Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trøskenløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trøskenløpet
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: lørdag 5 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 133 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Milla SkålandTrøsken IL178573
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Ville Emil WingstedtHalden SK181249
Adele Øen SkålandTrøsken IL178603

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie BergstrømHalden SK143029
Amalie LudvigsenSarpsborg OL181986

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Emma DanevadFredrikstad SK208730
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Mia Bohlin JønsbergGimle IF145797
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild AgnaltTrøsken IL178571
Ingrid Grønlund MoenGimle IF205930

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Karoline AuneHalden SK194816
Marie BergstrømHalden SK181981
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Linn Mei WaalerMåren OK212721

D 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK201505
Elin BjervaLarvik OK180000
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK62771
Raquel CostaHalden SK216837
Bodil HelgerudHalden SK158822
Lene Godager KaasBækkelagets SK152391
Margrete KrageSarpsborg OL206024
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK170303
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL166959
Maren Roll PaulsenFredrikstad SK190662
Laura PortinHalden SK190337
Elena RoosHalden SK181105
Jo ShepherdHalden SK85408
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK80407
Anja WingstedtHalden SK79290

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Camilla ImrikFredrikstad SK209934

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhMåren OK184147

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK179966
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK132077

D 45- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Christine Roll PaulsenFredrikstad SK70446

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi BørstadSarpsborg OL157145
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb186625
Anne Margrete HammerØstmarka OK187190

D 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DanielsenTyrving IL159502
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK79862
Bente LineIndre Østfold OK190571
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL147380
Anne SørumRingsaker OK89547

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Jane WitnesSarpsborg OL157167

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanna YtterbølGimle IF211633

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liam WingstedtHalden SK176982

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Thomas BlomkvistFredrikstad SK176086
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790
Sondre LadimOK Moss192159

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Tobias EspedalNydalens SK153554
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Sondre Zahl HagenFossum IF195742
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Christopher LadimOK Moss192251
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Magne SætherFredrikstad SK184529

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander BystrømIndre Østfold OK175878

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
August Asheim BirkelandHalden SK158430
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK181979
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

H 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiago AiresHalden SK217021
Håvard BergetFredrikstad SK221163
Magne DæhliHalden SK201506
Fredrik EliassonHalden SK158089
Morten FredhMåren OK208419
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK197869
Andreas RüedlingerLeksands OK186518
Øyvind StoksethHalden SK172140
Emil WingstedtHalden SK208496

H 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen BekhusFredrikstad SK182139

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Yngve RøeNydalens SK157484
Frode G. WaalerMåren OK204558

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats HaldinHalden SK145730
Andreas JohanssonHalden SK157999
Thomas LieFredrikstad SK183732
Øyvind ThømtIndre Østfold OK160884

H 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen BergstrømHalden SK410848
Kjetil EspedalNydalens SK147139
Stein H. HagenFossum IF206289
Torgeir SnilsbergOK Moss67577

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL146576
Tore BjørnerødOK Moss61943
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK175839
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Trond HolterMåren OK412942
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Kjetil KarlsenOK Moss176327
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL145051
Svend Arne YtterbølHalden SK413078

H 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind BergetSarpsborg OL83070
Morten DueMåren OK400286
Roy GjerdingOK Moss197796
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Sture OttesenIndre Østfold OK216306
Richard Zeiner-GundersenFossum IF412988
Bjørn ÅstorpSarpsborg OL94056

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Hans HusebySarpsborg OL93914
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100

H 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Willy GrønstadGimle IF192646
Hogne KjæråsAndebu IL411362

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut LindløvOK Moss183686

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve FosseGimle IF78193
Harald LundhaugOK Moss201916
Roger TorperIndre Østfold OK203224

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL78632

Annonser

IOF Eventor