Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Eikernatta

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Eikernatta
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: fredag 9 oktober 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

D15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL198916
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Helene EgerKongsberg OL215112
Lotte MyklemyrEiker OL200390
Linn Mei WaalerMåren OK212721

D17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LetmolieEiker OL211464
Gunhild MyhrAsker Skiklubb168825

D17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering203655

D40 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Ingjerd SommerstadKongsberg OL171876
Hanne Løver ThonModum OL206288
Anne Lene ZayanKongsberg OL196741

D50 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950

D60 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud KjemperudEiker OL184662

H15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb155978

H17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik Holth JohannessenRøyken OL91001
Syver LøkenKongsberg OL178250

H17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
August Borgevad KornerudEiker OL192292
Sturla FrydenlundSturla, IF159626
Vegard MyklemyrEiker OL192295

H21-A (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb207610
Mathias DrageKongsberg OL159009
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Ola LestebergKongsberg OL211224
David LøverModum OL221340
Håvard MyhreKongsberg OL198915
Sindre SandvenFossum IF200630
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953

H40 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering187048
Neil MarstonHemsedal IL483542

H50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Arnt-Idar JørstadKongsberg OL153686
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Jan SølvbergFossum IF401210
Tibor VáriSturla, IF159623
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H60 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten JohannessenRøyken OL144105
Dagfinn TorpePorsgrunn OL80717

H70 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik EriksenSturla, IF191256
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014

D11-14 Par (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline AndersenKonnerud IL212330
Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL207643
Christine HoenEiker OL192291
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888

H11-14 Par (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan EgerKongsberg OL154245
Jonas MyhrAsker Skiklubb215050
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Sigurd SmemoSturla, IF189146
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022
Sondre YtterbøAsker Skiklubb202127

Annonser

IOF Eventor