Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til CRAFT-cup - Arendal

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: CRAFT-cup - Arendal
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 29 mai 2011

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 353 påmeldte deltakere.

D17-18 (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Fallbakken BergeLøten o-lag160413
Kristine BergliaEiker OL147466
Marit BjerkreimFossum IF111427
Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK158633
Marianne Opsahl BredesenFossum IF123851
Nikoline BromanderFredrikstad SK157995
Tonje Kvamme DahlRingerike OL158542
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering129073
Kristin Faye EriksenFossum IF132098
Eli Marita ForsethOL Trollelg
Aurora FossøyLia IL62220
Runa FremstadLarvik OK159035
Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn149244
Gry GranstedtHalden SK123583
Ingeborg GustavsenHalden SK116546
Christine Jellum HelgerudKongsberg OL133225
Camilla HengebølFossum IF119544
Astrid HultOppsal Orientering165655
Gunvor Hov HøydalFossum IF144663
Live Bredholt JørgensenSandefjord OK92605
Siri KollerudLillomarka OL123571
Jorunn KvaklandFreidig97462
Tonje Granne KvaleÅs-NMBU Orientering152623
Jenny Andreassen MoeÅs-NMBU Orientering133218
Stine Mohagen HansenKonnerud IL126658
Maren Bunæs NilsenEiker OL147467
Karianne Hjortland OddvikLarvik OK98183
Kamilla OlaussenFredrikstad SK157041
Johanne RaknerVaregg Fleridrett145885
Mari Eriksen ReitanBodø og Omegn IF Orientering141628
Elise RognsvågFana IL133028
Mathilde RundhaugMo OK151171
Marie StyrvoldPorsgrunn OL98182
Julie StørmerFossum IF123591
Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn147827
Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn147824
Guro VassendPorsgrunn OL160719
Aina VienaRingerike OL62429
Åsta WibeFrol IL121000
Therese ÅsheimKonnerud IL137388
Hedvig ÅstebølOppsal Orientering132662

D19-20 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro AlexandersenFredrikstad SK144273
Synne BaklidKonnerud IL145285
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK158223
Anneke Hald BjørgumKristiansand OK158634
Trine BreenRaumar Orientering151216
Kristine FjeldboSandefjord OK92387
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett157200
Linn Kristine GjesdalVaregg Fleridrett154249
Therese HaareKonnerud IL154022
Gunhild Rogne HallandVaregg Fleridrett71775
Maren Jansson HaverstadKonnerud IL152432
Elin-Kristin Hem OlsenSandefjord OK82166
Marie Hammer IversenRaumar Orientering103739
Anette JuveliKonnerud IL152434
Rannveig JørgensenFrol IL112782
Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL145232
Guro Elisabeth KolstadHalden SK127119
Silje Uhlen MaursetÅs-NMBU Orientering160743
Ina Charlotte MoeSandefjord OK92396
Maren Mohagen HansenKonnerud IL150385
Ingjerd MyhreKongsberg OL152511
Marte NarumOL Vallset/Stange141644
Audhild Bakken RognstadLillehammer OK165112
Katharina RogstadKongsberg OL136905
Elena RoosHalden SK77056
Nina Jeanette TollehaugRaumar Orientering94138
Maria Njølstad VonenVaregg Fleridrett92431
Oda WennemoRaumar Orientering116517
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL149322

