Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kvist-Kvaset

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Kvist-Kvaset
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: fredag 1 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 87 påmeldte lag.

DH 11-16 (25)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Henrik Fredriksen Aas208101
2Lotte Markussen200100
 Silje Marie Våge207588
3Synne Strand183999
4Sander Arntzen207610
Asker Skiklubb 2
1Sondre Ytterbø202127
2Ina Martini196973
3Thea Charlotte Hansen207005
 Felix Finsrud160804
4Johan Teodor Westly181256
Fredrikstad SK 1
1Kaisa Antonsen10195
2Alexandra Angvoll157181
3Kristoffer B. Helminsen202983
 
4Sondre Ottesen212553
Hadeland OL 1
1Simen Gammelmo180158
2Berthe Teslo413058
 Astrid Rognstad209712
3William Hofoss181029
4Ingeborg Rognstad155546
Halden SK 1
1Idun Kristine Felde Olaussen196849
2Hedda Raadal Bjørlo182000
3Niels Christian Hellerud206905
4August Asheim Birkeland158430
Halden SK 2
1Nora Torgersen204761
2Lisa Jenssen184540
 Marie Bergstrøm181981
 Karoline Aune194816
3Haakon Johann Slang-Sundsetvik181979
 Alexander Skaug Ytterbøl207830
4Erlend Brendstuen195770
Heming Orientering 1
1Petter Astrup Arnesen211112
2Maya Jones Arnesen171152
 Live Østvold181518
 Ferdinand Fremming188863
3Hedvig Vollset187013
 Henrik Reusch194450
4Bjørn Anders Flågen209873
IL Tyrving 1
1Torjus Ullern199342
2Tuva Nesheim Flatebakken211344
 
 
3Maren Norderud188841
 
4Styrk Hundseid Kamsvåg199496
IL Tyrving 2
1Andreas Juell Larsen181975
2Emma Meyer Larsson183330
 
3Solveig Eline Berg203507
4Thea Feiring Haltia186180
Indre Østfold OK 1
1Eirik Blågestad174099
2Sander Bystrøm175878
 Tidemann Lier186902
 Theodor Lier186901
 Kristoffer Halsnes187003
3Mats Andre Nygård197993
 Jorid Nandrup Nielsen197852
4Haakon Johannesen199493
Kongsberg OL 1
1Marlin Haavengen176291
2Helene Eger215112
3Håkon Lund200597
4Tord Strand183842
Kongsberg OL 2
1
2
3
 
4
Kongsberg OL 3
1Ingvild Langeggen192879
2Mathilde Sæter Flesseberg210112
 Karoline Torø183883
 Sigrid Skjelbred137291
3Åsne Haavengen202045
4Kristiane Rogstad209948
Kongsberg OL 4
1Rikke Hjelseth Larsen205915
2Olav Lund175917
 Rolf Trygve Haug192397
3Vetle Drage182097
 Peder Bonden Kjørsvik192439
4Kathinka Rogstad210056
Lillomarka OL 1
1Joar Oldernes411075
2Ingrid Masdal168341
3Maria Rørvik Haver158421
 Sindre Vestengen Lian197711
4Jens Johan Brekke411763
Lillomarka OL 2
1Kristian Markhus Brekke203229
2Mathias Pedersen Vold185832
 Simen Masdal168286
3Elin Flø177513
4Eirik Høst Fossgard181321
Nittedal OL 1
1Herman Brunborg3551165
2Arthur Brunborg188909
 
3Oda Marie Colquhoun205440
 
4Emma Eithun Paulsen178188
Nydalens SK 1
1Ragne Wiklund413026
2Frida Bakken Ulseth186887
3Halvor Tørnqvist Halden184460
4Elias Jonsson203274
Nydalens SK 2
1Lukas Liland199282
2Oda Scheele157482
3Marte Madslien Bakken194709
4Jørgen Wulfsberg180903
Nydalens SK 3
1Tobias Espedal153554
2Pia Young Vik157737
 
3Ada Wulfsberg154535
 Theresa Fürstenberg168927
4Lars Young Vik186295
Nydalens SK 4
1Ole Jakob Frankrig204306
2Anna Trindade Eriksen144284
 Gaute Bergan153564
3Ingvild Høydal176096
4Isak Jonsson204677
Nydalens SK 5
1Joakim Wilkens Jernberg180216
2Ea Lunøe157156
3Vemund Heier187139
 Eirik Thunshelle Øvstedal150383
4Ingrid Madslien153565
OK Moss 1
1Aurora Gjølsjø180937
2Christopher Ladim192251
 Adam Kristiansen176115
3Karoline Bjørnerød145251
 Selma Kristiansen176215
4Johanne Bratland Tjernshaugen176217
Oppsal Orientering 1
1Inger Rødnes412939
2Amélie Aamodt204267
 Tina Kalleson206498
3William Resvoll Skaug408050
 
