
Christine HoenEiker OL192291
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL212391
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Silje KregnesKristiansand OK142857
Ragnhild Marie KristensenStokke IL197765
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Ingeborg KvarmeRøyken OL67403
Dina LaeskogenRingerike OL212160
Marte Karine LarsenKongsberg OL146580
Emma Meyer LarssonTyrving IL183330
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Marie LilandNydalens SK153847
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Kamilla LomeHamar OK189071
Emilie MyhreSkien OK185856
Malene NysæterSkien OK39092
Torill OldernesLillomarka OL408061
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Fanny SkindloIF Trauma168442
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Tale StrandKongsberg OL158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Ada WulfsbergNydalens SK154535
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 13-16C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ylva AasestadHedrum OL187250
Silje CarlsenRøyken OL212906
Åsta Firing SimonsenAndebu IL156976
Guro HjerpaasenAsker Skiklubb213298
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Elisabeth Høstmark KroknesOL Trollo176179
Ingrid Lund HovdenTyrving IL157037
Vera Gano MønnichRøyken OL158431
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809
Truls Christian RevåStokke IL207854
Karin SteenIF Trauma188904

D 15-16 (69)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Ingrid AaslundFet OL168342
Karoline AuneHalden SK194816
Julie BakkeFossum IF186910
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Solveig Eline BergTyrving IL203507
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL198916
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Elisabeth BrækkeHalden SK212406
Jorun BækkenOs IL181814
Oda Marie ColquhounNittedal OL205440
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK186995
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Helene EgerKongsberg OL215112
Andrea Willkommen EikenKongsberg OL209818
Tuva Nesheim FlatebakkenTyrving IL211344
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Ane Holm GrønengLillehammer OK165091
Marlin HaavengenKongsberg OL176291
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Thea Feiring HaltiaTyrving IL186180
Marie HansenSarpsborg OL157495
Ingrid HasaasFossum IF195946
Ingvild Marie HaugKonnerud IL174837
Åsne Naadland HoloFossum IF144660
Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL197788
Lisa JenssenHalden SK184540
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF71311
Pernille KatlaFossum IF191341
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK158434
Ingrid G. KvålsgardFossum IF160449
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Anine LomeHamar OK195757
Ingrid MadslienNydalens SK201964
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK170303
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Kristin MestadTorridal IL62681
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Aurora MoholthKongsberg OL155540
Hanna Lye MoumHalden SK159033
Lotte MyklemyrEiker OL144798
Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK197852
Maren NorderudTyrving IL188841
Ragne NorrudFossum IF143035
Hanna NysæterSkien OK201437
Emma Eithun PaulsenNittedal OL178188
Siri PedersenSarpsborg OL206021
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Inger RødnesOppsal Orientering412939
Maria Rørvik HaverLillomarka OL158421
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK202076
Hedda SkatvedtRaumar Orientering179400
Synne SkjærsteinTyrving IL173170
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Synne StrandAsker Skiklubb183999
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL160442
Nora TorgersenHalden SK204761
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Hanne VassendPorsgrunn OL153300
Ragne WiklundNydalens SK413026
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 15-16B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sara Roberg GhabeliOL Trollo175905
Katrine GjestrumHedrum OL412930
Henriette OlsenIF Trauma156961
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK208723

D 17-A kort (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anniken AusenPorsgrunn OL89044
Elin BordøyHedrum OL187285
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Alise KløvstadSandefjord OK127264
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Trude NysæterSkien OK402610
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252

D 17-C (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BentsenHedrum OL173373
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Heidi EriksenLarvik OK211538
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Linda FredhMåren OK184147
Liv Edle GrønstadGimle IF97399
Jorunn IsaksenPorsgrunn OL213676
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Lene MeenPorsgrunn OL130713
Randi MobråthenBotne SK169035
May NordkveldeHedrum OL187231
Rita RaastadSkien OK147726
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Elin SlokvikNotodden OL93987
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748

