Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM-natt

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM-natt
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: fredag 18 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 253 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (46)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL412504
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136, 100704
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Ida AurebekkTorridal IL62682
Synne Malene BrækkeHalden SK3668639, 158424
Andrea DrangsholtTorridal IL189113
Ingeborg EideByåsen IL3207420, 199727
Anne EikenKongsberg OL3599107, 190660
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3698677, 199155
Astrid FiskumTyrving IL3617743, 180302
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300, 3674363
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)143225
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering136870, 3293636
Gina GranstedtHalden SK3615465, 193887
Idunn HaavengenKongsberg OL3607629, 167389
Silje HaugeHisøy OK193045
Kristin Helland-HansenTyrving IL141074, 3542941
Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering3620671, 203655
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628, 3458205
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527, 208746
Åshild KolstadMo OK182129, 3619947
Ingrid LundanesEmblem IL3594934, 154845
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Siri MoholthKongsberg OL3656477, 180239
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318, 3690344
Julie NærestadVegårshei IL3668902, 180242
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)3664208, 196743
Pernille OpheimFreidig142526, 3297686
Kristin OttesenFredrikstad SK3621448, 199256
Maren Roll PaulsenFredrikstad SK190662
Synne Eide RappRaumar Orientering3506821, 187318
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering203009, 3148905
Malin SandstadFreidig3505393, 159550
Oda J SikkelandTyrving IL188934, 3577988
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering215020, 3426954
Constance StorvestreVaregg Fleridrett184455
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)143224
Line SølbergOL Trollelg160510, 3389038
Martine TopstadLarvik OK3644879, 180812
Karine VestølVegårshei IL206428
Emilie WestinPorsgrunn OL3671922, 203458
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611, 193820
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523, 207593

D 19-20 E (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK127102, 3249687
Sigrid AlexandersenFossum IF210053, 3598521
Silje ArntzenAsker Skiklubb3583846, 207611
Andrine BenjaminsenLillomarka OL3326493, 170783
Nina Asheim BirkelandHalden SK3623782, 207788
Karen BjergaardNydalens SK180935, 3329323
Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb193890
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483, 157480
Julie HjortlandLarvik OK187327, 3656196
Marte Hoff HagenByåsen IL3588902, 160436
Guro JordheimHemsedal IL3391638, 155778
Karen Oline KolstadFreidig3598497, 159545
Ragnhild Helene LøvliAsker Skiklubb3599255, 207590
Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK199489, 3188216
Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)3665874, 195483
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562, 3230364
Frida SætherFreidig180266, 3626041
Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering161304, 3501137
Arianna TauferNydalens SK483534
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL3709573, 180127
Tonje VassendFossum IF191267, 3587961
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843, 3487378
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147, 181542

D 21-E (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKonnerud IL170604, 3666849
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK3597515, 201505
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3617727
Eline DrageKongsberg OL202199, 3084340
Marianne DæhliHalden SK62530, 3618022
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering197922
Mari FastingHalden SK201521, 3393279
Kine GulliksenBækkelagets SK159016, 3623980
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010, 3622560
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163, 152432
Bodil HelgerudHalden SK3597184, 158822
Vigdis HobølOppsal Orientering221436
Linn HokholtNTNUI214837, 3597572
Marit IsachsenAsker Skiklubb3619343, 181811
Emma JohanssonFredrikstad SK198042, 3620721
Eva JurenikovaHalden SK3693496, 184340
Lene Godager KaasBækkelagets SK152391
Ingvild Maalen-JohansenNTNUI62357
Anne M Hausken NordbergNydalens SK3598448, 201418
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK3597739, 184267
Kamilla OlaussenFredrikstad SK3597549, 209825
Kine Hallan SteiwerHalden SK3620606, 181110
Malin SørensenNydalens SK204574
Camilla ÖhmanNTNUI208461

H 17-18E (53)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3594454, 114837
Knut AasheimOppsal Orientering194508, 3620705
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett205588
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688, 3411287
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070, 196877
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270, 182103
Eirik Langedal BreivikNydalens SK157159, 3498441
Even Lindstad BørresenHamar OK180087, 3514551
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880, 3668597
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663, 3662293
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599, 186037
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941, 3441508
Sturla FrydenlundSturla, IF159626, 3383676
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263, 3672177
Olav Milian Schmitt GranHalden SK181019, 3624459
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382, 3385135
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb186556, 3502952
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869, 3444122
Anders HagaRaumar Orientering3498391, 195480
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK211355, 3498821
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Trygve HeggedalKongsberg OL3666435, 214978
Audun HeimdalKonnerud IL183721, 3390408
Martin Borge HeirFossum IF3393634, 174826
Tarjei HoloFossum IF203231, 3388733
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3617214, 158124
Tobias KristensenLarvik OK216933, 3597416
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Sam LunøeNydalens SK177010, 3488467
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK3578127, 191070
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843, 197869
Vegard MyklemyrEiker OL192295, 3553393
Kjetil MølnvikFreidig3645074, 211357
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL155095, 3598141
Peter NordbrødenHalden SK3671427, 184944
Ole Jakob OlsrødStokke IL202339
Adrian OpheimFreidig203662, 3223336
Marius PyttenKristiansand OK3624624, 197877
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3617628, 191301
Sander H. RogndokkenFet OL195911, 3476496
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908, 3621075
Anders RønningNord-Østerdal OK203337
Andreas SedinRaumar Orientering156915
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Sverre Bang StøengHamar OK220919, 3426418
Håkon Østraat SævareidHalden SK3693967, 180501
Jørgen VisterIndre Østfold OK199492, 3597895
Are WigaardOppsal Orientering214979, 3626850
Magnus WølnebergTyrving IL193113, 3411642

