Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kvist-Kvaset

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Kvist-Kvaset
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: fredag 1 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 87 påmeldte lag.

Asker Skiklubb (5)

NavnKlasseLagoppstilling
Asker Skiklubb 1DH 11-16
1Henrik Fredriksen Aas208101
2Lotte Markussen200100
 Silje Marie Våge207588
3Synne Strand183999
4Sander Arntzen207610
Asker Skiklubb 2DH 11-16
1Sondre Ytterbø202127
2Ina Martini196973
3Thea Charlotte Hansen207005
 Felix Finsrud160804
4Johan Teodor Westly181256
Asker Skiklubb 1D 17
1Tilla Farnes Hennum199155
2Margrethe Wisløff193820
3Marit Isachsen181993
Asker Skiklubb 1H 17
1Eivind Øfsthus Gravir143178
2Per Wiréhn192186
3Vegard Gulbrandsen186556
Asker Skiklubb 1H 170
1Gjermund Gravir207595
2Jon Arvid Fossum168804
3Jørn Bue Olsen207969

Bø OL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Bø OL 1H 17
1Lars Steinar Hefre144281
2Dag Steinar Ragvin89663
3Steinar Lande88666

Fossum IF (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Fossum IF 1D 120
1Bodil Nordenström191346
2Sigrid Melander Vie176299
3Kristin Nergaard Berg145372

Fredrikstad SK (8)

NavnKlasseLagoppstilling
Fredrikstad SK 1DH 11-16
1Kaisa Antonsen10195
2Alexandra Angvoll157181
3Kristoffer B. Helminsen202983
 
4Sondre Ottesen212553
Fredrikstad SK 1D 17
1Mia Mathisen Bekhus170303
2Kristin Ottesen199256
3Dina Sofie Antonsen155768
Fredrikstad SK 2D 17
1
2
3
Fredrikstad SK 1H 17
1Kamilla Steiwer157041
2Emma Johansson198042
3Heidi Østlid Bagstevold201505
Fredrikstad SK 2H 17
1Marianne Riddervold Kahrs98031
2Marie Olaussen196727
3Håvard Berget86274
Fredrikstad SK 3H 17
1Christian Riddervold Kahrs61947
2Herman Ryen Martinsen197869
3Sindre Østhagen206555
Fredrikstad SK 4H 17
1Henrik Ottesen194878
2Per Olaussen79573
3Kjell Arild Karlsen192303
Fredrikstad SK 1H 130
1Henning Martinsen160742
2Gard Antonsen69872
3Pål Angvoll196846

Hadeland OL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Hadeland OL 1DH 11-16
1Simen Gammelmo180158
2Berthe Teslo413058
 Astrid Rognstad209712
3William Hofoss181029
4Ingeborg Rognstad155546

Halden SK (3)

NavnKlasseLagoppstilling
Halden SK 1DH 11-16
1Idun Kristine Felde Olaussen196849
2Hedda Raadal Bjørlo182000
3Niels Christian Hellerud206905
4August Asheim Birkeland158430
Halden SK 2DH 11-16
1Nora Torgersen204761
2Lisa Jenssen184540
 Marie Bergstrøm181981
 Karoline Aune194816
3Haakon Johann Slang-Sundsetvik181979
 Alexander Skaug Ytterbøl207830
4Erlend Brendstuen195770
Halden SK 1H 130
1Magnus Nordbrøden153841
2Svend Arne Ytterbøl413078
3Kjetil Bjørlo187303

Heming Orientering (4)

NavnKlasseLagoppstilling
Heming Orientering 1DH 11-16
1Petter Astrup Arnesen211112
2Maya Jones Arnesen171152
 Live Østvold181518
 Ferdinand Fremming188863
3Hedvig Vollset187013
 Henrik Reusch194450
4Bjørn Anders Flågen209873
Heming Orientering 1H 17
1Ulrik Astrup Arnesen196877
2Tarjei Vollset200551
3Lars Treekrem196760
Heming Orientering 2H 17
1Kimme Arnesen84024
2Nils Petter Fremming159509
3Christian Reusch194449
Heming Orientering 1D 150
1Signe Astrup Arnesen196768
2Dagrun Melkild197758
3Runa Skyttersæter158429

