Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Eikerløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Eikerløpet
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 14 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 624 påmeldte deltakere.

N-åpen (53)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Arne BisethKongsberg OL157068
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL79005
Mats Olsen ByeModum OL211926
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering66842
Sondre DagestadRøyken OL176479
Marte EgerKongsberg OL196871
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb196900
Felix Granheim MortvedtRøyken OL211870
Max Granheim MortvedtRøyken OL213063
Aurora Ness GundersveenRøyken OL205935
Jarand GustafssonKongsberg OL198928
Iselin HøivoldKongsberg OL198838
Mats JohnsenRøyken OL195753
Henrik KaiserSturla, IF203306
Synne KjernsmoRøyken OL178071
Aksel KlausenSturla, IF188801
Lage Røhnebæk KongsrudModum OL158998
Ida KulleseidKongsberg OL198925
Anita LangeggenKongsberg OL206380
Ingrid LestebergKongsberg OL95250
Kristin LianRøyken OL212835
Lars Jørgen LongfjeldModum OL205438
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Helene Stenvik MoenKongsberg OL
Emil S MolenaarModum OL203465
Filip MolenaarModum OL203466
Kristoffer S MolvigModum OL211397
Sigrid Åmo NesbakkKongsberg OL1988924
Martin Nøst-HeggeRøyken OL67399
Eline Maudal PettersenKongsberg OL198816
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL88779
Elise RenardKongsberg OL201982
Christian Kopland RudstadenModum OL211427
Mathias Kopland RudstadenModum OL211593
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Jonas SanneRøyken OL212897
Magnus SigurdssonStokke IL209677
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Ane SmemoSturla, IF213026
Tuva SmemoSturla, IF212873
Tobias Høydal SolhaugModum OL212831
Erlend SommerheinOK Horten204608
Jon StrandKongsberg OL183843
Adele TeigenKongsberg OL204618
Tollef TjentlandLardal OL82132
Martin TorøKongsberg OL175352
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL188992
Sofia ØhlckersTyrving IL212783
Håkon ØverbyKongsberg OL198948
Eimund Øverli BergKongsberg OL206904

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Ylva KlausenSturla, IF212981
Martine Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL88800
Synne SandvenNotodden OL211944
Selma Sembsmoen-SchleisKongsberg OL187217
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028

D 11-12 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida AakreKongsberg OL181779
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Morten FjellRøyken OL212850
Magdalen HavnenRøyken OL176532
Vida Helland-HansenTyrving IL160978
Selma HøivoldKongsberg OL155652
Mina Akiko JohnsenRøyken OL212043
Marie KvarmeRøyken OL183830
Maria LibergKongsberg OL198817
Johanna Sofie LongfjeldModum OL129395
Kristin Melby JacobsenLardal OL141077
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Sunniva MorlandstoEiker OL176178
Taran MyhreKongsberg OL165597
Andrea OpsahlRøyken OL212890
Eline SchjervenLardal OL192960
Sanna Sembsmoen-SchleisKongsberg OL177927
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Ingvild Øverli BergKongsberg OL148990

D 11-12N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL207643
Ine Amalie FjærRøyken OL212891
Tomine Ness GundersveenRøyken OL184180
Ingvild GustafssonKongsberg OL203004
Celine SanneRøyken OL212020
Marte Sofie SkroveRingerike OL
Mari ØverbyKongsberg OL198813

D 13-14 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL175835
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Carmen DirroMåren OK203743
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Christine HoenEiker OL192291
Mari KjelleRøyken OL184181
Ingeborg KvarmeRøyken OL67403
Thea LandKonnerud IL202977
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Marte Karine LarsenKongsberg OL146580
Solveig Moen LetmolieEiker OL176100
Silje MorlandstøEiker OL175915
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL211625
Anni SaarelaKonnerud IL175859
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Tale StrandKongsberg OL158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Iselin SørensenSturla, IF89072
Karoline TorøKongsberg OL183883
Oda Isnes TyseEiker OL192560

D 13-16C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ylva AasestadHedrum OL187250
Sandra Hope HauganRøyken OL213096
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Olivia KjølstadRøyken OL184178
Vera Gano MønnichRøyken OL158431
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Mina SchjervenLardal OL154292
Sigrid SkjelbredKongsberg OL215172
Emma StubberudNydalens SK409019
Linn Mei WaalerMåren OK204558