D 17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK155768
Silje HaugeHisøy OK193045
Kristin OttesenFredrikstad SK199256
Benedicte PedersenSarpsborg OL145606
Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn205587
Linn Hege RosoLardal OL154293
Fride SørensenSturla, IF89059
Karine VestølVegårshei IL206428
Helena ÅsbergSarpsborg OL191634

D 19- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita BeitdokkenPorsgrunn OL407240
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn184264
Bente KonstOL Tønsberg og omegn176195
Lene Therese MyrlandNotodden OL171868
Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL94048
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066
Hedvig ÅstebølNTNUI181961
Martine ÅstebølNTNUI208108

D 40- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Kristin BruserudOL Trollo209823
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Marianne HaugeHisøy OK78908
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Gyri MyhreSkien OK95264
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Heidi Ravndal JohnsenArnadal IL203600
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Kristin Repstad StoremyrIL Hauken132165
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb485347

D 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone BakkenLillomarka OL411679
Bente BlixSandefjord OK173002
Kristin DahlSandefjord OK192582
Ragnhild DåsnesOs IL83196
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Tone StoklandSandefjord OK188461
Tove StrandMåren OK400534
Maria TorgersenBækkelagets SK91550

D 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Hanne HerumOK Skeidi89671
Grete Synnøve B HoviSkien OK184157
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002
Kristil KristensenOK Skeidi158078
Bente MestadTorridal IL62680
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Gro EiaOL Trollo82360
Randi HansenArnadal IL211332
Aud KjemperudEiker OL184662
Berit LundSandefjord OK147544
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn96274
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise BjordalOppsal Orientering412217
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL203280
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841
Hjørdis ØvreåsBotne SK145318

D 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF160343
Margith ReppesgårdHedrum OL176012
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL207889
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Martin DybvikStokke IL195896
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gaute NysæterSkien OK170884
Ludvig SkramdalHedrum OL187325
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken213745
Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi206186

H 11-12 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL176260
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Theodor BjørkSandefjord OK157982
Thomas BlomkvistFredrikstad SK176086
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Magnus BrodinPorsgrunn OL199660
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Simen GravningenStokke IL177257
Tor Herum AustjoreOK Skeidi199485
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Mathias LjådalPorsgrunn OL199650
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Simon NilsenPorsgrunn OL203282
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969
Birk Felland SætnanFossum IF146239
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL199542

H 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Rønhovde FrostmoStokke IL202297
Eirik Golid HaugNotodden OL212514
Ask Naper KjelaasNotodden OL212284
Vetle VikNotodden OL212589

H 13-14 (62)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SK202994
Marius BakkeFossum IF186911
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Vebjørn Blom-HagenFossum IF144662
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Audun BrevikStokke IL211588
Erlend BørliFossum IF171140
Frikk DukefossLillehammer OK217823
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Tobias EspedalNydalens SK153554
Felix FinsrudAsker Skiklubb160804
Kristoffer FjæreHedrum OL156908
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Ferdinand FremmingHeming Orientering188863
Egil FrydenlundSturla, IF158433
Even GravningenStokke IL203625
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK184460
Johannes HalvorsenNydalens SK186078
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL187287
Anders HorveiRaumar Orientering180240
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL184362
Isak JonssonNydalens SK204677
Mikkel KatlaFossum IF203103
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK186133
Christopher LadimOK Moss192251
Adrian Gunnar LautererAsker Skiklubb153930
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Magnus MosfjellBirkenes IL203450
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL211484
Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering171151
Mats Andre NygårdIndre Østfold OK197993
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Kasper RamloOs IL92088
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Iver RingheimLarvik OK195549
Anders RoumRingerike OL68559
David RundeKristiansand OK157065
Mardon RødliBirkenes IL203297
Ådne SkjærsteinTyrving IL173244
Snorre SlokvikNotodden OL159669
Åsmund SlokvikNotodden OL159668
Magne SætherFredrikstad SK184529
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063
Anders VestølVegårshei IL127089
Lars Young VikNydalens SK186295
Karl Mathias WoldOK Horten207850
Sondre YtterbøAsker Skiklubb202127
August Syrdal ØenHeming Orientering187011
Kristian ØstermannHeming Orientering187042
Eirik Thunshelle ØvstedalNydalens SK150383
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

