Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til VM test sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: VM test sprint
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: torsdag 2 juli 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 71 påmeldte deltakere.

D 21-E (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenFossum IF3598521
Kristine BergliaEiker OL147466
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK3594785
Lone BrochmannBækkelagets SK3617727
Elise EgsethNydalens SK3667599
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK3624772
Kristine FjeldboNTNUI3621000
Kristine FjellangerNTNUI
Runa FremstadLarvik OK3598265
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980
Therese HaareKonnerud IL3014255
Linn HokholtNTNUI3597572
Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering170613
Emma JohanssonFredrikstad SK3620721
Lene Godager KaasBækkelagets SK
Ingjerd MyhreJärla Orientering3094398
Heidi MårtenssonModum OL86872
Marte NarumNydalens SK3577046
Anne M Hausken NordbergNydalens SK3598448
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK3597739
Marie Nordbye NybøKonnerud IL192661
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK3619426
Kine Hallan SteiwerHalden SK3620606
Siri UlvestadNydalens SK3699345
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050

H 21-E (46)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI3589595
Emil AhlbäckFossum IF3150687
Jon Aukrust OsmoenNTNUI3597937
Vegard DanielsenKristiansand OK3621273
Yasar Ismet DemirözNEO DSK216412
Gaute FriestadKristiansand OK3608957
Ståle GjelstenKristiansand OK3598075
Espen Hadmark HultgreenJärla Orientering3015757
Håvard HagaNydalens SK3098308
Sjur HoviKristiansand OK156972
Eirik Kamstrup HovindNTNUI3614914
Eivind HøydalNydalens SK3593852
Andreas HøyeFredrikstad SK
Ulf Forseth IndgaardFrol IL3623873
Sindre JohannessenFreidig3693868
Carl Godager KaasBækkelagets SK3597259
Eskil KinnebergIFK Göteborg3667508
Dag LofthusNTNUI3504792
Bjørn LundanesNTNUI3097318
Carl Petter LyngenFrol IL3585916
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Antonio Martínez PérezHalden SK
Hans Petter MathisenNTNUI3597986
Borger MelsomFossum IF3701208
Halvor Eid NielsenNTNUI3677326
Anders NordbergNydalens SK3352697
Mats NordbrødenJärla Orientering184943
Torgeir NørbechTyrving IL192593
Rune OlsenBækkelagets SK
Nicholas OskarssonLillomarka OL3591153
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg160440
Térence RisseNydalens SK
Vegard RuttenborgNTNUI3615994
Sindre RønningFossum IF3598612
Sindre SandvenFossum IF3588159
Paul SirumFrol IL3598240
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL3598042
Oskar StørmerFossum IF3599305
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI3597531
Einar TommelstadNydalens SK3597770
Anders VisterNydalens SK3597804
Martin VisterFrol IL3597176
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering154250
Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering204669
Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK3597697
Thomas Natvig ÅrstadNTNUI3620341

Annonser

IOF Eventor