D21 (46)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Jevne ArnesenNTNUI152506
Irene Beate Øhrn ArnevikKristiansand OK153551
Heidi Østlid BagstevoldBækkelagets SK129450
Marte BalchenBækkelagets SK123598
Betty Ann BjerkreimLillehammer OK152507
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK152390
Elen Katrine Skjerve BredesenFrol IL137284
Lone BrochmannEiker OL153681
Gitte BromanderNTNUI158019
Silje BøenKristiansand OK157738
Elise EgsethWing OK152510
Nikoline Ekeberg SchjerveÅs-NMBU Orientering91699
Mari FastingNTNUI152513
Åsa FranzenTyrving IL159533
Gøril FristadHalden SK67578
Ingunn FristadHalden SK77069
Kine GulliksenBækkelagets SK159016
Line HagmanNTNUI146575
Mari Jellum HelgerudKongsberg OL96257
Sandy HottKristiansand OK152394
Iliana IlievaHalden SK141053
Elisabeth IngvaldsenKristiansand OK150436
Silje Ekroll JahrenSävedalens AIK152465
Una Glende JansonKristiansand OK151356
Emma JohanssonNTNUI129739
Lene Godager KaasBækkelagets SK96760
Christina Maria KasinKongsberg OL116588
Helene Lund-JohansenÅs-NMBU Orientering79358
Emma LähdekorpiNydalens SK43837
Lone MolstadGjø-Vard OL159331
Agni Fjogstad NielsenKongsberg OL109388
Mali Fjogstad NielsenNTNUI149316
Hanna Fiskum NordbrødenNTNUI116543
Britt Ingunn NydalNTNUI152518
Anne Johanne Lind NørbechNTNUI149001
Helen PalmerWing OK149011
Nicole RagvinNydalens SK154255
Marte ReenaasWing OK152658
Celine RenardKongsberg OL129389
Kine Hallan SteiwerLillomarka OL126660
Gøril Rønning SundFrol IL160867
Tone Aamli SundtjønnVaregg Fleridrett86521
Ida TiltnesNTNUI129512
Inger Anita TollehaugLillehammer OK138623
Pavla UdrzalovaWing OK129690
Tone WigemyrBækkelagets SK152182

H17-18 (95)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF127654
Simen Jevne ArnesenHamar OK165105
Ove BaardsgaardOL Trollelg80084
Severin BergliaEiker OL94139
Anders BjergaardNydalens SK157073
Tord BjørnsenIL Express85010
Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering153834
Morten BujordetKristiansand OK160425
Sindre BækLøten o-lag87109
Terje Dalen SørgårdByåsen IL138544
Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett137007
Mathias DrageKongsberg OL139527
Anders EmilssonOppsal Orientering79461
Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb158109
Magnus FarnesOL Tønsberg og omegn312756
Gustav FiskumTyrving IL155776
Sigurd FlåganKongsberg OL146548
Håkon GimseHeming Orientering60737
Håkon GodagerLøten o-lag160416
Eirik Skoglund GodalLillomarka OL154049
Erlend Søbye GrønvoldPorsgrunn OL147401
Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb132447
Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb114063
Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb124181
Håvard HagaRaumar Orientering88629
Magne HagaRaumar Orientering88631
Hallvard HaugenFossum IF119548
Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orientering124731
Hans HerbergGjø-Vard OL113165
Johan HoelRaumar Orientering116401
Jørgen Hjellup HorneTyrving IL160977
Sjur HoviSkien OK156972
Erlend IsachsenAsker Skiklubb123823
Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering158030
Stian JensenIndre Østfold OK145052
Harald KalagerAsker Skiklubb160790
Geir Inge KeiseråsIL Leik124681
Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK157727
Ola KvisleAsker Skiklubb129118
Ola KvisleAsker Skiklubb
Ola KvisleAsker Skiklubb
Ola KvisleAsker Skiklubb
Dag LofthusLillehammer OK165100
Bjørn LundanesEmblem IL97992
Jørgen MadslienNydalens SK157150
Borger MelsomFossum IF151138
Lars Maukon MurenAsker Skiklubb160815
Johannes NarumHamar OK158400
Simen Eid NielsenNydalens SK83083
Vegard Bjerkreim NilsenLillehammer OK165110
Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL153993
Asbjørn OlsenLøten o-lag160417
Adrian OpheimMåren OK123575
Per Ola OttesenVaregg Fleridrett78355
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg160440
Torjus RaaVaregg Fleridrett134061
Erlend RaastadSkien OK138540
Fredrik RaastadSkien OK136250
Petter ReistadTyrving IL160980
Petter ReistadTyrving IL
Petter ReistadTyrving IL
Petter ReistadTyrving IL
Ørjan RykkjeFana IL116492
Oskar RøenVaregg Fleridrett154253
Martin RønningFreidig130677
Sindre RønningTynset IF145310
Sindre SandvenKongsberg OL132619
Thomas SchiveOK Moss131410
Håkon SelmerFreidig142727
Paul SirumFrol IL139549
Nikolai Korvald SkaareNydalens SK123600
Lars SkantzeTyrving IL157135
Erlend SkattumFossum IF111423
Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering156913
Tobias SolliSkien OK123879
Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg86276
Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn158397
Sigurd StenvikByåsen IL141116
Øystein StorsveenLøten o-lag141685
Øyvind Hung StrandeRingerike OL61057
Espen SundsvikFrol IL80796
Johannes SvendsenOL Trollelg160439
Brage SætherFreidig160462
Rasmus Rørholt TheisenMellembygd OL124727
Lars Henrik Verde ThonSturla, IF89055
Sebastian TorgersenBækkelagets SK63825
Anders TreekremÅs-NMBU Orientering144602
Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb132052
Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering158081
Olav VestølVegårshei IL134226
Anders VisterIndre Østfold OK144862
Thorstein WangLillomarka OL153898
Åsmund WennemoRaumar Orientering151136
Sigurd Oxaas WieMo OK123905
Sondre Hunnes ØveråsSandefjord OK132718

