Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til JWOC Open Sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: JWOC Open Sprint
Arrangørorganisasjoner: Idrettslaget Dyre Vaa / Porsgrunn OL
Dato: søndag 5 juli 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 389 påmeldte deltakere.

D -16 (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK
Marie AadlandSamnanger IL
Tuva Aas StræteRingerike OL
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL
Hedda Raadal BjørloHalden SK3608270
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF166007
Mariya DermendjievaVALDI Sofia400939
Serine Kierulf DirdalLarvik OK3470473
Ane DyrkornEiker OL
Thea DyrkornEiker OL
Helene EgerKongsberg OL
Sigrid EkelandOddersjaa SSK
Anna-Maria EvgenievaVALDI Sofia175911
Andrine Harriet FremstadLarvik OK
Paolina GenovaVALDI Sofia406242
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn
Marieluise Schmitt GranHalden SK3624368
Amanda GranqvistOK Ravinen
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564
Ingrid HasaasFossum IF3631694
Malin HaugeHisøy OK
Taru HeinaroEspoon Suunta
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL3661295
Åsne Naadland HoloFossum IF
Ingvild HøydalNydalens SK3222262
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering3293727
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Pernille KatlaFossum IF3639663
Eli KolstadMo OK
Silje KregnesKristiansand OK
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3655933
Anine LomeHamar OK3560125
Vilde Årøen LykkeEmblem IL180102
Kari LøeOK Linné
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK
Rachel MaySage Orienteering and Rogaining Club219968
Borislava MitkovaVALDI Sofia405197
Villa MustajokiTampereen Pyrintö
Tora Aasheim NymarkAskøy OL3597432
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)
Saara PernuEspoon Suunta
Maria PrestbøenSandefjord OK
Kathinka RogstadKongsberg OL3599057
Kristiane RogstadKongsberg OL3598224
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK3574878
Mona SjøvaagLarvik OK3469509
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Hanne VassendPorsgrunn OL
Alice WilsonCLYDE
Emma WilsonCLYDE
Ada WulfsbergNydalens SK3671328
Desislava YordanovaVALDI Sofia403918

H -16 (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb3638319
Fabian Aebersoldol.biel.seeland
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Edvard BergPorsgrunn OL
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Leif BlakeYukon O Association3391026
Adam ConwayGuildford Orienteers201777
Sebastian DalandKristiansand OK3624137
Martin DimitrovVALDI Sofia403441
Johan EgerKongsberg OL
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644
Eskil FrischknechtAlta OL159943
Peter GisholtFossum IF198904
Axel GranqvistOK Ravinen
Even GravningenStokke IL3642402
Sondre Zahl HagenFossum IF3447885
Peder HaugaardIndre Østfold OK
Aslak HeimdalKonnerud IL3376068
Lauri HeinaroEspoon Suunta
Niels Christian HellerudHalden SK3640208
Mathias HermstadFreidig
Erling HjermstadFossum IF3575933
Øyvind HjermstadFossum IF3389533
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn147275
Boyan IvandjikovVALDI Sofia403459
Elias JonssonNydalens SK3561495
Isak JonssonNydalens SK3602398
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Halvard KornmoPorsgrunn OL
Håkon KornmoPorsgrunn OL
Knut KyrkjebøTIF Viking192908
Thomas LaraiaOrienteering USA
Heine LingaIL Gular
Ruairi LongAJAX148443
Håkon LundKongsberg OL3396256
Einar MelsomFossum IF3499365
Atle NilsenVegårshei IL
Nikolai NordhaugKonnerud IL3645009
Andreas NysæterBergens TF154865
Joar OldernesLillomarka OL3568987
Mikael RautioEspoon Suunta
Gustav Andresen SkotteFossum IF3565124
Martin Andresen SkotteFossum IF3564838
Adam SkvorFossum IF
Ota SkvorFossum IF
Antti SorsaEspoon Suunta
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken
Håkon SturødNydalens SK1056
Emil StørmerFossum IF3154374
Birk Felland SætnanFossum IF
Magne TillingsøeCopenhagenO200473
Toke TillingsøeCopenhagenO411608
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404

