Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM-natt

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM-natt
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: fredag 18 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 21-E (75)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF196861, 3150687
Jon Aukrust OsmoenNTNUI3597937, 199443
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Vidar BenjaminsenLillomarka OL206100
Anders BjergaardNTNUI221214, 3044559
Audun BjerknesMåren OK80098
Kjetil BjørloHalden SK187303, 3694023
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307, 193877
Mathias DrageKongsberg OL3123650, 159009
Magne DæhliHalden SK201506, 3597390
Bjørn EkebergTyrving IL201413, 3598083
Fredrik EliassonHalden SK3606811, 158089
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604, 3653557
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK3598331, 187227
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Jan GranstedtHalden SK89402
Håvard HagaNydalens SK3098308, 196740
Øyvind HelgerudHalden SK207805, 3596749
Christian HolmboeTyrving IL91490
Sjur HoviKristiansand OK156972
Jo Forseth IndgaardFrol IL180924, 3624012
Espen JakobsenTyrving IL156843
Stian JensenHamar OK145052
Magnus JohanssonKristiansand OK192595
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Carl Godager KaasBækkelagets SK201412, 3597259
Harald KalagerNTNUI160790, 3117264
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK3620903, 192303
Thore KornmoPorsgrunn OL89036
Trond KortnerØstmarka OK181802, 3625613
Are KristiansenTyrving IL3635950, 186247
Truls KvaaseBækkelagets SK211628
Ola LestebergKongsberg OL211224
Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering3598471, 160833
Bjørn LundanesNTNUI3097318, 208437
Olav LundanesHalden SK3598190, 201416
Carl Petter LyngenFrol IL3585916, 211600
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333, 3624970
Antonio Martínez PérezHalden SK143260
Hans Petter MathisenNTNUI3597986, 180916
Thor MellaOppsal Orientering187259
Borger MelsomFossum IF3701208, 199998
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett204546
Halvor Eid NielsenNydalens SK83152, 3677325
Anders NordbergNydalens SK181232, 3352697
Jim Øystein NybråtenTyrving IL3615903, 159517
Tore NymarkAskøy OL3597432, 192524
Torgeir NørbechTyrving IL3614930, 192593
Per Melander OftenNTNUI3027265, 194465
Arve OpheimMåren OK400519
Nicholas OskarssonLillomarka OL3591153, 200090
Lars OwrenFreidig160424
Ola Marius PedersenOppsal Orientering165633
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Eirik Svergja RustadRaumar Orientering129688, 3040284
Sindre RønningFossum IF221215, 3598612
Sindre SandvenFossum IF200630, 3588159
Tore SandvikHalden SK123570
Paul SirumFrol IL187034, 3598240
Matthew SpeakeLillomarka OL3618659, 204099
Gaute SteiwerLillomarka OL202195, 3598042
Magnus SvingheimRaumar Orientering3014875, 170810
Øystein SørensenNydalens SK172405
Håvard TelstøEtnedal IL192605
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770, 3597531
Anders TiltnesTyrving IL159512
Paul TorvundØstmarka OK79101
Anders VisterNydalens SK3597804, 209926
Martin VisterFrol IL171020, 3597176
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3593415, 154250
Marius WikstrømRingsaker OK3609278, 184673

Annonser

IOF Eventor