Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til TA-sprint løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: TA-sprint løp 4
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: onsdag 20 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 89 påmeldte deltakere.

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iselina Myhr ImslandFrol IL195735
Trude MarkhusVerdal OK181876
June MunkebyFrol IL171472
Linnea MunkebyFrol IL195841
Matilde MunkebyFrol IL173421
Nikoline MunkebyFrol IL195690
Linnea SandvikFrol IL195719

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve BremsetSteinkjer OK
Erik DybdahlFrol IL
Vegard JermstadSteinkjer OK204813
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering165294
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK165236
Martin Vehus SkjerveVerdal OK150792
Sigurd VatnFrol IL187160

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Hege HallanOK Skøynar206280
Louise RonglanOK Skøynar186951

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Simen HegstadOK Skøynar151236
Tore MarkhusVerdal OK211324
Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering195832
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Martin Wold StavrumFrol IL165307
Håvard VeieOK Skøynar206180

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK152273
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Sofie HallemVerdal OK203553
Kristel HaltbrekkenSteinkjer OK152270
Eline KippeVerdal OK204298
Liva-Mari LøvstadVerdal OK176634
Ragne MunkebyFrol IL116855
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187
Ane Marte VatnFrol IL187117

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AaenStjørdals-Blink Orientering173122
Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK192182
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering145620
Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK192615
Oscar LyngenFrol IL197745
Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK165127
Andreas RonglanOK Skøynar186844
Birk Barstad SundSteinkjer OK83041
Morten SvendgårdOK Skøynar186842
Kristian VeieOK Skøynar181455

Åpen 1,5 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL202548
Magnus AlstadFrol IL208684
Håkon HallanOK Skøynar144653
Guro HegstadOK Skøynar206279
Erik Myhr ImslandFrol IL180905
Martine Myhr ImslandFrol IL208574
Karita MøllerStjørdals-Blink Orientering179894
Hannah Gustad StrømOK Skøynar
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar
Rebekka VeieOK Skøynar206567

Åpen 2 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse Ingvild GræeSteinkjer OK152269
Anne Margrethe KvamFrol IL186914
Kristian MidthjellVerdal OK80120

Åpen 2,5 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Endre AaenStjørdals-Blink Orientering187185
Harald BakkenFrol IL110694
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Marie DaleSteinkjer OK204817
Roar ForbordMalvik IL151180
Eivind HaugnesFrol IL
Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering203655
Anders IsraelssonOK Skøynar189055
Karl Aksel JermstadSteinkjer OK139592
Sindre JohannessenFreidig181960
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Kirsten Marie LynumOK Skøynar143211
Trygve LægranSteinkjer OK192508
Petter MarkhusVerdal OK184584
Marius Landsem MelhusSteinkjer OK195767
Svein Anders MelhusSteinkjer OK165329
Johan Otto MunkebyFrol IL195938
Bjørn Olav NygårdFrol IL62350
Ivar ReinåsFrol IL187166
Kajsa Stina SandstadFrol IL173052
Paul SirumFrol IL187034
Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL80371
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219
Marie Wold StavrumFrol IL198809
Torgrim SundSteinkjer OK160869
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800
Lars Eric SætherSteinkjer OK195963
Pål WærumSteinkjer OK152151

Annonser

IOF Eventor