Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til O-idol og Norgescup finaler

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: O-idol og Norgescup finaler
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: lørdag 19 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 326 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL412504
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Ida AurebekkTorridal IL62682
Sigrid BjørgenHamar OK3586138, 186177
Synne Malene BrækkeHalden SK3668639, 158424
Andrea DrangsholtTorridal IL189113
Ingeborg EideByåsen IL3207420, 199727
Anne EikenKongsberg OL190660, 3599107
Martine EngebretsenHeming Orientering186908, 3501079
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL3208816, 160340
Åshild Faller RåheimFet OL3571981, 153842
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3698677, 199155
Astrid FiskumTyrving IL180302, 3617743
Synne Nesheim FlatebakkenTyrving IL181104, 3411055
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363, 183300
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering136870, 3293636
Gina GranstedtHalden SK193887, 3615465
Idunn HaavengenKongsberg OL167389, 3607629
Silje HaugeHisøy OK193045
Kristin Helland-HansenTyrving IL141074, 3542941
Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering203655, 3620671
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628, 3458205
Åshild KolstadMo OK3619947, 182129
Ingrid LundanesEmblem IL3594934, 154845
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Marit Melby JacobsenLardal OL3481462, 195885
Siri MoholthKongsberg OL3656477, 180239
Dorte NarumHamar OK181462, 3597614
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering3611837, 91574
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318, 3690344
Julie NærestadVegårshei IL180242, 3668902
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL166959
Marie OlaussenFredrikstad SK3598117, 196727
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)3664208, 196743
Pernille OpheimFreidig3297686, 142526
Kristin OttesenFredrikstad SK3621448, 199256
Maren Roll PaulsenFredrikstad SK190662
Marthe Cathrine RamstadFet OL3485083, 189734
Synne Eide RappRaumar Orientering3506821, 187318
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering3148905, 203009
Malin SandstadFreidig3505393, 159550
Oda J SikkelandTyrving IL188934, 3577988
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering3426954, 215020
Constance StorvestreVaregg Fleridrett184455
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)143224
Line SølbergOL Trollelg160510, 3389038
Martine TopstadLarvik OK180812, 3644879
Stine Frogner TømmervoldHamar OK95256, 3599404
Hedda VonenLillomarka OL193107, 3042306
Emilie WestinPorsgrunn OL3671922, 203458
Margrethe WisløffAsker Skiklubb193820, 3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523, 207593
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK202160, 3670031

D 19-20 E (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK3249687, 127102
Sigrid AlexandersenFossum IF3598521, 210053
Nora Hui AndersenHamar OK176073, 3321544
Silje ArntzenAsker Skiklubb207611, 3583846
Andrine BenjaminsenLillomarka OL3326493, 170783
Nina Asheim BirkelandHalden SK207788, 3623782
Karen BjergaardNydalens SK180935, 3329323
Synnøve BråtenVegårshei IL3374543, 179370
Maren GrandeFrol IL3649910, 160101
Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb193890
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483, 157480
Julie HjortlandLarvik OK187327
Marte Hoff HagenByåsen IL160436, 3588902
Karen Oline KolstadFreidig159545, 3598497
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb3284999, 159024
Ragnhild Helene LøvliAsker Skiklubb3599255, 207590
Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK199489, 3188216
Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)195483, 3665874
Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg3598463, 157005
Kajsa Stina SandstadFrol IL3599214, 212578
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562, 3230364
Frida SætherFreidig3626041, 180266
Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering161304, 3501137
Arianna TauferNydalens SK483534
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL3709573, 180127
Tonje VassendFossum IF3587961, 191267
Ingvild WangLillomarka OL158428, 3391810
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378, 114843
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542, 3618147

D 21-E (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK201505, 3597515
Lone BrochmannBækkelagets SK3617727, 208706
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering197922
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK3624772, 176071
Mari FastingHalden SK3393279, 201521
Kristine FjeldboNTNUI168868, 3621000
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980, 159016
Maren Jansson HaverstadNTNUI152432, 3255163
Bodil HelgerudHalden SK158822, 3597184
Linn HokholtNTNUI3597572, 214837
Emma JohanssonFredrikstad SK198042, 3620721
Lene Godager KaasBækkelagets SK152391
Siri KollerudLillomarka OL198836, 3598661
Leena KuusipohjaKristiansand OK197890
Anne M Hausken NordbergNydalens SK3598448, 201418
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267, 3597739
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK3619426, 149001
Kamilla OlaussenFredrikstad SK3597549, 209825
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842, 3593050
Camilla ÖhmanNTNUI208461

