Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Erik Balchens Minneløp / KM Mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Erik Balchens Minneløp / KM Mellom
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Oddersjaa SSK
Dato: søndag 3 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 132 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK213000
Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL206435
Fredrik PyttenKristiansand OK197956
Torjus StefferudTorridal IL86178

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene HaugeHisøy OK412605
Victoria Lund JensenOddersjaa SSK204824

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Malin HaugeHisøy OK412247
Mia HirschIF Trauma189015
Silje KregnesKristiansand OK142857

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK208723

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin MestadTorridal IL62681

D 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK98154
Una Glende JansonKristiansand OK151356

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kari BirkelandBirkenes IL203399
Siri CowardOK Sør193129
Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL184625
Aileen RundeKristiansand OK177978

D 17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida AurebekkTorridal IL62682
Andrea DrangsholtTorridal IL189113
Silje HaugeHisøy OK193045
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Julie NærestadVegårshei IL180242
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)143224
Karine VestølVegårshei IL206428
Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)39193

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK413179
Synnøve BråtenVegårshei IL179370
Sandy HottKristiansand OK197846

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Reiersen JensenBirkenes IL203401

D 45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Sigrun ErlandsenHisøy OK61078
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Ragnhild HaldKristiansand OK172977
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Åse Reidun KregnesKristiansand OK184648
Ingvild MulenKristiansand OK80825

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Bente H FriestadKristiansand OK184416
Bente MestadTorridal IL150496
Mette MestadTorridal IL151305
Oddbjørg MoeKristiansand OK112661

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås157079

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn ErlandsenHisøy OK98006

H 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Halvard ErlandsenHisøy OK86120
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL184362
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Atle NilsenVegårshei IL193879
David RundeKristiansand OK157065
Mardon RødliBirkenes IL203297
Anders VestølVegårshei IL127089

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Anund NyhusBirkenes IL184628
Kristian PyttenKristiansand OK151383

H 17-A kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten CowardOK Sør144045
Tony HalsallOtra IL204646
Ove KjetsåOtra IL204645
Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)195788
Guttorm NyhusBirkenes IL203294
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK

H 17-20 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK114837
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Dovydas FreimontasKristiansand OK197873
Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK192284
Kristian Reiersen JensenKristiansand OK156552
Ole KostølKristiansand OK184222
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Kristian NyhusKristiansand OK203289
Marius PyttenKristiansand OK197877
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468
John RundeKristiansand OK194509
Sigurd Svaland AasKristiansand OK203290

H 21- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering153644
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Christian BøenKristiansand OK197760
Mats DahlénKristiansand OK158614
Stig DalsørenKristiansand OK413219
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Holger HottKristiansand OK152394
Sjur HoviKristiansand OK156972
Magnus JohanssonKristiansand OK157246
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333
Jostein MoeTorridal IL158004
Håvard NilsenVegårshei IL193624
Jon NilsenKristiansand OK192451
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK200414
Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering192906
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Idar TveitOtra IL411292
Terje UrfjellIL Imås97792

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ernst PyttenKristiansand OK197841

H 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Geir BråtenVegårshei IL181985
Arne BujordetKristiansand OK149104
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Inge HaugeHisøy OK173172
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Paul Christian JensenBirkenes IL132820
Pasi LehtonenTurun Suunnistajat198180
Øyvind MikkelsenKristiansand OK158094
Roar MyhreKristiansand OK129736
Ole Petter VestølVegårshei IL179363
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939

H 55- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasBirkenes IL156979
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Jan BlandkjennKristiansand OK80826
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
John HansenKristiansand OK165222
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Kristen LanganOK Sør487876
Per LarsenKristiansand OK409239
Per StefferudTorridal IL66840
Bjørn StormoenBirkenes IL203396

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge AashamarFlosta IL114839
Stein CowardOK Sør71282
Arild JørgensenOddersjaa SSK66807
Dag MoeKristiansand OK184578

H 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Svein LangåsOddersjaa SSK62690
Widar Taxth LølandIL Express98008
Øyvin SimonsenIL Imås157021

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian LauvnesKristiansand OK203573

Annonser

IOF Eventor