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Tuva Løver ThonModum OL206465

D 15-16 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL198916
Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF161760
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Helene EgerKongsberg OL215112
Andrea Willkommen EikenKongsberg OL209818
Johanne Viken FlatenEiker OL152440
Marlin HaavengenKongsberg OL176291
Ingvild Marie HaugKonnerud IL174837
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Agnes Irene LongfjeldModum OL129397
Aurora MoholthKongsberg OL155540
Lotte MyklemyrEiker OL144798
Kathinka RogstadKongsberg OL151645
Kristiane RogstadKongsberg OL143362
Ragnhild RønningModum OL10315
Anna Isnes TyseEiker OL185892
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 17-C (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL203287
Marion AmundsenRingerike OL192137
Liv Berit ArenthSturla, IF206489
Marit GanoRøyken OL179411
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Aagot HartmannRøyken OL171033
Ellen Akiko Horni-JohnsenRøyken OL195790
Nina KlausenSturla, IF188811
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Marianne NessRøyken OL206535
Ingunn Lysaker NorbomKonnerud IL187220
Merethe NordbøModum OL10175
Line NordhaugKonnerud IL205441
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 17-A kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie Fjæstad AmundsenKonnerud IL123913
Caroline BergmanKonnerud IL157134
Magnhild FrydenlundSturla, IF159625
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Elin Fossum RyeAsker Skiklubb143180
Kristin SletnerRøyken OL67395
Solveig SletnerRøyken OL184182
Laila ThomassenModum OL207829
Ingvild Løver ThonModum OL188837

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne Granum HelsvigNydalens SK137004
Mie HøydalModum OL211649

D 17-18 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK203267
Anne Willkommen EikenKongsberg OL190660
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb199155
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Anniken Helland-HansenTyrving IL186237
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb199888
Siri MoholthKongsberg OL180239
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL176210
Margrethe WisløffAsker Skiklubb193820
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb207593
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK145312

D 19-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK195711
Eirin Mari FossøyNotodden OL129400
Thea KleivenRingerike OL160316
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL180127
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

D 21A- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AndersenAsker Skiklubb207592
Sanna AntellRøyken OL
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK201505
Elin BjervaLarvik OK180000
Ane Baldishol BrevigRøyken OL183727
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Tonje Kvamme DahlRingerike OL158542
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering197922
Sølvi FossøyNotodden OL211620
Marita Lilja GrønhovdModum OL205685
Therese HaareKonnerud IL182032
Marit IsachsenAsker Skiklubb181811
Maren KoplandModum OL86844
Kirsti KringhaugRingerike OL62523
Hege KullerudKonnerud IL187194
Dagny I. LysakerRaumar Orientering91587
Jenny-Ann MalmbergTyrving IL199328
Kjersti MyhreKongsberg OL66333
Louise OramNydalens SK197974
Hege Holth RekaaFreidig144104
Celine RenardKongsberg OL201981
Ida SvanbergRøyken OL207004
Malin SørensenNydalens SK204574
Ingunn Egeberg VáriSturla, IF159662
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 35- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL182073
Zsuzsa FeyTyrving IL136565
Linda FredhMåren OK184147
kari Jussie LønningSturla, IF60613
Mette MaudalKongsberg OL116499
Hilde MolenaarModum OL203467

D 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne Hope AbelRøyken OL203277
Line Skjevik ArnevikRingerike OL159025
Gunn Mariken BjervaDrangedal OL89880
Kristin EgerKongsberg OL196870
Lene FlessebergKongsberg OL143337
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Hilde HovdenakModum OL191353
Stine KaiserSturla, IF97533
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Kine OddenØstmarka OK203777
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Kari StrandKongsberg OL158103
Milda ØhlckersTyrving IL211551