D 17- (106)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL
Tove AasheimAskøy OL
Gaby Aebersoldol.biel.seeland
Marianne AndersenKonnerud IL3666849
Lisa AnnersandOK Tyr195905
Emma ArnesenByåsen IL3662723
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering3508165
Stine ArntzenSandefjord OK
Kristine AusenPorsgrunn OL3624475
Grete S B HoviSkien OK
Vilma BalciunaiteOK Telsiai
Marlene BergerOrienteering Klosterneuburg190666
Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL97714
Silje BøenKristiansand OK
Veronique CailletASQuétigny
Lise ChristensenTIF Viking
Kari ChristiansenSandefjord OK
Linn Carina DalandKristiansand OK3623097
Berit DanielsenTyrving IL3388063
Barbara DawsonGaringal Orienteers
Elizabeth DeaneCork O
Zoë DowlingWROC
Torun DyrkornEiker OL
Kristin EgerKongsberg OL
Berit Louise EskerudLillehammer OK
Kristine FjeldboNTNUI3621000
Synne Nesheim FlatebakkenTyrving IL3411055
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering
Elin GravningenStokke IL3642006
Katja GygaxOLV Baselland/Herzogenbuchsee
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)
Kjersti Holt HanssenMåren OK
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK
Silje HaugeHisøy OK
Sabine HauswirthHalden SK
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163
Mervi HeinaroEspoon Suunta
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483
Marte Hoff HagenByåsen IL3588902
Pavla HorováOK Lokomotiva Pardubice115020
Iliana IlievaHalden SK3693850
Marianne IllumSøllerød OK155150
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering
Sarina JenzerOLG Huttwil411704
Jonna JungåkerKorsnäs IF OK
Lene Godager KaasBækkelagets SK3597259
Lene KinnebergRaumar Orientering
Anni KivilaaksoEspoon Suunta
Åshild KolstadMo OK3619947
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083
Kari Timenes LaugenIL Imås
Rosa LerfSWISS O TOURS
Cristina LuisNydalens SK3505039
Ella MahlamäkiEspoon Suunta
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK3474269
Ingvild MulenKristiansand OK3621455
Anna MustajokiTampereen Pyrintö
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK3625050
Kirsten MøllerSøllerød OK155162
Magnhild T. MølnvikFossum IF
Randi NicolaisenAsker Skiklubb
Simone NiggliOK Tisaren
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL3597234
Trine OldernesLillomarka OL3649068
Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)3665874
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)3664208
Chantal OppligerOLV Hindelbank
Elisabeth OppligerOLV Hindelbank
Riikka OtsamoHelsingin Suunistajat
Heidi PlitEspoon Suunta
Elsi PöllänenEspoon Suunta
Nathalie RauturierGuyancourt Orientation 78130545
Laura RobertsonHutt valley
Andrea RoggoHalden SK217105
Linda RykkjeStord Orientering
Ingunn S. ØsthagenNTNUI
Maiken SandbergNydalens SK3521382
Tone Skau JonassenPorsgrunn OL
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering3426954
Bjørg Marit SollieOL Trollo
Tone StoklandSandefjord OK3515467
Kjersti StræteRingerike OL
Julie StørmerNTNUI
Emilia StåhlbergEspoon Suunta
Valérie SuterCA Rosé
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)143224
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521
Fride SørensenSturla, IF
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF
Martine TopstadOL Tønsberg og omegn3644879
Christiane TrösseVaregg Fleridrett
Stine Frogner TømmervoldHamar OK3599404
Guro VassendFossum IF
Eli VerstoGneist, IL195736
Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)39193
Hedda VonenLillomarka OL3042306
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378
Rachel WilsonCLYDE
Ida ØbroCopenhagenO