H19-20 (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtSandnes IL (Rogaland)142811
Ola Bakke AashamarFlosta IL114838
Jon Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK142773
Sondre BakkenLillomarka OL68167
Henrik BergmanKonnerud IL157490
Terje Faugstad BjertnesKonnerud IL134845
Petter Næss BjørgulHalden SK91166
Martin BråtenFlosta IL87602
Svend Sondre FrøshaugIndre Østfold OK111760
Eskil Sande GullordGjø-Vard OL160360
Eskil HagtvedtFlosta IL112787
Halvor HorvliKonnerud IL97362
Johannes Hov HøydalFossum IF165079
Jo Forseth IndgaardFrol IL152466
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI120989
Eskil KinnebergRaumar Orientering152431
Brynjar Larssen BakkenLillehammer OK67421
Mathias Stensland LillevoldÅs-NMBU Orientering123574
Eivind Myklebust LindsethKonnerud IL98666
Ivar LundanesFrol IL141087
Carl Petter LyngenFrol IL155829
Hans Petter MathisenNTNUI83134
Mats NordbrødenJärla Orientering132080
Erlend NydalAsker Skiklubb132703
Per Melander OftenTynset IF89816
Simen OlafsenFreidig132648
Daniel OliversenTrøsken IL142812
Mathias OlsenLarvik OK114856
Fredrik OmdalGanddal IL128365
Nicholas OskarssonLillomarka OL157070
Peder Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK142875
Lars OwrenFreidig160424
Sigurd RavnanOL Toten-Troll128414
Vemund RønnebergKonnerud IL95272
Sverre Turter SandvoldNydalens SK123601
Morten Severin SaueTyrving IL159508
Yngve SkogstadFrol IL123908
Lasse SolheimVaregg Fleridrett125285
Torkil Eide SolstadTyrving IL159534
Gjermund SteinslandØvrebø/Vindbjart Orientering123573
Kristian StenerudOL Tønsberg og omegn139499
Sindre SætherFreidig160458
Andreas VangstadKristiansand OK158636
Martin VisterJärla Orientering156962
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett119346