D 45- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL154870
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Isa HeggedalKonnerud IL214944
Mette Eline HeimstadRingerike OL146585
Torunn Økern JensenRingerike OL190679
Eli Bonden KjørsvikKongsberg OL127201
Solveig KongsrudModum OL207986
Anne-Kristin KvammeRingerike OL78998
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL192581
Gunhild KvistadSteinkjer OK195961
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Irene LangeggenKongsberg OL211330
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Anne Mia OlsenModum OL177687
Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL98613
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Jane RødderKongsberg OL182060
Kristin SandvenNotodden OL182001
Sissel SkovlyRingerike OL98503
Tone SkramRøyken OL188879
Mette SpangbergKonnerud IL173215
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Hanne Løver ThonModum OL206288
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397
Berit Grønhovd WiersdalenModum OL188450
Toril WiigTyrving IL186236
Ingeborg ØderudModum OL202160

D 50- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering174994
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Anne Berit EidNydalens SK83083
Britt Helene FossøyNotodden OL64748
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL10016
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Tove Beate JelstadModum OL97963
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784
Beth NicolaysenKongsberg OL91446
Marianne NjåsteinTyrving IL152458
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Annemarie RanvikKonnerud IL154060
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
May Jorunn RognlienModum OL87079
Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn149169
Heidi SchatvetNotodden OL153704
Siw SolstadTyrving IL151339
Kjersti StræteRingerike OL79007
Marit Follestad TandbergModum OL411304
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

D 55- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Grete BerntsenMåren OK400598
Berit DanielsenTyrving IL159502
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Turid GiilRond OL69013
Helga HaverstadLierbygda OL129726
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL98609
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002
Sirpa LiljaModum OL198084
Anne Moian NydalAsker Skiklubb68592
Berit Oppedal TokheimLierbygda OL96668
Unni RyeAsker Skiklubb67617
Inger SchibstedRøyken OL179406

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Elisabeth RødAndebu IL79499
Bjørg SvanbergRøyken OL200601
Inger TiltnesTyrving IL87058

D 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK111445
Unn EllefsenTyrving IL208927
Anne Elvsaas MoRøyken OL146518
Aud I SpjelkavikTyrving IL188850
Marta StangModum OL144646
Kari StrandeRingerike OL87520
Linda VerdeSturla, IF209838
Gry Bruland VråleSturla, IF144060

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Hanne BræckKongsberg OL98986

D 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK203765
Torunn Hege FrøvollSturla, IF195858
Marit Økern JensenBærums Skiklub86371

H -10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Hope AbelRøyken OL212778
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Oskar KnutheimSturla, IF213284
Sivert KnutheimSturla, IF212857
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Peter Åmo NesbakkKongsberg OL198922
Endre SandKongsberg OL172219
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL98606
Even Skram TrømborgKongsberg OL113251

H 11-12 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL68556
Vegard Tronstad AndersenKongsberg OL177521
Eivind Bogen ArenthSturla, IF144607
Arne BerganKongsberg OL184532
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering75939
Johan EgerKongsberg OL154245
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb160780
Noah Rølles IssowitschRøyken OL213118
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Martin KaiserSturla, IF203305
Ola KjølstadRøyken OL203308
Lukas KlausenSturla, IF213015
Erlend LangeggenKongsberg OL192880
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb74978
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Olav MelheimSturla, IF197793
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL180942
Reno PapeKonnerud IL187180
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb153853
Elias StubberudNydalens SK410557
Eskild SætherFossekallen IL185896
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022
Kristoffer ØhlckersTyrving IL191210

H 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas Adrian BergRøyken OL176448
Simen KolbergsrudRøyken OL212894
Jostein LianRøyken OL201979
Hallvard TjentlandLardal OL82133

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle DrageKongsberg OL182097
Egil FrydenlundSturla, IF158433
Nicolai HarvikKonnerud IL173014
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL192439
Olav LundKongsberg OL175917
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL211484
Håkon August NordbøModum OL159021
Sigurd SmemoSturla, IF199646
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202159

H 13-16C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole-Henrik BjerknesRøyken OL160776
Even Amundsen BjørkliRingerike OL192211
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL192138
Bernhard BryhnSturla, IF199283
Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn79075
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Åsmund SætherFossekallen IL185905

