Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOKs karusell løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOKs karusell løp 3
Arrangørorganisasjon: IL Express
Dato: onsdag 6 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 123 påmeldte deltakere.

Damer 1 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse198014
Kamilla HelsørFroland IL119513
Karen HelsørFroland IL165564
Tonje JohnsenØyestad IF allianse137184
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193011
Linnea MoenIF Trauma188792
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK173188
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK173189
Sofie NærestadIF Trauma175768
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering160586
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Julie SaudlandIF Trauma156958
Liv Cathrine SælsbråtenIF Trauma145493
Thea Vågsnes SælsbråtenIF Trauma145492
Ellen TerjesenØyestad IF allianse

Damer 2 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AanonsenØyestad IF allianse197742
Lene HaugeHisøy OK412605
Silje JohnsenØyestad IF allianse160721
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Andrea MoenIF Trauma189013
Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianse171241
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Hanna SaudlandIF Trauma180066
Karin SteenIF Trauma188904
Johanne TerjesenØyestad IF allianse197960
Maja Hestness TrommestadIF Trauma176003
Malin WernersenØyestad IF allianse79912
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937

Damer 3 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Okkenhaug BratlandIF Trauma168606
Ingeborg BøbelIL Imås157079
Carla Freitas BrandtIK Grane Arendal Orientering409320
Hanne-Kristin HagtvedtFlosta IL187082
Mia HirschIF Trauma189015
Elisabeth NærestadIF Trauma127086
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Henriette OlsenIF Trauma156961
Gerd-Torun RikeHisøy OK87648
Fanny SkindloIF Trauma168442
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse137130
Anne Hestness TrommestadIF Trauma147120

Damer 4 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrun ErlandsenHisøy OK61078
Edith FahreHisøy OK413187
Tove FossnesHisøy OK87656
Malin HaugeHisøy OK412247
Marianne HaugeHisøy OK78908
Astrid SaudlandIF Trauma203324
Åshild SimonsenIL Imås206402
Inger SkjæveslandIF Trauma176023
Tone Skindlo TaraldsenHisøy OK

Damer 5 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK410850
Tone HirschIF Trauma156960

Damer 6 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Julie NærestadVegårshei IL180242

Herrer 1 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma181797
Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma
Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma145491
Theo TrommestadIF Trauma176110

Herrer 2 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn ErlandsenHisøy OK98006
Ove KjetsåOtra IL204645
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering186173
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering200500
Henrik Andreas TømtIL Imås206545
Audun Fahre UlsteinHisøy OK87652
Sander ØveråsIL Imås213072

Herrer 3 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BratlandIF Trauma159631
Halvard ErlandsenHisøy OK86120
Terje ErlandsenHisøy OK86125
Thomas H FossnesHisøy OK413085
Dagfinn HagtvedtFlosta IL132059
Tony HalsallOtra IL204646
Kjell JohnsenIK Grane Arendal Orientering206423
Einar Krafft MyhrenHisøy OK173187
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860
Harald ØveråsIL Imås

Herrer 4 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge AashamarFlosta IL114839
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering60788
Magne BlågestadIK Grane Arendal Orientering91191
Helge ChristensenHisøy OK87674
Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering168567
Inge HaugeHisøy OK173172
Per Magne HoffHisøy OK412225
Stein R. JensenLia IL149125
Rune LandsverkØyestad IF allianse145292
Erling LauvrakIL Imås157017
Cato MoenIF Trauma189009
Gunnar OlsenIL Imås411914
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Arild SaudlandIF Trauma147118
Karl Jørgen SongedalIL Imås206391
Torbjørn TrommestadIF Trauma203323
Per Kristian TømtIL Imås206546
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering91185

Herrer 5 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind BratlandIF Trauma127085
Erling FredriksenIF Trauma181611
Øyvind HelsørFroland IL116985
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Henrik Chr. HirschIF Trauma180081
Tor OlsenIF Trauma203431
Rune PedersenIK Grane Arendal Orientering60787
Kjell SandåkerIL Imås128378
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Are SkindloIF Trauma203432
Glenn SolbergFroland IL165565
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering402852
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering485697
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Norman UglandØyestad IF allianse79911
Ole Petter VestølVegårshei IL179363
Øystein VågsnesIF Trauma203327
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse79932

Herrer 6 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK114837
Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering74923
Per Olav NærestadIF Trauma188700
Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering192906
Andreas SælsbråtenIF Trauma145490
Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering192907

Nybegynner 1 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Skindlo TaraldsenHisøy OK
Sandra Sofie TømtIL Imås207732
Simen ØveråsIL Imås

Annonser

IOF Eventor