H 13-16C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Paulsen AskLierbygda OL206537
Ole Anders GlomsåsOdal OL - Orientering136946
Sondre Kvalø HaugFet OL213465
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb200255
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369
Oscar MelheimSturla, IF179309
Andreas Skjelland HeggStokke IL195925
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb160762

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Gano MønnichRøyken OL177566

H 15-16 (64)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Sander ArntzenAsker Skiklubb207610
August Asheim BirkelandHalden SK158430
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering195875
Audun BerganNydalens SK153565
Henrik BertelsenPorsgrunn OL186854
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879
Simen Gran BlystadLøten o-lag87087
Samuel BraatenOdal OL - Orientering147113
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL203229
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Sølve DrageKongsberg OL211391
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Sigurd GjerdingenHadeland OL211451
Kasper Harlem FosserHeming Orientering195708
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Erling HjermstadFossum IF190677
Øyvind HjermstadFossum IF123597
Sindre R HoltHedrum OL203283
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Henrik HvidstenFredrikstad SK196756
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK181979
Haakon JohannesenIndre Østfold OK199493
Elias JonssonNydalens SK203274
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF199496
Håkon KornmoPorsgrunn OL145434
Thomas KortNord-Østerdal OK186878
Henrik André LarsenKongsberg OL201911
Sindre Vestengen LianLillomarka OL197711
Lukas LilandNydalens SK199282
Håkon LundKongsberg OL200597
Elias Lindhjem MathisenSandefjord OK180928
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Andreas MoldskredOppsal Orientering197932
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Joar OldernesLillomarka OL411075
Kristian PyttenKristiansand OK151383
Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK192564
Knut SelstadFossum IF178217
William Resvoll SkaugOppsal Orientering192707
Martin Andresen SkotteFossum IF145612
Sondre SkytterenGrue IL191271
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Tord StrandKongsberg OL183842
Håkon SturødNydalens SK126672
Emil StørmerFossum IF214741
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939
Olav TorgersenBækkelagets SK127099
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn184579
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H 15-16B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert Åmodt AmundsenLardal OL165214
Bernhard BryhnSturla, IF199283
Eivind KløvstadSandefjord OK147126
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933

H 17-A kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar AasestadHedrum OL159659
Håvard Sandvoll AskLierbygda OL147277
Peter CarlsenRøyken OL207695
Trond FossSandefjord OK174871
Lars Rune LieOK Skeidi206364
Ole Petter RuudOK Horten160834

H 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi187234
Knut BjerknesRøyken OL188862
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Thor Magne MalmquistHedrum OL203383
Gunnar RustanOL Trollo217026
Bjarne SommerstadAndebu IL
Lars-Erik ØsterudEiker OL400186
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor EngenSørkedalens IF68083

H 17-18 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Åmodt AmundsenLardal OL188451
Truls Sildnes BaklidKonnerud IL215122
Jørgen Kjos BarkenæsFet OL180194
Bjørnar BrevikStokke IL143181
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Sturla FrydenlundSturla, IF159626
Tarjei HoloFossum IF203231
Jarle LysnesHedrum OL203389
Emil LøwengreenFredrikstad SK197780
Fredrik MoeSandefjord OK206455
Ole Jakob OlsrødStokke IL202339
Marius PyttenKristiansand OK197877
Sander H. RogndokkenFet OL195911
Sigurd Svaland AasKristiansand OK203290
Jonas Solem TronrudEiker OL185885

