Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Glåmdalsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Glåmdalsløpet
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: lørdag 12 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 41 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karsten EllevoldOdal OL - Orientering204614
Ole Jacob EllevoldOdal OL - Orientering204718
Asbjørn LandeEidskog OL67771

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EggenNydalens SK155921
Anna TaksdalGanddal IL188955

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril elisabeth EggenNydalens SK161011

D 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aasne Sofie EllevoldOdal OL - Orientering147635
Silje Gåsvik NarvestadHalden SK82232
Vilde Skytteren FurubergGrue IL202349
Mia Østerud NymoenGrue IL202458

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tora Briskerud HasselvoldGrue IL145197

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Lohne AarstadOdal OL - Orientering147116

D 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisbeth GråvVang OL82355

D 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette SolbergseterAustmarka IL138625

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering132006
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Theresa KumarIL Koll185962
Heidi LohneOdal OL - Orientering204555

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering411529
Helena Kumar WestbergIL Koll185960

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar LandeEidskog OL401122
Eirik Skytteren FurubergGrue IL202459
Hans Kumar WestbergIL Koll185862

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniel EngenRaumar Orientering156545

H 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204723
Emil SkytterenGrue IL191270
Martin Kumar WestbergIL Koll185867

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard GjestvangOL Toten-Troll402743
Lars Gåsvik NarvestadHalden SK176148

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - Orientering147633

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377

H 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Eirik EggenNydalens SK161010

H 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AulieIL Koll204622
Kai Jostein BergersenEidskog OL176102
Oddbjørn BergersenEidskog OL84800
Erik HaugenRingsaker OK92332
Svein-Tore Gåsvik NarvestadHalden SK216740

H 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag188987

Annonser

IOF Eventor