4Lavran Thorstensen412980
Østmarka OK 1
1Andreas Ramberg207518
2Ingrid Marie Stubban Hygen179863
 Carmen Dirro203743
 Jesper Ugedal187078
3Anna Cecilie Linløkken203471
 Kristoffer Prøis Kagnes172077
4Hans Kristian Stubban Hygen186841

D 17 (13)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Tilla Farnes Hennum199155
2Margrethe Wisløff193820
3Marit Isachsen181993
Fredrikstad SK 1
1Mia Mathisen Bekhus170303
2Kristin Ottesen199256
3Dina Sofie Antonsen155768
Fredrikstad SK 2
1
2
3
Kongsberg OL 1
1Anne Eiken180127
2Idunn Haavengen167389
3Ingrid Kvistad190660
Kongsberg OL 2
1Siri Moholth180239
2Eline Drage139528
3Kristin Sagosen Smeby197811
NTNUI 1
1Toril Nes129752
2Ingvild Maalen-Johansen62357
3Turid Kamstrup Hovind480039
Nydalens SK 1
1Åse Bergan124887
2Elisabeth holmboe Eggen155921
3Sofie Aarnes170531
Oslostudentenes IK 1
1Lea-Rebekka Tonjer96427
2Audrun Utskarpen195740
3Ida Hope Barth485678
Oslostudentenes IK 2
1Hanne Maria Vister208969
2
3
Sarpsborg OL / IL Tyrving 1
1Anne Elisabeth Ramtvedt147380
2Ingvild Ramtvedt Næsset166959
3Ane Næsset Ramtvedt188445
Østmarka OK 1
1Kine Dirro203777
2Marie Hammer Iversen182055
3Anne Margrete Hammer187190
Ås-NMBU Orientering 1
1Rannveig Winsnes Nordhagen91574
2Malin Eijsink197922
3Kaja Winsnes Nordhagen181542
Ås-NMBU Orientering 2
1Ina Catharina Storrønning96649
2Mari Brøndbo Dahl
3Goro Tillerås Urset83273

H 17 (24)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Eivind Øfsthus Gravir143178
2Per Wiréhn192186
3Vegard Gulbrandsen186556
Bø OL 1
1Lars Steinar Hefre144281
2Dag Steinar Ragvin89663
3Steinar Lande88666
Fredrikstad SK 1
1Kamilla Steiwer157041
2Emma Johansson198042
3Heidi Østlid Bagstevold201505
Fredrikstad SK 2
1Marianne Riddervold Kahrs98031
2Marie Olaussen196727
3Håvard Berget86274
Fredrikstad SK 3
1Christian Riddervold Kahrs61947
2Herman Ryen Martinsen197869
3Sindre Østhagen206555
Fredrikstad SK 4
1Henrik Ottesen194878
2Per Olaussen79573
3Kjell Arild Karlsen192303
Heming Orientering 1
1Ulrik Astrup Arnesen196877
2Tarjei Vollset200551
3Lars Treekrem196760
Heming Orientering 2
1Kimme Arnesen84024
2Nils Petter Fremming159509
3Christian Reusch194449
Indre Østfold OK 1
1Jørgen Vister199492
2Sigmund Vister144864
3Håkon Blågestad187179
Indre Østfold OK 2
1Stian Overskeid157221
2Ole Martin Stormyrengen207820
3Sjur Grindstuen190252
NTNUI 1
1Hans Petter Mathisen180916
2Martin Hoset184647
3Olav Johannes Deelstra79816
Nydalens SK 1
1Dag Aalvik197410
2Ragnar Tonjer172051
3Jostein Andersen192578
Nydalens SK 2
1Sverre Huber Kaas80133
2Gjermund Tørnqvist Halden211355
3Sam Lunøe177010
Nydalens SK 3
1Halvor Saunes195811
2Oskar Jensen483534
3Einar Tommelstad175850
Nydalens SK 5
1Espen Lunøe138552
2Knut Aalde188722
3Runar Hafskjold207347
OK Moss 1
1Karl Kristen Gjølsjø181015
2Erik Rytter Jakobsen208926
3Stian Andresen170786
OK Moss 2
1Thomas Tubbehaugen176272
2Donatas Kontautas169814
3Lukas Emil Rogne175925
Oppsal Orientering 1
1Kristoffer Fiane Pedersen91181
2Knut Aasheim194508
3Sigve Vågsnes180877
Oppsal Orientering 2
1Are Wigaard214979
2Ola Marius Pedersen165633
3Erik Persson184336
Oppsal Orientering 3
1Ludvig Rødnes183908
2Bent Erik Skaug193868
3Ole Martin Edstrøm181663
Oslostudentenes IK 1
1Olav Eide146383
2Magnus Hope Barth172011
3Mikael Olausson159953
Oslostudentenes IK 2
1Justinas Mišeikis202980
2Francisco Velázquez202985
3Lenny Viking Enström176182
Raumar Orientering 1
1Eirik Svergja Rustad129688
2Torben Christian Wendler210721
3Eskil Sande Gullord159946
Ås-NMBU Orientering 1
1Henrik Eijsink177948
2Øystein Garsrud Tvedt181696
3Ola Doksrød Strande195747