Indre Østfold OK (6)

NavnKlasseLagoppstilling
Indre Østfold OK 1DH 11-16
1Eirik Blågestad174099
2Sander Bystrøm175878
 Tidemann Lier186902
 Theodor Lier186901
 Kristoffer Halsnes187003
3Mats Andre Nygård197993
 Jorid Nandrup Nielsen197852
4Haakon Johannesen199493
Indre Østfold OK 1H 17
1Jørgen Vister199492
2Sigmund Vister144864
3Håkon Blågestad187179
Indre Østfold OK 2H 17
1Stian Overskeid157221
2Ole Martin Stormyrengen207820
3Sjur Grindstuen190252
Indre Østfold OK 1H 130
1Rune Blågestad187067
2Sture Ottesen87606
3Øyvind Larsen39630
Indre Østfold OK 2H 130
1Dag Arne Lier186900
2Kjell-Erik Kristiansen407225
3Roy Vidar Johannesen145397
Indre Østfold OK 1D 120
1Tonje Hermansen411302
2Linda M. Torper Bystrøm179966
3Bente Line190571

Kongsberg OL (8)

NavnKlasseLagoppstilling
Kongsberg OL 1DH 11-16
1Marlin Haavengen176291
2Helene Eger215112
3Håkon Lund200597
4Tord Strand183842
Kongsberg OL 2DH 11-16
1
2
3
 
4
Kongsberg OL 3DH 11-16
1Ingvild Langeggen192879
2Mathilde Sæter Flesseberg210112
 Karoline Torø183883
 Sigrid Skjelbred137291
3Åsne Haavengen202045
4Kristiane Rogstad209948
Kongsberg OL 4DH 11-16
1Rikke Hjelseth Larsen205915
2Olav Lund175917
 Rolf Trygve Haug192397
3Vetle Drage182097
 Peder Bonden Kjørsvik192439
4Kathinka Rogstad210056
Kongsberg OL 1D 17
1Anne Eiken180127
2Idunn Haavengen167389
3Ingrid Kvistad190660
Kongsberg OL 2D 17
1Siri Moholth180239
2Eline Drage139528
3Kristin Sagosen Smeby197811
Kongsberg OL 1D 120
1Kari Strand158103
2Lene Flesseberg
3
Kongsberg OL 2D 120
1Eli Bonden Kjørsvik127201
2Nina Hansen-Møllerud170820
3Barbara Willkommen Eiken154870

Lillomarka OL (2)

NavnKlasseLagoppstilling
Lillomarka OL 1DH 11-16
1Joar Oldernes411075
2Ingrid Masdal168341
3Maria Rørvik Haver158421
 Sindre Vestengen Lian197711
4Jens Johan Brekke411763
Lillomarka OL 2DH 11-16
1Kristian Markhus Brekke203229
2Mathias Pedersen Vold185832
 Simen Masdal168286
3Elin Flø177513
4Eirik Høst Fossgard181321

Måren OK (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Måren OK 1H 170
1Audun Bjerknes80098
2Per Hermann Krøger147545
3Knut Vidar Johansen172117

Nittedal OL (3)

NavnKlasseLagoppstilling
Nittedal OL 1DH 11-16
1Herman Brunborg3551165
2Arthur Brunborg188909
 
3Oda Marie Colquhoun205440
 
4Emma Eithun Paulsen178188
Nittedal OL 1D 150
1Hilde Tellesbø480155
2Marit B. Eithun192163
3Gerd Fossestøl89116
Nittedal OL 1H 130
1Christian Gløgård312832
2Bård Natvig176255
3Herman Brunborg97523