H 17-18E (68)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3594454, 114837
Knut AasheimOppsal Orientering3620705, 194508
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett205588
Simen Åmodt AmundsenLardal OL3514882, 188451
Preben AntonsenByåsen IL185974
Ivar Jevne ArnesenHamar OK3411287, 188688
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering196877, 3398070
Jørgen Kjos BarkenæsFet OL3463429, 180194
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270, 182103
Johannes BordalRingsaker OK92337, 3514825
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441, 157159
Audun Rognerud BøeFossum IF3662012, 160451
Even Lindstad BørresenHamar OK3514551, 180087
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880, 3668597
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering3662293, 181663
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037, 3634599
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK3441508, 186941
Sturla FrydenlundSturla, IF3383676, 159626
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263, 3672177
Olav Milian Schmitt GranHalden SK3624459, 181019
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382, 3385135
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3502952, 186556
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869, 3444122
Anders HagaRaumar Orientering195480, 3498391
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK211355, 3498821
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Trygve HeggedalKongsberg OL3666435, 214978
Audun HeimdalKonnerud IL3390408, 183721
Martin Borge HeirFossum IF3393634, 174826
Tarjei HoloFossum IF3388733, 203231
Kristian Reiersen JensenKristiansand OK3620507, 156552
Brage JørumByåsen IL181456
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering158124, 3617214
Ole KostølKristiansand OK184222, 3624079
Tobias KristensenLarvik OK3597416, 216933
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Petter Vangen LunåsmoTynset IF3510088, 152308
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884, 3601671
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb192601
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK3578127, 191070
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843, 197869
Vegard MyhreKristiansand OK3625050, 186287
Vegard MyklemyrEiker OL3553393, 192295
Kjetil MølnvikFreidig3645074, 211357
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL3598141, 155095
Peter NordbrødenHalden SK3671427, 184944
Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett203223
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF3501350, 187108
Ole Jakob OlsrødStokke IL202339
Adrian OpheimFreidig3223336, 203662
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468, 3626215
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301, 3617628
Sander H. RogndokkenFet OL3476496, 195911
John RundeKristiansand OK3620309, 194509
Anders RønningNord-Østerdal OK203337
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012
Sverre Bang StøengHamar OK220919, 3426418
Sigurd Svaland AasKristiansand OK3622040, 203290
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL219380, 3497542
Håkon Østraat SævareidHalden SK3693967, 180501
Jostein TandbergNydalens SK172203
Jørgen VisterIndre Østfold OK199492, 3597895
Magnus WølnebergTyrving IL193113, 3411642

H 19-20E (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Endre AaenStjørdals-Blink Orientering187185, 3619475
Harald Astrup ArnesenHeming Orientering222447, 3222205
Dag BlandkjennKristiansand OK3608809, 197997
Simen BordalFossum IF92339, 3226909
Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194879, 3443496
Vetle ChristiansenRaumar Orientering3227139, 217084
Erik Olsvik DengerudNydalens SK3603917, 187133
Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering177948, 3603875
Olav EkrheimVaregg Fleridrett195567
Karl FremstadKongsberg OL191178, 3598547
Gaute FriestadKristiansand OK3608957, 184414
Tord HaflanNydalens SK3183977, 219216
Sigur HeggedalKongsberg OL3624640, 202187
Markus HolterHalden SK3597333, 160885
Vegard Rønning HuberHamar OK3598927, 207823
Eivind HøydalNydalens SK3593852, 172734
Morten JørgensenKristiansand OK221391, 3591039
Steinar KollerudLillomarka OL3598885, 174825
Olai Stensland LillevoldFossum IF3588829, 196772
Sigurd MelsomFossum IF202990, 3497856
Håvard MyhreKongsberg OL198915, 3225919
Elias T. MølnvikFossum IF3655750, 211647
Rein Helle MårdalenFreidig208822, 3205655
Anders Felde OlaussenHalden SK3599248, 182081
Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK199444, 3620804
Jonas RessemFrol IL3298221, 198810
Vegard RessemFrol IL187161, 3297413
Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3495215, 182098
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering206548
Oskar StørmerFossum IF209002, 3599305
Stian SundsvikFrol IL3285400, 180793
Andreas SølbergOL Trollelg216649, 3641958
Henrik UpsalKristiansand OK3625027, 184471
Håvard WedegeFossum IF3661774, 206479
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3589272, 204644
Øyvind WiggenByåsen IL155924

