Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Fjelldilten med KM langdistanse Hedmark og Oppland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Fjelldilten med KM langdistanse Hedmark og Oppland
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Lillehammer OK
Dato: lørdag 5 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 256 påmeldte deltakere.

N-åpen (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Selma BekkelundGjø-Vard OL154277
Mira Bjørnbekk-DalsrudVang OL173107
Helene Sønsteby BrekkenGjø-Vard OL212386
Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering212817
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Jakob M. GløersenFredrikstad SK157759
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK217876
Thomas KalgraffRingsaker OK149672
Eline KravdalGjø-Vard OL193098
Even LienGjø-Vard OL187269
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Bertine Simensen ScheieLillehammer OK160008
Vårin SchjetneGjø-Vard OL
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL192949
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Ingrid Grøv SvensenLillehammer OK217676
Sofie TaraldsenLillehammer OK212593
Nikolai TesloHadeland OL204702
Sigve TorsethLillehammer OK
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL154276
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma Briskerud HasselvoldGrue IL145274

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma DåsnesVang OL188886
Anne FrøislandVang OL80043
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL160691
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte Simensen ScheieLillehammer OK217668
Hannah SchjetneGjø-Vard OL212260

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL168541
Tora Briskerud HasselvoldGrue IL145197
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Kamilla LomeHamar OK189071
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL154044
Berthe TesloHadeland OL413058

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maiken EllingsenHamar OK129728
Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217389
Anna Austad SveenRaumar Orientering146421

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Holm GrønengLillehammer OK165091
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF71311
Anine LomeHamar OK195757
Synne SolbergGjø-Vard OL180801
Heidi Therese WiestVang OL173253

D 17-A kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Lisbeth GråvVang OL82355
Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering187126
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering402812
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll136903
Nina SmestadLøten o-lag155083

D 17-C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering206244
Marit FollstadVang OL95803
Kjersti FrøislandVang OL92074
Helene KartomtenVang OL159325
Sonja SnuggerudGjø-Vard OL204717
Maren SogstadGjø-Vard OL191242
Eli StensliLøten o-lag60677
Celine VistedGjø-Vard OL212563

D 17-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid BjørgenHamar OK186177
Kristine FjeldRingsaker OK92330
Dorte NarumHamar OK181462
Christina SveenElverum OK180224
Stine Frogner TømmervoldHamar OK95256

D 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK199489
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anikken Gjerde AlnæsRaumar Orientering97613
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK176071
Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn184264
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842
Unni ØygardLøten o-lag79561

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kjersti BriskerudGrue IL80425
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Gunn Elin RudiHadeland OL413066

D 45- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering411719
Ingrid Eide RappRaumar Orientering175058
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Marianne SveenElverum OK170702
Kjersti VestengenHamar OK143209

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag157042
Gro EllegaardVang OL84212
Kjersti NarumOL Vallset/Stange146385
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217338
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita Østgård OlsenLøten o-lag74122

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK66661
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Kjersti RønningHamar OK480289
Kjersti SkantzeTyrving IL186157

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BobachAalborg OK150498
Lis DæhliLøten o-lag181113
Wenche HultgreenTyrving IL186240
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK155535
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange145892

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv FeiringHamar OK182065
Tea ForbergRond OL69017
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275
Sissel RavnsborgHamar OK219555

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger E. VamnesHamar OK97448

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig AasenTormod Skilag60508

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola DåsnesVang OL188854
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering111569
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419
Audun TorsethLillehammer OK183848

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sjur Holm GrønengLillehammer OK217875
Patrick JemtlandRingsaker OK149673
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785
Anders TaraldsenLillehammer OK192627
Håkon TorsethLillehammer OK183847
Håkon WedumLillehammer OK183841

