Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOKs karusell løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: AAOKs karusell løp 1
Arrangørorganisasjon: IL Imås
Dato: onsdag 8 april 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 115 påmeldte deltakere.

Birkenes IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Steinar AasBirkenes ILHerrer 5156979

Flosta IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Åge AashamarFlosta ILHerrer 4114839

Hisøy OK (22)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OKDamer 5410850
Halvard ErlandsenHisøy OKHerrer 386120
Sigrun ErlandsenHisøy OKDamer 361078
Terje ErlandsenHisøy OKHerrer 286125
Vebjørn ErlandsenHisøy OKHerrer 298006
Nora FagerheimHisøy OKDamer 498459
Edith FahreHisøy OKDamer 3413187
Preben GjertsenHisøy OKHerrer 4195840
Inge HaugeHisøy OKHerrer 4173172
Lene HaugeHisøy OKDamer 2412605
Malin HaugeHisøy OKDamer 4412247
Marianne HaugeHisøy OKDamer 478908
Silje HaugeHisøy OKDamer 6193045
Per Magne HoffHisøy OKHerrer 4412225
Einar Krafft MyhrenHisøy OKHerrer 3173187
Kristin Krafft MyhrenHisøy OKDamer 1173188
Tuva Krafft MyhrenHisøy OKDamer 1173189
Nils-Henrik PedersenHisøy OKHerrer 3195860
Ann Mari StudsrudHisøy OKDamer 398483
Fredrik StudsrudHisøy OKHerrer 5412226
Kamilla StudsrudHisøy OKDamer 2412994
Audun Fahre UlsteinHisøy OKHerrer 287652

Hope IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein RoslandHope ILHerrer 587126
Mads Henrik SandnesHope ILHerrer 677465

IF Trauma (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn BratlandIF TraumaHerrer 3159631
Elin Okkenhaug BratlandIF TraumaDamer 3168606
Hanna Okkenhaug BratlandIF TraumaDamer 2159628
Jonas Okkenhaug BratlandIF TraumaHerrer 1181797
Simon Okkenhaug BratlandIF TraumaHerrer 1
Øyvind BratlandIF TraumaHerrer 5127085
Geir Henrik HirschIF TraumaHerrer 5195680
Henrik Chr. HirschIF TraumaHerrer 5180081
Mia HirschIF TraumaDamer 3189015
Tone HirschIF TraumaDamer 5156960
Elisabeth NærestadIF TraumaDamer 3127086
Per Olav NærestadIF TraumaHerrer 6188700
Sofie NærestadIF TraumaDamer 1175768
Ada Helene OlsenIF TraumaDamer 3175814
Henriette OlsenIF TraumaDamer 3156961
Tor OlsenIF TraumaHerrer 5156957
Are SkindloIF TraumaHerrer 5203432
Fanny SkindloIF TraumaDamer 3168442
Inger SkjæveslandIF TraumaDamer 4176023
Karin SteenIF TraumaDamer 2188904
Anne Hestness TrommestadIF TraumaDamer 3147120
Maja Hestness TrommestadIF TraumaDamer 2176003
Theo TrommestadIF TraumaHerrer 1176110
Torbjørn TrommestadIF TraumaHerrer 5203323
Øystein VågsnesIF TraumaHerrer 5203327

IK Grane Arendal Orientering (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten BenestadIK Grane Arendal OrienteringHerrer 460788
Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal OrienteringHerrer 3168567
Magnus JohnssonIK Grane Arendal OrienteringHerrer 674923
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal OrienteringHerrer 5172098
Christine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringDamer 6193027
Ine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringDamer 2186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringDamer 2186171
Silje MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringDamer 1193011
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal OrienteringHerrer 2153487
Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal OrienteringHerrer 6192906
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal OrienteringDamer 2193005
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal OrienteringDamer 1193012
Amalie RingvollIK Grane Arendal OrienteringDamer 2206417
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal OrienteringHerrer 3192904
Ingrid RingvollIK Grane Arendal OrienteringNybegynner 1206523
Morten RognmoIK Grane Arendal OrienteringHerrer 2200500
Frode SørensenIK Grane Arendal OrienteringHerrer 5402852
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal OrienteringHerrer 5485697
Jostein UtstumoIK Grane Arendal OrienteringHerrer 660789
Odd UtstumoIK Grane Arendal OrienteringHerrer 460789

IL Express (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bror Erling HeegaardIL ExpressHerrer 3173291
Hans Jakob KløvstadIL ExpressHerrer 4114848
Øystein Bedford PedersenIL ExpressHerrer 489653

IL Imås (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL ImåsDamer 3157079
Erling LauvrakIL ImåsHerrer 4157017
Rolf MikkelsenIL ImåsHerrer 4132848
Øyvin SimonsenIL ImåsHerrer 5157021
Åshild SimonsenIL ImåsDamer 4206402
Anne Karin StigemoIL ImåsDamer 398007
Henrik Andreas TømtIL ImåsHerrer 1206545
Sandra Sofie TømtIL ImåsDamer 1207732
Terje UrfjellIL ImåsHerrer 697792
Vilde Brabrand UrfjellIL ImåsDamer 397789
Harald ØveråsIL ImåsHerrer 3
Sander ØveråsIL ImåsHerrer 2

Kristiansand OK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon BjørgumKristiansand OKHerrer 5209927
Jan BlandkjennKristiansand OKHerrer 580826
Christian BøenKristiansand OKHerrer 6197760
Ragnhild HaldKristiansand OKDamer 3172977
Kristian Reiersen JensenKristiansand OKHerrer 4156552
Eirik Heddeland MartensKristiansand OKHerrer 6184333
Roar MyhreKristiansand OKHerrer 5129736
Vegard MyhreKristiansand OKHerrer 5186287
Hans Gunnar OmdalKristiansand OKHerrer 6200414
Sigurd Svaland AasKristiansand OKHerrer 6203290

Lia IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gunda Marie BringsverdLia ILDamer 262224
Stein R. JensenLia ILHerrer 3149125
Inge KlepstadLia ILHerrer 262223

Vegårshei IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida Smeland NygårdseterVegårshei ILNybegynner 1127045
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILHerrer 6127046
Julie NærestadVegårshei ILDamer 6180242

Øyestad IF allianse (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianseDamer 1198014
Marita AanonsenØyestad IF allianseDamer 2197742
Marte BergetØyestad IF allianseDamer 1
Stein Olav KjerlandØyestad IF allianseHerrer 4197791
Rune LandsverkØyestad IF allianseHerrer 4145292
Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianseDamer 2171241
Johanne TerjesenØyestad IF allianseDamer 2137127
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianseHerrer 579914
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianseDamer 3137130
Norman UglandØyestad IF allianseHerrer 579911
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianseHerrer 579932
Malin WernersenØyestad IF allianseDamer 279912
Rikke WernersenØyestad IF allianseDamer 279937

Annonser

IOF Eventor