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Gano MønnichRøyken OL177566

H 15-16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Sølve DrageKongsberg OL211391
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Sverre GrafferRingerike OL192203
Henrik HaugKongsberg OL178360
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Henrik André LarsenKongsberg OL201911
Håkon LundKongsberg OL200597
Oscar MelheimSturla, IF179309
Syver Røhnebæk KongsrudModum OL208010
Tord StrandKongsberg OL183842
Patrick ThomassenModum OL147718
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256
Vegard Øverli BergKongsberg OL189060

H 17-C (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherNotodden OL153876
Torbjørn BarikmoKongsberg OL155193
Pål BergRøyken OL176450
Knut BjerknesRøyken OL188862
Torbjørn BogenSturla, IF144606
Tom F. BryhnSturla, IF212026
Espen Ekholt BergKongsberg OL207018
Lars Petter FjærRøyken OL189086
Jan Magne GundersveenRøyken OL206534
Per GustafssonKongsberg OL
Lars-A. HarvikKonnerud IL181626
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Svein S JelstadModum OL97960
Anders JohnsenRøyken OL206565
Lars Henrik LundKongsberg OL175829
Pål Espen NordhaugKonnerud IL205546
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL480175
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Dagfinn SætherFossekallen IL185902

H 17-A kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter CarlsenRøyken OL207695
Arvid NelsonLardal OL141022
Ronny NelsonLardal OL206255
Damien RenardKongsberg OL201971
Iver SørensenSturla, IF82105
Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL182004

H 17-N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørn Idar EllingsenKonnerud IL212597
Morten FjellRøyken OL211494
Sindre LobbenModum OL86843
Gunnar SolhaugModum OL211457

H 17-18 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArnevikRingerike OL87545
Håvard BakkeRingerike OL160315
Sturla FrydenlundSturla, IF159626
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb143178
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb186556
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Erlend LøvstakkenRingerike OL68559
Erlend Andreas NordbøModum OL147241
Sigurd RønningModum OL485460
Pål SponeModum OL147092
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL178168

H 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter MoeSandefjord OK92407
Vebjørn RøtvoldKongsberg OL127109

H 21A- (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Inge ArnevikRingerike OL400732
Vegard Østlid BagstevoldKongsberg OL66192
Marius BjuganHalden SK211430
Kenneth BuchNydalens SK186164
Atle DengerudSteinkjer OK152270
Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering177948
Terje Ulla EikenKongsberg OL209814
Lars EnerhaugenModum OL211550
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Daniel FløtreKongsberg OL193116
Morten FredhMåren OK208419
Robert FredriksenNotodden OL62763
Arno GrønhovdModum OL77375
Lars GrønhovdModum OL147093
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb207589
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Bjørn HaavengenKongsberg OL188468
Sigur HeggedalKongsberg OL202187
Eirik Stærkeby JelstadModum OL97961
Stian Stærkeby JelstadModum OL97962
Karsten Alexander KoplandModum OL86838
Kristian KullerudKonnerud IL94059
Tue LassenOK Pan Århus485115
Ola LestebergKongsberg OL211224
Gard LindsethNydalens SK203418
Inge LindsethNydalens SK200444
David LøverModum OL400119
Jørgen MadslienNydalens SK157150
Håvard MyhreKongsberg OL198915
Geir NilsenViul Orienteringsklubb80004
Thomas NipenNydalens SK197815
Morten Nilstad PettersenTyrving IL150597
Knut Sveinung Holth RekaaFreidig123586
Sindre SandvenFossum IF200630
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Jørn SundbyLarvik OK411759
Øystein SørensenNydalens SK172405
Lars Henrik Verde ThonSturla, IF209836
Emil Bovién ThorsenNydalens SK485145
Erik ThorssonTurun Metsänkävijät488246
Eivind TonnaLillomarka OL190806
Erik TrøenModum OL134240

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik S MolenaarModum OL203518
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL188887

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kim AbelRøyken OL203369
Lars BerglundRingerike OL71663
André JægtvikKonnerud IL154004
Kjetil KjernsmoRøyken OL401142
Geir Thomas KnutheimSturla, IF89747
Jørn-Are LongfjeldModum OL206503
Espen RøsteKongsberg OL204757
Trond SmemoSturla, IF199647
Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF188449