Nordre Follo Orientering (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Kolbotn og Skimt OL 1H 170
1Bjørn Sverre Gulheim158106
2Olav Johannessen89632
3Jon Færden186847

Notodden OL (2)

NavnKlasseLagoppstilling
Notodden OL 1H 130
1Petter Løe86885
2Harald Kvisli176330
3Jørn Myrland145800
Notodden OL 1H 170
1Hugo A. Christensen480044
2Sveinung Rekaa480043
3Åge-Geir Skatter480040

NTNUI (2)

NavnKlasseLagoppstilling
NTNUI 1D 17
1Toril Nes129752
2Ingvild Maalen-Johansen62357
3Turid Kamstrup Hovind480039
NTNUI 1H 17
1Hans Petter Mathisen180916
2Martin Hoset184647
3Olav Johannes Deelstra79816

Nydalens SK (13)

NavnKlasseLagoppstilling
Nydalens SK 1DH 11-16
1Ragne Wiklund413026
2Frida Bakken Ulseth186887
3Halvor Tørnqvist Halden184460
4Elias Jonsson203274
Nydalens SK 2DH 11-16
1Lukas Liland199282
2Oda Scheele157482
3Marte Madslien Bakken194709
4Jørgen Wulfsberg180903
Nydalens SK 3DH 11-16
1Tobias Espedal153554
2Pia Young Vik157737
 
3Ada Wulfsberg154535
 Theresa Fürstenberg168927
4Lars Young Vik186295
Nydalens SK 4DH 11-16
1Ole Jakob Frankrig204306
2Anna Trindade Eriksen144284
 Gaute Bergan153564
3Ingvild Høydal176096
4Isak Jonsson204677
Nydalens SK 5DH 11-16
1Joakim Wilkens Jernberg180216
2Ea Lunøe157156
3Vemund Heier187139
 Eirik Thunshelle Øvstedal150383
4Ingrid Madslien153565
Nydalens SK 1D 17
1Åse Bergan124887
2Elisabeth holmboe Eggen155921
3Sofie Aarnes170531
Nydalens SK 1H 17
1Dag Aalvik197410
2Ragnar Tonjer172051
3Jostein Andersen192578
Nydalens SK 2H 17
1Sverre Huber Kaas80133
2Gjermund Tørnqvist Halden211355
3Sam Lunøe177010
Nydalens SK 3H 17
1Halvor Saunes195811
2Oskar Jensen483534
3Einar Tommelstad175850
Nydalens SK 5H 17
1Espen Lunøe138552
2Knut Aalde188722
3Runar Hafskjold207347
Nydalens SK 1H 130
1Børge Pedersen194140
2Einar Lunøe177011
3Gunnar Engen Vik204299
Nydalens SK 2H 130
1Sören Jonsson157510
2Ottar Wiklund190668
3Sindre Langaas203666
Nydalens SK 1D 120
1Alix Young Vik89481
2Monica Tørnqvist Halden172689
3Berit Sofie Wiklund197849

OK Moss (5)

NavnKlasseLagoppstilling
OK Moss 1DH 11-16
1Aurora Gjølsjø180937
2Christopher Ladim192251
 Adam Kristiansen176115
3Karoline Bjørnerød145251
 Selma Kristiansen176215
4Johanne Bratland Tjernshaugen176217
OK Moss 1H 17
1Karl Kristen Gjølsjø181015
2Erik Rytter Jakobsen208926
3Stian Andresen170786
OK Moss 2H 17
1Thomas Tubbehaugen176272
2Donatas Kontautas169814
3Lukas Emil Rogne175925
OK Moss 1H 130
1Tore Bjørnerød61943
2Torgeir Snilsberg67577
3Henning Bratland Carlsen176318
OK Moss 1H 170
1Hallvard Koren84741
2Karl Aasmund Erøy67804
3Ola Bækkevold87635