H21 (97)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan Svaland AasBirkenes IL156978
Stig AlvestadGanddal IL129067
Jostein AndersenKristiansand OK157488
Morten Urdal BakkeKongsberg OL112914
Mathias BenjaminsenLillomarka OL123593
Marius BjuganHalden SK139397
Felix BreitschädelNTNUI134776
Ulf BrennaBækkelagets SK154330
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering152606
Mats DahlénKristiansand OK158614
Stig DalsørenKristiansand OK72475
Anders DaltveitFana IL112293
Ivo K. DanailovKristiansand OK74140
Vegard DanielsenKristiansand OK120788
Olav Johannes DeelstraNTNUI79816
Magne DæhliHalden SK157774
Bjørn EkebergTyrving IL150406
Bjørn EriksenHalden SK67570
Espen Nordbrøden FiskumNTNUI143024
Jørgen FrøydNydalens SK128477
Ståle GjelstenNTNUI132821
Gjermund GlesnesNydalens SK109295
David GottfridssonLillomarka OL89841
Stian Alexander GrannNTNUI160832
Sondre Sande GullordNTNUI123592
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett71774
Øystein HaugFrol IL78731
Ivar HaugenKristiansand OK63697
Øyvind HelgerudHalden SK144277
Stig Rune HolbergOK Skøynar145317
Martin HosetNTNUI129576
Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering158112
Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering
Øyvind HyllesethSkien OK129426
Sigurd HynneÅs-NMBU Orientering89871
Andreas HøyeKristiansand OK129579
Lacho IlievHalden SK141052
Ulf Forseth IndgaardFrol IL152514
Magnus JohanssonKristiansand OK157246
Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL158399
Carl Godager KaasBækkelagets SK152391
Kjell Arild KarlsenBækkelagets SK127289
Espen KristiansenVaregg Fleridrett160942
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering159328
Erik LimaGanddal IL147100
Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering160833
Harri LuchsingerKongsberg OL158036
Jan Tore LudvigsenNydalens SK123602
Øyvind LundRaumar Orientering123605
Olav LundanesHalden SK152519
Per Harald Löfgren JohansenLillomarka OL125565
Terje MaroniByåsen IL68412
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK142856
Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett92403
Halvor Eid NielsenNTNUI83152
Audun Bjerkreim NilsenKristiansand OK85008
Mathias NipenTyrving IL123979
Anders NordbergVaajakosken Terä152462
Jim Øystein NybråtenTyrving IL159517
Jostein Lind NørbechTyrving IL145648
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering154011
Magnus Skauge OliversenTrøsken IL161013
Rune OlsenBækkelagets SK123599
Hans Gunnar OmdalØvrebø/Vindbjart Orientering152476
Øystein PettersenNydalens SK98030
Niklas ProforsVaregg Fleridrett145374
Dag Steinar RagvinSkien OK157187
Ørjan RavndalÅlgård Orientering160987
Damien RenardKongsberg OL129390
Asgeir Bakken RognstadNTNUI165081
Eirik RustadRaumar Orientering129688
Simen RustadRaumar Orientering88366
Rune RystadNydalens SK154257
Vegard Brun SagaGöteborg Majorna OK157743
Torbjørn SagbergTyrving IL139661
Christian SchiveHalden SK86221
Rasmus Korvald SkaareLillomarka OL79235
Anders SkarholtIFK Lidingö SOK
Lars Sandstad SkjesetFrol IL152603
Martin Grotle SoukupBækkelagets SK138659
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL152464
Per Øyvind SteneNydalens SK129538
Håvar Birkeland StormoenNTNUI147247
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK152611
Magnus SvingheimHadeland OL97446
Einar TommelstadNydalens SK128400
Eivind TonnaLillomarka OL152478
Tomas UdrzalWing OK80535
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Sigve VågsnesNydalens SK158920
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL136568
Eirik WatterdalBækkelagets SK70638
Audun WeltzienTyrving IL152512
Torben Christian WendlerRaumar Orientering77405
Anders B. ØksenholtNydalens SK155795
Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK152515
Thomas Natvig ÅrstadNTNUI151375

Annonser

IOF Eventor