Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOKs karusell løp 12

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOKs karusell løp 12
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: søndag 20 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 78 påmeldte deltakere.

Damer 1 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje JohnsenØyestad IF allianse137184
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193011
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK173188
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK173189
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Kamilla StudsrudHisøy OK195895
Karoline StudsrudHisøy OK212604

Damer 2 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AanonsenØyestad IF allianse197742
Hanna Okkenhaug BratlandIF Trauma159628
Lene HaugeHisøy OK412605
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Karin SteenIF Trauma188904
Johanne TerjesenØyestad IF allianse197960
Maja Hestness TrommestadIF Trauma176003

Damer 3 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Okkenhaug BratlandIF Trauma168606
Ingeborg BøbelIL Imås157079
Edith FahreHisøy OK413187
Mia HirschIF Trauma189015
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Fanny SkindloIF Trauma168442
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse137130

Damer 4 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OK412247
Åshild SimonsenIL Imås206402
Tone Skindlo TaraldsenHisøy OK

Damer 5 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone HirschIF Trauma156960
Mari Reiersen JensenBirkenes IL144781

Damer 6 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje HaugeHisøy OK193045
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027

Herrer 1 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma181797
Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma
Theo TrommestadIF Trauma176110

Herrer 2 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering186173
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering200500
Tobias Skindlo TaraldsenHisøy OK
Henrik Andreas TømtIL Imås
Sander ØveråsIL Imås213072
Simen ØveråsIL Imås217025

Herrer 3 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BratlandIF Trauma159631
Martin Reiersen JensenBirkenes IL203401
Einar Krafft MyhrenHisøy OK173187
Harald ØveråsIL Imås216756

Herrer 4 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge ChristensenHisøy OK87674
Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering168567
Ove KjetsåOtra IL204645
Erling LauvrakIL Imås157017
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Karl Jørgen SongedalIL Imås206391
Anders VestølVegårshei IL222559

Herrer 5 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind BratlandIF Trauma127085
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Henrik Chr. HirschIF Trauma180081
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL184362
Paul Christian JensenBirkenes IL86483
Trygve LølandBirkenes IL86482
Tor OlsenIF Trauma203431
Finn PettersenGjerstad IL68409
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Are SkindloIF Trauma203432
Bjørn StormoenBirkenes IL203396
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering485697
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Sveinung UlsteinHisøy OK412249
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse79932

Herrer 6 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering74923
Andreas SælsbråtenIF Trauma145494
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Per Kristian TømtIL Imås206546
Terje UrfjellIL Imås97792

Nybegynner 1 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars RøilidIF Trauma
Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma145491
Liv Cathrine SælsbråtenIF Trauma145493
Thea Vågsnes SælsbråtenIF Trauma145492
Sandra Sofie TømtIL Imås207732

Annonser

IOF Eventor