H 19- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik BergmanSandefjord OK157490
Morten FredhMåren OK208419
Robert FredriksenNotodden OL62763
Simen Kjær HaugbergNydalens SK187045
Lasse KløvstadSandefjord OK780139
Donatas KontautasOK Moss169814
Marius MartinsenSandefjord OK171885
Stein MartinsenSandefjord OK69209
Gjermund RørenEiker OL173451

H 40- (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gard AntonsenFredrikstad SK69872
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Knut AurebekkTorridal IL208689
Harald BakkeFossum IF89475
Atle BorgersenHedrum OL203672
Henning Bratland CarlsenOK Moss176318
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Olaf HaugKonnerud IL174836
Øyvind Sollerud HaugenOL Tønsberg og omegn89594
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Torstein HoleNydalens SK124762
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Espen JohnsenHedrum OL182118
Christian JomaasFossum IF191345
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Steinar LandeBø OL88666
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Yngve MobråthenBotne SK192453
Arnfinn MoeFredrikstad SK156872
Jørn MyrlandNotodden OL145800
Tor OlsenIF Trauma203431
Ian RingheimOL Trollo204716
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Martin SkytterenGrue IL145194
Odd StrandKongsberg OL145390
Dag StrislandNordre Follo Orientering157164
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Rune SørensenSturla, IF189047
Jan Erik TinderholtOK Skeidi180716
Pål WinbergOK Skeidi216881
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H 50- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL181874
Olav BakkenLillomarka OL68167
Trond BaklidKonnerud IL176250
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Terje Ulla EikenKongsberg OL209814
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Jan GatevoldPorsgrunn OL68057
Øystein HoloFossum IF84871
Morten JohnsenArnadal IL88658
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL305546
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Mons Kr. LøvfaldNydalens SK186088
Roar NilsenSandefjord OK208741
Roar PedersenOppsal Orientering203405
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Bent SkatvedtRaumar Orientering181054
Per Einar StrømHedrum OL176135
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Ole Petter VestølVegårshei IL179363

H 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel DamgaardOL Trollo86497
Morten DueMåren OK400286
Roy GjerdingOK Moss197796
Morten KarlsenMåren OK400006
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Ketil ÅstebølOppsal Orientering158053

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BøhleOL Trollo124902
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Geir Holm GundersenSturla, IF412254
Morten JohannessenRøyken OL144105
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Stein TurtumøygardMåren OK312743

H 65- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Bjørn Helge CeebergHedrum OL176117
Kjell DolvaSkien OK185921
Helge FossheimHedrum OL182064
Rolf GjølbergLarvik OK156867
Willy GrønstadGimle IF114844
Jørgen HolmboeTyrving IL155920
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Martin NaufHedrum OL182122
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL89582
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 70- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Ole Richard BrattbakkSandefjord OK174873
Frank EliassenSandefjord OK174991
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL92538
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Arne KristensenArnadal IL211333
Anton LommeHedrum OL203285
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Roar LøkenSandefjord OK147125
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Kjell RøkkeTyrving IL159532
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Thor EdvardsenLarvik OK177772
Trygve FosseGimle IF78193
Oddvar GjelstadSandefjord OK94503
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb412580
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Harald LundhaugOK Moss201916
Ronald MalcolmLarvik OK187284
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL82402
Magnar ReppesgårdHedrum OL176014
Steinar RuudKonnerud IL210997

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF157981
Helge TvedtenLarvik OK169252

A-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Helge LiePorsgrunn OL10201
Truls LjådalPorsgrunn OL10200

B-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Egil AmundsenLardal OL165202
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
August Borgevad KornerudEiker OL192292
Tony HalsallOtra IL204646
Hans Herman HerøEiker OL173276
Henrik HerøEiker OL211614
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Pål Espen NordhaugKonnerud IL205546
Bjørn NordvikNordre Follo Orientering480175

C-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487
Inger-Lene FlatinSkien OK195874
Therese JakobsenPorsgrunn OL10197
Inger Anne LjådalPorsgrunn OL6175

Annonser

IOF Eventor