Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOKs karusell løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOKs karusell løp 1
Arrangørorganisasjon: IL Imås
Dato: onsdag 8 april 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 115 påmeldte deltakere.

Damer 1 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse198014
Marte BergetØyestad IF allianse
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193011
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK173188
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK173189
Sofie NærestadIF Trauma175768
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193012
Sandra Sofie TømtIL Imås207732

Damer 2 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AanonsenØyestad IF allianse197742
Hanna Okkenhaug BratlandIF Trauma159628
Gunda Marie BringsverdLia IL62224
Lene HaugeHisøy OK412605
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianse171241
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Karin SteenIF Trauma188904
Kamilla StudsrudHisøy OK412994
Johanne TerjesenØyestad IF allianse137127
Maja Hestness TrommestadIF Trauma176003
Malin WernersenØyestad IF allianse79912
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937

Damer 3 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Okkenhaug BratlandIF Trauma168606
Ingeborg BøbelIL Imås157079
Sigrun ErlandsenHisøy OK61078
Edith FahreHisøy OK413187
Ragnhild HaldKristiansand OK172977
Mia HirschIF Trauma189015
Elisabeth NærestadIF Trauma127086
Ada Helene OlsenIF Trauma175814
Henriette OlsenIF Trauma156961
Fanny SkindloIF Trauma168442
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse137130
Anne Hestness TrommestadIF Trauma147120
Vilde Brabrand UrfjellIL Imås97789

Damer 4 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora FagerheimHisøy OK98459
Malin HaugeHisøy OK412247
Marianne HaugeHisøy OK78908
Åshild SimonsenIL Imås206402
Inger SkjæveslandIF Trauma176023

Damer 5 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK410850
Tone HirschIF Trauma156960

Damer 6 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje HaugeHisøy OK193045
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Julie NærestadVegårshei IL180242

Herrer 1 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma181797
Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma
Theo TrommestadIF Trauma176110
Henrik Andreas TømtIL Imås206545

Herrer 2 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje ErlandsenHisøy OK86125
Vebjørn ErlandsenHisøy OK98006
Inge KlepstadLia IL62223
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering153487
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering200500
Audun Fahre UlsteinHisøy OK87652
Sander ØveråsIL Imås

Herrer 3 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BratlandIF Trauma159631
Halvard ErlandsenHisøy OK86120
Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering168567
Bror Erling HeegaardIL Express173291
Stein R. JensenLia IL149125
Einar Krafft MyhrenHisøy OK173187
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Harald ØveråsIL Imås

Herrer 4 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge AashamarFlosta IL114839
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering60788
Preben GjertsenHisøy OK195840
Inge HaugeHisøy OK173172
Per Magne HoffHisøy OK412225
Kristian Reiersen JensenKristiansand OK156552
Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse197791
Hans Jakob KløvstadIL Express114848
Rune LandsverkØyestad IF allianse145292
Erling LauvrakIL Imås157017
Rolf MikkelsenIL Imås132848
Øystein Bedford PedersenIL Express89653
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering60789

Herrer 5 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasBirkenes IL156979
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Jan BlandkjennKristiansand OK80826
Øyvind BratlandIF Trauma127085
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Henrik Chr. HirschIF Trauma180081
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering172098
Roar MyhreKristiansand OK129736
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Tor OlsenIF Trauma156957
Svein RoslandHope IL87126
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Are SkindloIF Trauma203432
Fredrik StudsrudHisøy OK412226
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering402852
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering485697
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Torbjørn TrommestadIF Trauma203323
Norman UglandØyestad IF allianse79911
Øystein VågsnesIF Trauma203327
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse79932

Herrer 6 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian BøenKristiansand OK197760
Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering74923
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL127046
Per Olav NærestadIF Trauma188700
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK200414
Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering192906
Mads Henrik SandnesHope IL77465
Sigurd Svaland AasKristiansand OK203290
Terje UrfjellIL Imås97792
Jostein UtstumoIK Grane Arendal Orientering60789

Nybegynner 1 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL127045
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523

Annonser

IOF Eventor