D 150 (2)

NavnLagoppstilling
Heming Orientering 1
1Signe Astrup Arnesen196768
2Dagrun Melkild197758
3Runa Skyttersæter158429
Nittedal OL 1
1Hilde Tellesbø480155
2Marit B. Eithun192163
3Gerd Fossestøl89116

H 130 (10)

NavnLagoppstilling
Fredrikstad SK 1
1Henning Martinsen160742
2Gard Antonsen69872
3Pål Angvoll196846
Halden SK 1
1Magnus Nordbrøden153841
2Svend Arne Ytterbøl413078
3Kjetil Bjørlo187303
Indre Østfold OK 1
1Rune Blågestad187067
2Sture Ottesen87606
3Øyvind Larsen39630
Indre Østfold OK 2
1Dag Arne Lier186900
2Kjell-Erik Kristiansen407225
3Roy Vidar Johannesen145397
Nittedal OL 1
1Christian Gløgård312832
2Bård Natvig176255
3Herman Brunborg97523
Notodden OL 1
1Petter Løe86885
2Harald Kvisli176330
3Jørn Myrland145800
Nydalens SK 1
1Børge Pedersen194140
2Einar Lunøe177011
3Gunnar Engen Vik204299
Nydalens SK 2
1Sören Jonsson157510
2Ottar Wiklund190668
3Sindre Langaas203666
OK Moss 1
1Tore Bjørnerød61943
2Torgeir Snilsberg67577
3Henning Bratland Carlsen176318
Østmarka OK 1
1Øystein Kildahl184248
2Inge Ramberg172946
3Hans Olav Hygen186840

H 170 (7)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Gjermund Gravir207595
2Jon Arvid Fossum168804
3Jørn Bue Olsen207969
Kolbotn og Skimt OL 1
1Bjørn Sverre Gulheim158106
2Olav Johannessen89632
3Jon Færden186847
Måren OK 1
1Audun Bjerknes80098
2Per Hermann Krøger147545
3Knut Vidar Johansen172117
Notodden OL 1
1Hugo A. Christensen480044
2Sveinung Rekaa480043
3Åge-Geir Skatter480040
OK Moss 1
1Hallvard Koren84741
2Karl Aasmund Erøy67804
3Ola Bækkevold87635
Oslostudentenes IK 1
1Are Eriksen195715
2Guttorm Egge210110
3Magne Vollen91022
Vestre Akers SK 1
1Ketil Berge205708
2Tormod Øvergaard204224
3Per Osen197509

D 120 (6)

NavnLagoppstilling
Fossum IF 1
1Bodil Nordenström191346
2Sigrid Melander Vie176299
3Kristin Nergaard Berg145372
Indre Østfold OK 1
1Tonje Hermansen411302
2Linda M. Torper Bystrøm179966
3Bente Line190571
Kongsberg OL 1
1Kari Strand158103
2Lene Flesseberg
3
Kongsberg OL 2
1Eli Bonden Kjørsvik127201
2Nina Hansen-Møllerud170820
3Barbara Willkommen Eiken154870
Nydalens SK 1
1Alix Young Vik89481
2Monica Tørnqvist Halden172689
3Berit Sofie Wiklund197849
Røyken OL 1
1Ida Syversen67390
2Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme192581
3Eva Syversen96705

Annonser

IOF Eventor