Oppsal Orientering (4)

NavnKlasseLagoppstilling
Oppsal Orientering 1DH 11-16
1Inger Rødnes412939
2Amélie Aamodt204267
 Tina Kalleson206498
3William Resvoll Skaug408050
 
4Lavran Thorstensen412980
Oppsal Orientering 1H 17
1Kristoffer Fiane Pedersen91181
2Knut Aasheim194508
3Sigve Vågsnes180877
Oppsal Orientering 2H 17
1Are Wigaard214979
2Ola Marius Pedersen165633
3Erik Persson184336
Oppsal Orientering 3H 17
1Ludvig Rødnes183908
2Bent Erik Skaug193868
3Ole Martin Edstrøm181663

Oslostudentenes IK (5)

NavnKlasseLagoppstilling
Oslostudentenes IK 1D 17
1Lea-Rebekka Tonjer96427
2Audrun Utskarpen195740
3Ida Hope Barth485678
Oslostudentenes IK 2D 17
1Hanne Maria Vister208969
2
3
Oslostudentenes IK 1H 17
1Olav Eide146383
2Magnus Hope Barth172011
3Mikael Olausson159953
Oslostudentenes IK 2H 17
1Justinas Mišeikis202980
2Francisco Velázquez202985
3Lenny Viking Enström176182
Oslostudentenes IK 1H 170
1Are Eriksen195715
2Guttorm Egge210110
3Magne Vollen91022

Raumar Orientering (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Raumar Orientering 1H 17
1Eirik Svergja Rustad129688
2Torben Christian Wendler210721
3Eskil Sande Gullord159946

Røyken OL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Røyken OL 1D 120
1Ida Syversen67390
2Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme192581
3Eva Syversen96705

Sarpsborg OL / Tyrving IL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Sarpsborg OL / IL Tyrving 1D 17
1Anne Elisabeth Ramtvedt147380
2Ingvild Ramtvedt Næsset166959
3Ane Næsset Ramtvedt188445

Tyrving IL (2)

NavnKlasseLagoppstilling
IL Tyrving 1DH 11-16
1Torjus Ullern199342
2Tuva Nesheim Flatebakken211344
 
 
3Maren Norderud188841
 
4Styrk Hundseid Kamsvåg199496
IL Tyrving 2DH 11-16
1Andreas Juell Larsen181975
2Emma Meyer Larsson183330
 
3Solveig Eline Berg203507
4Thea Feiring Haltia186180

Vestre Akers SK (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Vestre Akers SK 1H 170
1Ketil Berge205708
2Tormod Øvergaard204224
3Per Osen197509

Østmarka OK (3)

NavnKlasseLagoppstilling
Østmarka OK 1DH 11-16
1Andreas Ramberg207518
2Ingrid Marie Stubban Hygen179863
 Carmen Dirro203743
 Jesper Ugedal187078
3Anna Cecilie Linløkken203471
 Kristoffer Prøis Kagnes172077
4Hans Kristian Stubban Hygen186841
Østmarka OK 1D 17
1Kine Dirro203777
2Marie Hammer Iversen182055
3Anne Margrete Hammer187190
Østmarka OK 1H 130
1Øystein Kildahl184248
2Inge Ramberg172946
3Hans Olav Hygen186840

Ås-NMBU Orientering (3)

NavnKlasseLagoppstilling
Ås-NMBU Orientering 1D 17
1Rannveig Winsnes Nordhagen91574
2Malin Eijsink197922
3Kaja Winsnes Nordhagen181542
Ås-NMBU Orientering 2D 17
1Ina Catharina Storrønning96649
2Mari Brøndbo Dahl
3Goro Tillerås Urset83273
Ås-NMBU Orientering 1H 17
1Henrik Eijsink177948
2Øystein Garsrud Tvedt181696
3Ola Doksrød Strande195747

Annonser

IOF Eventor