H 19-20E (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Harald AasheimBækkelagets SK157763
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989, 3172103
Dag BlandkjennKristiansand OK197997, 3608809
Simen BordalFossum IF3226909, 92339
Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3443496, 194879
Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering3603875, 177948
Karl FremstadKongsberg OL191178, 3598547
Gaute FriestadKristiansand OK184414, 3608957
Markus HolterHalden SK3597333, 160885
Eivind HøydalNydalens SK172734, 3593852
Magne JutulstadNTNUI3227857, 221404
Morten JørgensenKristiansand OK221391, 3591039
Steinar KollerudLillomarka OL174825, 3598885
Olai Stensland LillevoldFossum IF3588829, 196773
Sigurd MelsomFossum IF3497856, 202990
Elias Thorsdal MølnvikFossum IF3655750, 211647
Rein Helle MårdalenFreidig3205655, 208822
Anders Felde OlaussenHalden SK182081, 3599248
Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK3620804, 199444
Jonas RessemFrol IL3298221, 198810
Vegard RessemFrol IL3297413, 187161
Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3495215, 182098
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering206548
Oskar StørmerFossum IF209002, 3599305
Stian SundsvikFrol IL3285400, 180793
Andreas SølbergOL Trollelg216649, 3641958
Henrik UpsalKristiansand OK184471, 3625027
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204644, 3589272
Øyvind WiggenByåsen IL155924, 3560604

H 21-E (75)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF196861, 3150687
Jon Aukrust OsmoenNTNUI3597937, 199443
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Vidar BenjaminsenLillomarka OL206100
Anders BjergaardNTNUI221214, 3044559
Audun BjerknesMåren OK80098
Kjetil BjørloHalden SK187303, 3694023
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Bojan BlumensteinNydalens SK193877, 3616307
Mathias DrageKongsberg OL159009, 3123650
Magne DæhliHalden SK201506, 3597390
Bjørn EkebergTyrving IL201413, 3598083
Fredrik EliassonHalden SK3606811, 158089
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604, 3653557
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK3598331, 187227
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Jan GranstedtHalden SK89402
Håvard HagaNydalens SK3098308, 196740
Øyvind HelgerudHalden SK207805, 3596749
Christian HolmboeTyrving IL91490
Sjur HoviKristiansand OK156972
Jo Forseth IndgaardFrol IL180924, 3624012
Espen JakobsenTyrving IL156843
Stian JensenHamar OK145052
Magnus JohanssonKristiansand OK192595
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Carl Godager KaasBækkelagets SK201412, 3597259
Harald KalagerNTNUI3117264, 160790
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK3620903, 192303
Thore KornmoPorsgrunn OL89036
Trond KortnerØstmarka OK181802, 3625613
Are KristiansenTyrving IL3635950, 186247
Truls KvaaseBækkelagets SK211628
Ola LestebergKongsberg OL211224
Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering160833, 3598471
Bjørn LundanesNTNUI208437, 3097318
Olav LundanesHalden SK201416, 3598190
Carl Petter LyngenFrol IL3585916, 211600
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333, 3624970
Antonio Martínez PérezHalden SK143260
Hans Petter MathisenNTNUI3597986, 180916
Thor MellaOppsal Orientering187259
Borger MelsomFossum IF3701208, 199998
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett204546
Halvor Eid NielsenNydalens SK83152, 3677325
Anders NordbergNydalens SK181232, 3352697
Jim Øystein NybråtenTyrving IL3615903, 159517
Tore NymarkAskøy OL3597432, 192524
Torgeir NørbechTyrving IL3614930, 192593
Per Melander OftenNTNUI194465, 3027265
Arve OpheimMåren OK400519
Nicholas OskarssonLillomarka OL3591153, 200090
Lars OwrenFreidig160424
Ola Marius PedersenOppsal Orientering165633
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Eirik Svergja RustadRaumar Orientering129688, 3040284
Sindre RønningFossum IF221215, 3598612
Sindre SandvenFossum IF3588159, 200630
Tore SandvikHalden SK123570
Paul SirumFrol IL3598240, 187034
Matthew SpeakeLillomarka OL3618659, 204099
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL202195, 3598042
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810, 3014875
Øystein SørensenNydalens SK172405
Håvard TelstøEtnedal IL192605
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770, 3597531
Anders TiltnesTyrving IL159512
Paul TorvundØstmarka OK79101
Anders VisterNydalens SK3597804, 209926
Martin VisterFrol IL171020, 3597176
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett154250, 3593415
Marius WikstrømRingsaker OK184673, 3609278

D 21 Gjest (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Laura PortinHalden SK190337

H 21 Gjest (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredric PortinHalden SK183491
Matthieu PuechIFK Göteborg184340

Annonser

IOF Eventor