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL212569

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Blom-HagenFossum IF144664
Even BordalRingsaker OK215180
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Erlend BørliFossum IF171140
Frikk DukefossLillehammer OK217823
Petter Stensli ForsethLøten o-lag168486
Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK216741
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Even KarlsenLillehammer OK177780
Jostein KarlsenLillehammer OK191225
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352

H 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK177762
Andre BrobakkenSnertingdal IF Orientering212736
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Halvor KlashaugenLillehammer OK191309
Mikkel SvebergLillehammer OK217829

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering195875
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762
Ole Johan BråtenVang OL159324
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Eskil FrøislandVang OL208085
Håvard HovdeRingsaker OK203535
Thomas KortNord-Østerdal OK186878
Njaal Ellegaard MelbyVang OL120710
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Fredrik SveenVang OL188458
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H 17-A kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BeitdokkenLillehammer OK204727
Teith Kyrre DalsrudVang OL173066
Sigmund HansenGjø-Vard OL212132
Henrik MårtenssonModum OL86863
Øystein SnuggerudGjø-Vard OL154047

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik HasliSnertingdal IF Orientering410839
Erik HaugenRingsaker OK92332

H 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Martin Borge HeirFossum IF174826
Torstein StorlienRingsaker OK203372

H 19-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL176054
Henrik BordalRingsaker OK92336
Krister HovdeRingsaker OK177012

H 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL154949
Jon-Anders BordalRingsaker OK215133
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag188987
Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering160833
Jan Ola PedersenVang OL221017
Simen SmestadBækkelagets SK207863
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Håvard TelstøEtnedal IL192605
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Marius WikstrømRingsaker OK184673

H 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders SkjesetVang OL157996
Pål StenbergVang OL217007
Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK181685

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon DåsnesVang OL215534
Roger GråvVang OL190260
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL158546
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Øyvind EdvardsenRingsaker OK165355
Øivind FrøislandVang OL80042
Roar HaugHadeland OL204532
Einar TesloHadeland OL487966
Stig WiestVang OL129578

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per AasenTormod Skilag83198
Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering79248
Harald BergeLøten o-lag408242
Frode HaugHamar OK97998
Morten HeirFossum IF178354
Andreas HuberHamar OK211653
Stein Arne NegårdVang OL170443
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Svein ThorsbergGrue IL89081
Henning WernøeHamar OK189105
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005

H 55- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lag202141
Edvard DahlOL Vallset/Stange176154
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Kjell MarksetIL Koll66662
Arild NordsveenRingsaker OK134643
Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK84770
Bjørn OffigstadØyer-Tretten IF89761
Trond OlsenLøten o-lag159334
Don SkantzeTyrving IL186156
Bjørnar TollefsenOK Øst221506
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd Arne BlystadLøten o-lag87086
Sigurd DæhliLøten o-lag312787
Sjur GjestvangOL Toten-Troll487974
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering190254
Bård NatvigNittedal OL217340
Torbjørn NørbechRingerike OL61050
Øystein RuudFredrikstad SK160441
Jan SveenRaumar Orientering172937
Roar SætabergetLunderseter IL193102
Harald VoldenHamar OK78710
Terje WikstrømRingsaker OK98769

H 65- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Poul BobachAalborg OK184862
Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering402606
Einar LundHamar OK60530
Terje MalmHamar OK206901
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Paul SkjakerHadeland OL89582
Knut SkjesetVang OL185959
Arve SmestadLøten o-lag87092
Bernt TollefsenIL GeoForm89695
Tor TrøanHadeland OL96183

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FeiringHamar OK202135
Jonny HalvorsrudEidskog OL190255
Olav HøiåsVang OL188709
Øivind Magne RogndalenHamar OK198837

H 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John FallbakkenOL Vallset/Stange144745
Willy JohansenRingsaker OK190250
Bjørn MyhrmoenRond OL211282
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herleik NylundLøten o-lag159338
Iver RognstadHadeland OL176094
Halstein ØdegårdLøten o-lag159337

C-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DalheimLunderseter IL140895

Annonser

IOF Eventor