H 21-E (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Emil AhlbäckFossum IF196861, 3150687
Jon Aukrust OsmoenNTNUI199443, 3597937
Anders BjergaardNTNUI221214, 3044559
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307, 193877
Magne DæhliHalden SK201506, 3597390
Bjørn EkebergTyrving IL3598083, 201413
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK3653557, 203604
Øyvind EngerNTNUI160828, 3597754
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227, 3598331
Håvard HagaNydalens SK3098308, 196740
Øyvind HelgerudHalden SK207805, 3596749
Sjur HoviKristiansand OK156972
Jarkko HuovilaHalden SK410995
Jo Forseth IndgaardFrol IL3624012, 180924
Espen JakobsenTyrving IL156843
Magnus JohanssonKristiansand OK192595
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Carl Godager KaasBækkelagets SK201412, 3597259
Harald KalagerNTNUI160790, 3117264
Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering3598471, 160833
Bjørn LundanesNTNUI208437, 3097318
Olav LundanesHalden SK201416, 3598190
Carl Petter LyngenFrol IL211600, 3585916
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333, 3624970
Antonio Martínez PérezHalden SK143260
Hans Petter MathisenNTNUI3597986, 180916
Borger MelsomFossum IF3701208, 199998
Anders NordbergNydalens SK181232, 3352697
Jim Øystein NybråtenTyrving IL159517, 3615903
Per Melander OftenNTNUI194465, 3027265
Nicholas OskarssonLillomarka OL200090, 3591153
Lars OwrenFreidig160424
Eirik RustadRaumar Orientering3040284, 129688
Sindre RønningFossum IF3598612, 221215
Vegard Brun SagaTyrving IL207865, 3625233
Sindre SandvenFossum IF200630, 3588159
Paul SirumFrol IL3598240, 187034
Matthew SpeakeLillomarka OL204099, 3618659
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL3598042, 202195
Leif StørmerFossum IF3597309, 203638
Magnus SvingheimRaumar Orientering3014875, 170810
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI3597531, 205770
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK3013406, 86967
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804
Martin VisterFrol IL3597176, 171020
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Marius WikstrømRingsaker OK3609278, 184673
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK3620341, 158625

O-Idol H16 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343, 201651
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering195875, 3693603
August Asheim BirkelandHalden SK3574563, 158430
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Sebastian DalandKristiansand OK3624137, 181677
Einar EkelandOddersjaa SSK200717, 3575644
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658, 209873
Kasper FosserHeming Orientering195708, 3662384
Anders HaugskottOL Trollelg3342896, 217107
Erling HjermstadFossum IF3575933, 190677
Øyvind HjermstadFossum IF3389533, 221133
Sindre R HoltHedrum OL203283
Elias JonssonNydalens SK3561495, 203274
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF3401817, 199496
Even-Johan KaspersenMo OK182130, 3553773
Håkon KornmoPorsgrunn OL145434
Thomas KortNord-Østerdal OK3476116, 186878
Knut KyrkjebøTIF Viking192908, 192908
Oscar LyngenFrol IL3584232, 197745
Einar MelsomFossum IF3499365, 183652
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3574282
Tord StrandKongsberg OL183842
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404, 180903

O-Idol D16 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028, 188972
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384, 197990
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Ane DyrkornEiker OL180221, 3684875
Ragnhild EideByåsen IL3206786, 199600
Ane Holm GrønengLillehammer OK3646379, 165091
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering3293727, 170486
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Anine LomeHamar OK195757, 3560125
Agnes Irene LongfjeldModum OL129397, 129397
Vilde Årøen LykkeEmblem IL3545423, 180102
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK170303
Vera MelkildFreidig180322, 3222023
Aurora MoholthKongsberg OL3707833, 155540
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398, 196849
Emma Eithun PaulsenNittedal OL178188
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3397965, 187187
Synne StrandAsker Skiklubb3501111, 183999
Marit SveenHamar OK3573318, 175810
Nora TorgersenHalden SK3681129, 204761
Julie Roll TørnqvistFana IL3589587, 192920
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888
Heidi Therese WiestVang OL173253, 3574712

O-Idol utfordrer H16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AaenStjørdals-Blink Orientering3673613, 173122
Joar GjerdahlKonnerud IL188760, 3559564
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Håvard RokkanMo OK186141, 3622206
Martin Andresen SkotteFossum IF221013, 3564838
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817, 412980
Mathias VindalFreidig3590288, 203527
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb155978, 3478054
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830, 3386745

O-Idol utfordrer D16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK3708542, 194816
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK197788
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187, 205915
Maria Ulseth SylteFreidig211561

Åpen A-lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett204546
Magnus NordbrødenHalden SK222529

Annonser

IOF Eventor