H 17- (172)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL
Eirik AalNTNUI
Simen AamodtNTNUI3589595
Knut AasRingerike OL
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3594454
Christian Aebersoldol.biel.seeland192185
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Arild AndresenFossum IF
Haakon ArnesenByåsen IL
Ivar Jevne ArnesenHamar OK3411287
Lasse ArnesenHeming Orientering3508322
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070
Christian BakkePorsgrunn OL149325
Herman BakkeLøten o-lag
Jørgen Kjos BarkenæsFet OL3463429
Ottar BergPorsgrunn OL
Leif Kåre BessebergEiker OL
Laurits Bidstrup MøllerSilkeborg OK
Mathias BirrerOLV Baselland/Herzogenbuchsee
Simen A BjøringsøyNydalens SK
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL
Håkon Raadal BjørloHalden SK3694023
Jack BjørnsenKristiansand OK3621232
Dag BlandkjennKristiansand OK3608809
Jan BlandkjennKristiansand OK3621315
Tristan BloemenCO Liege168950
Stein BlomsethLillomarka OL
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307
Harry BreilandÅlgård Orientering
Sondre Ruud BråtenNydalens SK
François CailletASQuétigny
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3668597
Phil ConwayGuildford Orienteers201600
Cillín CorbettCork O
Jonathan CrickmoreShUOC409850
Vegard DanielsenKristiansand OK3621273
Graeme DawsonGaringal Orienteers
Yasar Ismet DemirözNEO DSK
Erik Olsvik DengerudNydalens SK3603917
Arne DirdalLarvik OK3536596
Per Øivind EgerKongsberg OL
Per Kristian EkebergTyrving IL3598083
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK
Barry ElkingtonKenilworth Runners
Maerkovich EvgenyTechnion-Carmel
Anton ForsbergLånghundra IF
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK3441508
Trond FossSandefjord OK
Robert FredriksenNotodden OL
Peter Martinus Freyborg UranGimle IF
Sturla FrydenlundSturla, IF3383676
Malthe GaarsdalHalden SK
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn3672177
Olav Milian Schmitt GranHalden SK3624459
Per Olav GulbrandsenLarvik OK
Eskil Sande GullordRaumar Orientering
Sondre Sande GullordNTNUI
Sven Arne GylterudFossum IF
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn3444122
Knut HagenByåsen IL3709094
Stein H. HagenFossum IF3448610
Jan Petter HansenIL Gular88722
Jon-Kåre HansenTIF Viking193017
Lars Steinar HefreBø OL
Trond HegnaAsker Skiklubb170718
Matias Hodne HanischKristiansand OK3626967
Eirik Kamstrup HovindNTNUI3614914
Eivind HøydalNydalens SK3593852
Ulrik IllumSøllerød OK155155
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering
Ove Gunnar JacobsenStokke IL
David Jaffemelbourne forest racers
Lukas JenzerOLG Huttwil
Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering
Kestutis JokubauskisOK Telsiai
Tore JuvikIL Gular160426
Morten KarlsenMåren OK
Rune KittelsenKristiansand OK3622016
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Tore KolstadMo OK
Bo KonringSøllerød OK155163
Donatas KontautasOK Moss
Hallvard KorenOK Moss
Tobias KristensenLarvik OK3597416
Tom KristensenLarvik OK
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK
Daniel LeibundgutOLV Hindelbank
Matthias LeibundgutOLV Hindelbank
Matthias LerfSWISS O TOURS
Olai Stensland LillevoldFossum IF3588829
Odin LingaIL Gular
Svein LingaIL Gular
Mike LongAJAX144180
Jon Vegard LundeLillehammer OK
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK3626587
Petter LøeNotodden OL86885
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK3624970
Antonio Martínez PérezHalden SK
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843
Terje Wiig MathisenNydalens SK
Sigurd MelsomFossum IF3497856
Terje MelsomFossum IF
Sigbjørn ModalsliFossum IF
Jyri MustajokiTampereen Pyrintö
Taavi MustajokiTampereen Pyrintö
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering158120
Anker MøllerSilkeborg OK
Elias Thorsdal MølnvikFossum IF3655750
Ivar MølnvikFossum IF
Matthias NiggliOK Tisaren
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL3598141
Håvard NilsenVegårshei IL
Jon NilsenKristiansand OK3623907
Josef NollLillomarka OL201894
Peter NordbrødenHalden SK3671427
Svein NygårdLillomarka OL
Kristian NyhusKristiansand OK3621224
Tore NymarkAskøy OL
Skjalg NysæterSkien OK
Arne NåtedalOL Trollo
Guy OlsenOrienteering USA
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)
Hirokazu Osakitortoise
Alvar PalmenEspoon Suunta
Henrik PalmenEspoon Suunta
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg3598539
Lari PernuEspoon Suunta
Herkko PlitEspoon Suunta
Dag Steinar RagvinBø OL
Juha RauhalaEspoon Suunta
Christophe RauturierGuyancourt Orientation 78
Torkel ReinhartsenKristiansand OK3626215
KyongSa RiNydalens SK
Sander H. RogndokkenFet OL3476496
Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb66801
Martyn RoomeEBORRR
Rein RooniOK Orvand
John RundeKristiansand OK3620309
Stian RykkjeStord Orientering
Sveinung RykkjeStord Orientering
Jan SchmidOL Trollelg
Tommy SchmidOL Trollelg
Paul SirumFrol IL3598240
Jakob Kalvig SkoganNTNUI3159134
Colin SmithSYO
Aleksi SorsaEspoon Suunta
Sturla StokkelandÅlgård Orientering
Sverre Bang StøengHamar OK3426418
Leif StørmerFossum IF3597309
Oskar StørmerFossum IF3599305
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering
Eigil SørliMalvik IL179842
Einar Moe TandbergModum OL
Helge TillingsøeCopenhagenO411607
Einar TommelstadNydalens SK3597770
Espen TynnølLillehammer OK
Henrik UpsalKristiansand OK3625027
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering
Miika VehmasEspoon Suunta
Jan VærpSøgne og Songdalen OK
Thorbjørn VærpKristiansand OK
Lasse Falck WeberCopenhagenO174797
Tim Falck WeberCopenhagenO90759
Stephen WilsonCLYDE
Thomas WilsonCLYDE
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb
Siggen YtrehusBø OL
Richard Zeiner-GundersenFossum IF412988
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering

Annonser

IOF Eventor