Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Raphamnløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Raphamnløpet
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: søndag 12 juli 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 72 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig AasenTormod Skilag60508
Barbro Falck-YtterGjø-Vard OL91411
Elin FløLillomarka OL177513

Damer - mellomlang løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Berit BergeTyrving IL200025
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag157042
Ingrid HaugenTormod Skilag116420
Trude KyrkjebøTIF Viking170700
Katarina LenanderVäxjö OK
Tove LillebråtenTormod Skilag116539
Elle M. MelbyeHeming Orientering216405
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Sissel RavnsborgHamar OK219555
Anne RusteLillomarka OL197515
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Milda ØhlckersTyrving IL211551

Herrer - kort løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OK92332
Ole SkogedalAsker Skiklubb89112
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785
Kristoffer ØhlckersTyrving IL191210
Stein Rune ØverbyLøten o-lag87084

Herrer - mellomlang løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per AasenTormod Skilag83198
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Stig BratsbergMolde og Omegn IF78906
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Trond FeiringHamar OK202135
Andreas FløLillomarka OL177531
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Arild HeggesetFreidig410900
Stein Arne NegårdVang OL170443
Øivind Magne RogndalenHamar OK198837
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Per ØhlckersTyrving IL199326

Nybegynnerløype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb207401
Ingrid Grøv SvensenLillehammer OK217676
Sofia ØhlckersTyrving IL212783

Herrer lang løype (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BergeLøten o-lag408242
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Michal BořánekUSK Prague
Petr BořánekUSK Prague
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Arild H ClausenFreidig179864
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub80661
Sjur GrindstuenIndre Østfold OK190252
Anders HagaRaumar Orientering195480
Håvard HagaNydalens SK196740
Magne HagaRaumar Orientering196844
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag188987
Harald HoviSkien OK184572
Knut KyrkjebøTIF Viking192908
Magnus KyrkjebøTIF Viking192947
Lars LeirenNordre Follo Orientering154298
Per LenanderVäxjö OK
Stian OverskeidIndre Østfold OK157221
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL91412
Egil RundbergetNydalens SK157483
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Bjørn SolhjemHægland & Svanberg BIL203008
Martin Grotle SoukupBækkelagets SK206394
Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK181685
Svein ThorsbergGrue IL89081
Henning WernøeHamar OK189105

Damer lang løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie JohanssonLøten o-lag211191
Sigrun NygårdAsker Skiklubb96109
Marte Eline UlvestadHeming Orientering159332
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843

C-løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Ruste FløLillomarka OL205528

Annonser

IOF Eventor