Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til O-troll leir Buskerud

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: O-troll leir Buskerud
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 13 juni 2015 - søndag 14 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 97 påmeldte deltakere.

2005 C-nivå (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Solveig HübschleSturla, IF189150
Ylva KlausenSturla, IF188930
Peter Åmo NesbakkKongsberg OL
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Endre SandKongsberg OL172219
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL98606

2005 N-nivå (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde AabelRingerike OL211968
Simen Hope AbelRøyken OL212778
Kristian JuvaRøyken OL212926
Ida KulleseidKongsberg OL198925
Martine Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL88800
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756

2004 C-nivå (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind Bogen ArenthSturla, IF144607
Arne BerganKongsberg OL184532
Helene Brandal SøftingKongsberg OL149018
Anne Maren EidstenSturla, IF159616
Morten FjellRøyken OL212850
Ine Amalie FjærRøyken OL188978
Ingvild GustafssonKongsberg OL203004
Noah Rølles IssowitschRøyken OL213118
Mina Akiko JohnsenRøyken OL212043
Martin KaiserSturla, IF203305
Ola KjølstadRøyken OL203308
Marie KvarmeRøyken OL183830
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Bernard W. MoczulskiRøyken OL200376
Sunniva MorlandstoEiker OL176178
Reno PapeKonnerud IL187180
Ingvild Øverli BergKongsberg OL191202

2004 N-nivå (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Berglund SandeRøyken OL211690
Ole Jørgen BøhnRingerike OL212413
Tomine Ness GundersveenRøyken OL184180
Magdalen HavnenRøyken OL212844
Bettina NystuenRøyken OL213103
Nora OlsenSturla, IF188929
Vilde OlufsenSturla, IF211959
Marte Sofie SkroveRingerike OL98554
Edda Skaar SveenSturla, IF189043

2003 C-nivå (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline AndersenKonnerud IL212330
Vegard Tronstad AndersenKongsberg OL177521
Johan EgerKongsberg OL154245
Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL207643
Nora Marie EnerhaugenRingerike OL176158
Oskar FossåsRingerike OL175968
Kristoffer HübschleSturla, IF189149
Selma HøivoldKongsberg OL155652
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Lukas KlausenSturla, IF188801
Erlend LangeggenKongsberg OL192880
Maria LibergKongsberg OL
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Olav MelheimSturla, IF197793
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL180942
Celine SanneRøyken OL212020
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022
Mari ØverbyKongsberg OL217555

2003 N-nivå (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin HeitmannKonnerud IL212361
Simen KolbergsrudRøyken OL212894
Jostein LianRøyken OL201979
Daniel NystuenRøyken OL211692

2002 C-nivå (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Bogen ArenthSturla, IF145124
Even Amundsen BjørkliRingerike OL192211
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL192138
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL149017
Vetle DrageKongsberg OL182097
Ty Sævareid EllefsenKongsberg OL154414
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF145112
Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL192439
Olav LundKongsberg OL175917
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Iselin SørensenSturla, IF89072
Karoline TorøKongsberg OL183883
Oda Isnes TyseEiker OL192560

Leder (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bente AabelRingerike OL
Lars Petter FjærRøyken OL189086
Øyvind Roger HansenRøyken OL144108
Tanja InstanesSturla, IF145112
André JægtvikKonnerud IL154004
Stine KaiserSturla, IF97533
Jon Erik KvarmeRøyken OL71508
Kristin MorlandstøEiker OL149684
Marianne NessRøyken OL206535
Geir Egil NorbomKonnerud IL187248
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Charlotte SkourupSturla, IF

Annonser

IOF Eventor