Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Våronnløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Våronnløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: lørdag 16 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 172 påmeldte deltakere.

N-åpen (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL212249
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL203464
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL212357
Selma BekkelundGjø-Vard OL154277
Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering212817
Even Nordli EriksenGjø-Vard OL212827
Gaute Radmann EspesethGjø-Vard OL212250
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Even FougnerSnertingdal IF Orientering212022
Maria Masovn HaaveLillehammer OK160008
Arja Martine HellebustSnertingdal IF Orientering
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering212731
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL211974
Einar Lønstad JuulGjø-Vard OL203610
Eline KravdalGjø-Vard OL193098
Even LienGjø-Vard OL187269
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK177812
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK62773
Oda Olstad-HamarGjø-Vard OL
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL192949
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Amund SolumRond OL71205
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL116899
Anne Marte TelstøEtnedal IL10295
Katrine TelstøEtnedal IL86345
Øyvind TelstøEtnedal IL75948
Nikolai TesloHadeland OL204702
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL154276

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie KravdalGjø-Vard OL201972

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK165108
Hannah MansNydalens SK157489
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Oda SørlieNydalens SK171949
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte Simensen ScheieLillehammer OK88999

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL154044
Berthe TesloHadeland OL413058

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella SkoglundIL Veten206112

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine LomeHamar OK195757
Synne SolbergGjø-Vard OL180801
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL160442
Johanne Klynderud SundførLillehammer OK183852
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111

D 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari JøranliTorpa OL
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll136903
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Lone Malmgren MolstadGjø-Vard OL159331
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Tøfting BakkeGjø-Vard OL165732
Tina BjørnstadRaumar Orientering206548

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergsetIL Veten92121
Lisbeth GråvVang OL82355
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering411719
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Gunn Elin RudiHadeland OL413066
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone BakkenLillomarka OL411679
Tove BakkenLillehammer OK83165
Hege HeibergHadeland OL187205
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL152598
Anne SørumRingsaker OK89547

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Berit SaxhaugRaumar Orientering401102
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Marit TyldumRudsbygd IL191359

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marith BrekkeHamar OK206359
Elin DahlenRingerike OL201694
Tea ForbergRond OL69017
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275
Inger E. VamnesHamar OK97448

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver Nordli EriksenGjø-Vard OL212285
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK160007
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL154046
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL158027
Anders TaraldsenLillehammer OK192627

H 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL212569
Jo Randar HolmøyHadeland OL158419
Lars WallinSnertingdal IF Orientering211923

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
William HofossHadeland OL181029
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kasper HoelOL Toten-Troll197798
Jon Magnus SmestadOL Toten-Troll184110

H 13-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andre BrobakkenSnertingdal IF Orientering212736
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Jon StrandSnertingdal IF Orientering212745

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering195875
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Eskil FrøislandVang OL208085
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442

H 17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL176054
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL183680
Kenneth BilstadVang OL154949
Vetle ChristiansenRaumar Orientering63823
Jo-Are Nordli EriksenGjø-Vard OL191262
Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering160833
Tommi LuchsingerKongsberg OL158126
Jonas MoOL Toten-Troll197755
Gjermund RørenEiker OL173451
Arne SaxhaugRaumar Orientering401112
Petter SkedsmoHadeland OL191364
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering411529
Audun StrandlieGjø-Vard OL155541
Håvard TelstøEtnedal IL192605
Marius WikstrømRingsaker OK184673
Marius ØieLøten o-lag159002

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy HolmRaufoss IL Orientering165986

H 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Sigmund HansenGjø-Vard OL212132
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL158546
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Kai SolumRond OL68603
Einar TesloHadeland OL487966
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK63826
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
John HofossHadeland OL410825
Stein Arne NegårdVang OL170443
Kjell Joar RognstadLillehammer OK83163
Erik SlettumGjø-Vard OL127103
Tor StrandRaumar Orientering74968
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Odd GundersenEidsvoll OL97842
Per OsenVestre Akers SK197509
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL91412
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361
Helge RevhaugRingerike OL214964
Lars SaxhaugRaumar Orientering400893
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Roar SætabergetLunderseter IL193102
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BrekkeHamar OK206358
Tormod DahlenRingerike OL211376
Gunnar HaugGjø-Vard OL400824
Olav HøiåsVang OL188709
Willy JohansenRingsaker OK190250
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Bjørn MyhrmoenRond OL211282
Arne StrandlieGjø-Vard OL154275
Jon TyldumRudsbygd IL191358

D 15-20B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erna Marie Tøfting BakkeGjø-Vard OL165733
Janne CumminsRaufoss IL Orientering188989
Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll184109

H 15-20B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll207728
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377

D 17C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering206244
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering402812
Maren SogstadGjø-Vard OL191242
Anne SørlienGjø-Vard OL39617
Celine VistedGjø-Vard OL212563

H 17C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AndersenLøten o-lag214744
Olav BakkenLillomarka OL68167
Erik HaugenRingsaker OK92332
Lars Gøran KletthagenSnertingdal IF Orientering63757
Harald RognlienOL Toten-Troll480256
Roar SkoglundIL Veten117713
Øystein SnuggerudGjø-Vard OL154047
Einar SogstadGjø-Vard OL191241
Espen TorsethGjø-Vard OL191068

Annonser

IOF Eventor