Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOKs karusell løp 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOKs karusell løp 6
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: onsdag 3 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 99 påmeldte deltakere.

Damer 1 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje JohnsenØyestad IF allianse137184
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193011
Linnea MoenIF Trauma188792
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK173188
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK173189
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193012
Julie SaudlandIF Trauma156958
Kamilla StudsrudHisøy OK195895
Karoline StudsrudHisøy OK212604
Ellen TerjesenØyestad IF allianse

Damer 2 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AanonsenØyestad IF allianse197742
Lene HaugeHisøy OK412605
Silje JohnsenØyestad IF allianse160721
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Andrea MoenIF Trauma189013
Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianse171241
Helle RuhavenKlubbløs
Hanna SaudlandIF Trauma180066
Karin SteenIF Trauma188904
Johanne TerjesenØyestad IF allianse197960
Maja Hestness TrommestadIF Trauma176003
Malin WernersenØyestad IF allianse79912
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937

Damer 3 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås157079
Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse198010
Edith FahreHisøy OK413187
Hanne-Kristin HagtvedtFlosta IL187082
Mia HirschIF Trauma189015
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Henriette OlsenIF Trauma156961
Fanny SkindloIF Trauma168442
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse137130

Damer 4 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OK412247
Marianne HaugeHisøy OK78908
Astrid SaudlandIF Trauma203324
Åshild SimonsenIL Imås206402
Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orientering183806
Anne Hestness TrommestadIF Trauma147120

Damer 5 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK410850
Tone HirschIF Trauma156960

Damer 6 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje HaugeHisøy OK193045
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Julie NærestadVegårshei IL180242

Herrer 1 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma181797
Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma
Theo TrommestadIF Trauma176110

Herrer 2 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bo Einersen KjerlandØyestad IF allianse198009
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering186173
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering200500
Johannes RuhavenKlubbløs
Henrik Andreas TømtIL Imås207732
Audun Fahre UlsteinHisøy OK87652

Herrer 3 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BratlandIF Trauma159631
Thomas H FossnesHisøy OK413085
Jan JohnsenØyestad IF allianse197832
Kjell JohnsenIK Grane Arendal Orientering206423
Einar Krafft MyhrenHisøy OK173187
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860
Stein Olav StrømHisøy OK87653

Herrer 4 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge AashamarFlosta IL114839
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering60788
Magne BlågestadIK Grane Arendal Orientering91191
Erik Broers DamsgaardHisøy OK410843
Markus H FossnesHisøy OK411498
Stein R. JensenLia IL149125
Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse197791
Rune LandsverkØyestad IF allianse145292
Erling LauvrakIL Imås157017
Widar Taxth LølandIL Express98008
Rolf MikkelsenIL Imås211569
Cato MoenIF Trauma189009
Karl Jørgen SongedalIL Imås206391
Torbjørn TrommestadIF Trauma203323
Per Kristian TømtIL Imås206546
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering91185

Herrer 5 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind BratlandIF Trauma127085
Øyvind HelsørFroland IL116985
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Henrik Chr. HirschIF Trauma180081
Rune PedersenIK Grane Arendal Orientering60787
Svein RoslandHope IL87126
Kjell SandåkerIL Imås128378
Are SkindloIF Trauma203432
Fredrik StudsrudHisøy OK412226
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering402852
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Norman UglandØyestad IF allianse79911
Ole Petter VestølVegårshei IL179363
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse79932

Herrer 6 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Preben GjertsenHisøy OK195840
Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering74923
Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering192906
Sveinung UlsteinHisøy OK412249
Terje UrfjellIL Imås97792
Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering192907

Nybegynner 1 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse198014

Annonser

IOF Eventor