Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hjalmarløpet (KM mellom for Telemark og Vestfold)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hjalmarløpet (KM mellom for Telemark og Vestfold)
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: lørdag 16 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 221 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin DybvikStokke IL195896
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn199689
Ane Røed GjertsenStokke IL202297
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Johanna KristensenStokke IL165679
Mathilde KristensenStokke IL197757
Emma Dehli MathiassenStokke IL197765
Nora Løberg PettersenSkien OK
Magnus SigurdssonStokke IL209677
Andrea StrømStokke IL96680

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Kristin Melby JacobsenLardal OL141077
Marie NysæterSkien OK184476
Eline SchjervenLardal OL192960

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ylva AasestadHedrum OL187250
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Malene NysæterSkien OK39092
Bethina Staulen FredinSkien OK185521

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie MyhreSkien OK185856

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Ingrid G. MehammerPorsgrunn OL184486
Hanna NysæterSkien OK201437
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Hanne VassendPorsgrunn OL153300

D 17-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn205587
Linn Hege RosoLardal OL154293
Martine TopstadOL Tønsberg og omegn180812
Emilie WestinPorsgrunn OL203458

D 19-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine AusenPorsgrunn OL184487
Julie HjortlandLarvik OK187327
Lene Therese MyrlandNotodden OL171868

D 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Gunn Mariken BjervaDrangedal OL89880
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Grethe B ClausenLarvik OK78721
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Kaja Torpe LienPorsgrunn OL155713
Gyri MyhreSkien OK95264
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Kari Reppesgård LieHedrum OL187288
Sara MathisenPorsgrunn OL175944
Åse NysæterSkien OK184475
Lenka WestinPorsgrunn OL92307

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid VongravenSkien OK184464

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth RødAndebu IL79499
Ingrid StrandeSkien OK195812

D 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synnøve DalvaBø OL88670
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL149241
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Inger Lise SolbergBø OL208756

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Flatin ErichsenSkien OK211704
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Gaute NysæterSkien OK170884

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL176260
Theodor BjørkSandefjord OK157982
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Tobias MathisenPorsgrunn OL413024
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL199542

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Bendik Schia LøeNotodden OL89009

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL187287
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Jakob Schia LøeNotodden OL86892
Iver RingheimLarvik OK195549
Snorre SlokvikNotodden OL159669
Åsmund SlokvikNotodden OL159668
Karl Mathias WoldOK Horten207850

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik BertelsenPorsgrunn OL186854
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Sindre R HoltHedrum OL203283
Audun Melby JacobsenLardal OL176037
Håkon KornmoPorsgrunn OL145434
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Skjalg NysæterSkien OK413048
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939

H 17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Herman Aarstrand KirsteSkien OK184352
Tobias KristensenLarvik OK170787
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Vegard LandsverkSkien OK185927
Jarle LysnesHedrum OL203389
Simon NysæterSkien OK184474

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642

H 19-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194879
Arvid NelsonLardal OL141022
Are Smeland NygårdseterVegårshei IL179395

H 21- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Kjetil DahlSkien OK485681
Robert FredriksenNotodden OL62763
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Lars Erik GjeinSandefjord OK183678
Trond GjelstadSandefjord OK80019
Lars Steinar HefreBø OL144281
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Thore KornmoPorsgrunn OL312786
Steinar LandeBø OL88666
Runar Torpe LienPorsgrunn OL155712
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Dag-Øyvind Olsen DjuvikBø OL154624
Dag Steinar RagvinBø OL89663
Torgrim SoterudBø OL116892
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543
Siggen YtrehusBø OL128399

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth DybvikStokke IL195593
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Ronny NelsonLardal OL206255
Kjell WestinPorsgrunn OL480106

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy GjerdingOK Moss197796
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Arne KristensenStokke IL96681
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Inge RingheimLarvik OK205549
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575

H 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Per Chr. HagenBø OL94133
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Dag KristensenOK Skeidi206256
Terje LudvigsenLarvik OK96707
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Dagfinn TorpePorsgrunn OL80717

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd AureDrangedal OL89873
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Ronald BjervaDrangedal OL89878
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL92538
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Olav SolbergBø OL203367
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690

C-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Heidi EriksenLarvik OK211538
Lars Georg GjertsenStokke IL179396
Ingunn GåsoddenSkien OK185626
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Gry StaulenSkien OK185928
Arnfinn SørumSkien OK80591

B-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL203287
Bjørn CarlsenNotodden OL214618
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Lene MeenPorsgrunn OL130713
Trude NysæterSkien OK402610
Elin SlokvikNotodden OL93987
David SolliSkien OK135274

D 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid BertelsenPorsgrunn OL199755
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Kristin HjortlandLarvik OK178051
Kristin KornmoPorsgrunn OL89036
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Grete Synnøve B HoviSkien OK184157
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid LundeDrangedal OL89887
Margit Ryen SteenBø OL80353

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olaug F. JohansenSauda Orienteringsklubb158549

H 45- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar AasestadHedrum OL159659
Terje BakkePorsgrunn OL149324
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Tom KristensenLarvik OK177539
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Jørn MyrlandNotodden OL145800
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262

H 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn480093
Arve GlittumOK Skeidi188444
Rune LaurantsenSkien OK114912
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn121611
Åge-Geir SkatterNotodden OL480040
Tron SolbergOK Skeidi488340
Richard Zeiner-GundersenFossum IF412988

H 65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Kay JørgensenPorsgrunn OL89039
Runar KittilsenStokke IL169014
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL89582
Bjørn SteenBø OL80354
Torgeir SundbyOK Skeidi89681
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Åsta Firing SimonsenAndebu IL156976
Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK125675

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius Sæther MydlandHedrum OL157979

Annonser

IOF Eventor