H 45- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar AasestadHedrum OL159659
Ingar Tollum AndersenKongsberg OL77313
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Lars Erik GjeinSandefjord OK183678
Anders GustafssonSturla, IF189130
Tore H. HvidebergOK Skeidi64743
Dag Helland-HansenTyrving IL160979
Thomas KaiserSturla, IF97536
Egil KjørsvikKongsberg OL127200
Jon Erik KvarmeRøyken OL71508
Arild LarsenKongsberg OL192531
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Syver LøkenKongsberg OL178250
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786
Øystein SkjelbredKongsberg OL182076
Pål SommerheinOK Horten401132
Odd StrandKongsberg OL145390
Rune SørensenSturla, IF189047
Svein-Olav TorøKongsberg OL175908
Tibor VáriSturla, IF159623
Sverre WisløffAsker Skiklubb168827
Atle WølloKongsberg OL177837

H 50- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL181874
Trond BaklidKonnerud IL176250
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Nils Inge BrurbergSturla, IF181578
Roar ByeModum OL193869
Henning DahlenKongsberg OL91447
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Egil EideTyrving IL117717
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Arne FossheimAsker Skiklubb160778
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Roar GrandeKongsberg OL483342
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL158106
Erlend HaugKongsberg OL178185
Erik HøivoldKongsberg OL155651
Harald KvisliNotodden OL207900
Bjørn Victor LarsenKongsberg OL180836
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Are NjåsteinTyrving IL206550
Stein Erik NordbøModum OL181965
Sigbjørn OddenØstmarka OK203003
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Arild StorheimKongsberg OL155545
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003
Jan SølvbergFossum IF401210
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Juha VienaRingerike OL61055

H 55- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegn80433
Per Gunnar DahlRingerike OL78999
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Roy GjerdingOK Moss197796
Øyvind Roger HansenRøyken OL144108
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL158107
Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL89632
Morten KarlsenMåren OK400006
Ivar LindsethRingerike OL146569
Ove MartinsenHauketo IF199744
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn121611
Rune MoianAsker Skiklubb406011
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Roar NydalAsker Skiklubb68589
Christian SchibstedRøyken OL165173
Åge-Geir SkatterNotodden OL480040
Helge StubberudNydalens SK410559
Bjarne TokheimLierbygda OL180927
Roar TønnessenKongsberg OL98610
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Richard Zeiner-GundersenFossum IF412988

H 60- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Gunnar AasenRøyken OL145484
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Morten DåsnesRingerike OL198537
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb168804
Geir Holm GundersenSturla, IF412254
Harald HoviSkien OK184572
Morten JohannessenRøyken OL144105
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Olav NipenTyrving IL197973
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Kjell RønnebergRøyken OL207912
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Harald ThonSturla, IF209837
Arne TiltnesTyrving IL182069
Stein TurtumøygardMåren OK312743

H 65- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Hans O AugedalAsker Skiklubb86548
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Finn BjørtuftKongsberg OL411050
Poul Erik BuchOK GORM174604
Per DalheimKonnerud IL188447
Rolf GjølbergLarvik OK156867
Svein GrønhovdModum OL80607
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Rolf Magnus JustadIF Hellas96370
Runar KittilsenStokke IL169014
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Helge LyeTyrving IL139662
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Thor PalmgrenHalden SK98612
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Bård StangModum OL66652
Per ØhlckersTyrving IL199326

H 70- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul BisethKongsberg OL78849
Eirik EriksenSturla, IF191256
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Kjell GrønhovdModum OL77374
Ragnar HillestadLardal OL92538
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Arne KristensenArnadal IL211333
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Olav MoRøyken OL165151
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Erling TidemannLommedalens IL168119
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Lasse VråleSturla, IF147450

H 75- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Ole Einar DalenRingerike OL192563
Elling FrøvollSturla, IF195892
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb412580
Knut KjemhusKongsberg OL158461
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Per MeilandLommedalens IL214982
Steinar RuudKonnerud IL210997
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460
Tom SletnerRøyken OL152360

H 80- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne BekkelundRøyken OL95277
Thor Johan EngellModum OL94046
Einar HoffTyrving IL199325
Leiv HopeKongsberg OL200585
Einar LarsenSturla, IF145791
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

Annonser

IOF Eventor