Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM mellomdistanse AOOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM mellomdistanse AOOK
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: søndag 6 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 497 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BakkeFossum IF211772
Brage FosstveitRaumar Orientering211769
Erle FosstveitRaumar Orientering211850
Simon HernesFossum IF213808
Vilde HøyerFossum IF112855
Jacob Finstad LandTyrving IL203319
Max Alexander NybråtenTyrving IL10641
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Eline SkaarNittedal OL
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Eivind VågsnesOppsal Orientering193868
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157
Sofia ØhlckersTyrving IL212783

D -10 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ine Lohne BoehlkeFossum IF205399
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212371
Marie FinkenhavnNittedal OL212368
Signe HoloFossum IF193896
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Tuva HøyerFossum IF205543
Guro Eline KarlsenNittedal OL212136
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Emilie RutleNittedal OL211626
Nora SørbergRaumar Orientering203318
Fanny Staff ValstadNittedal OL192666
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siren Lohne BoehlkeFossum IF205400
Mari BrendeFossum IF191212
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Thea FagerhaugRaumar Orientering212927
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Selma FærdenNordre Follo Orientering157517
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Hilde Sogn HaugFossum IF212851
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL147583
Guro LinneboHeming Orientering186916
Karen SkaugeHeming Orientering187301
Luciana Maria SvadsMåren OK204779
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Mørch MyhreNittedal OL212710
Andrea H. RogndokkenFet OL202998

D 13-14 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Carmen DirroMåren OK203743
Elin FløLillomarka OL177513
Tuva Eik HaaveOppsal Orientering184506
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Emma Sofie KarlsnesNittedal OL212524
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Anine LeendertsNittedal OL212307
Marie LilandNydalens SK153847
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Ea LunøeNydalens SK157156
Sigrid Kinck RannemFossum IF178329
Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering151314
Oda ScheeleNydalens SK157482
Ada WulfsbergNydalens SK154535
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea SørbergRaumar Orientering181493

D 15-16 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid AaslundFet OL168342
Ingvil AhlsandNydalens SK188972
Lin Martine AndorsenNydalens SK168970
Julie BakkeFossum IF186910
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Tonje Rognerud BøeFossum IF160452
Oda Marie ColquhounNittedal OL205440
Ingrid HasaasFossum IF195946
Åsne Naadland HoloFossum IF144660
Pernille KatlaFossum IF191341
Ingrid G. KvålsgardFossum IF160449
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Maren NorderudTyrving IL217479
Ragne NorrudFossum IF143035
Emma Eithun PaulsenNittedal OL178188
Inger RødnesOppsal Orientering412939
Hedda SkatvedtRaumar Orientering179400
Synne SkjærsteinTyrving IL173170
Synne StrandAsker Skiklubb183999
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering189019
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Ragne WiklundNydalens SK197849

D 17-C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Therese Lohne BoehlkeFossum IF178330
Ida BrændenRaumar Orientering97446
Laila Eriksen BlomFet OL213174
Camilla FosstveitRaumar Orientering212994
Marianne Granum HelsvigKonnerud IL137004
Cecilie Christin KvermeFossum IF202992
Torill LundSkaukameratene OL131313
Ping OuyangØstmarka OK181679
Grete SkotteFossum IF179795
Monica SyrdalHeming Orientering80770
Ida Margrethe UllernTyrving IL199341

D 17-18 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OL100704
Emma ArnesenByåsen IL195919
Åse BerganNydalens SK204666
Åshild Faller RåheimFet OL153842
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb199155
Astrid FiskumTyrving IL180302
Synne Nesheim FlatebakkenTyrving IL181104
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300
Ida Feiring HaltiaTyrving IL186181
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK208746
Ingrid Nytun NergårdNittedal OL201501
Marthe Cathrine RamstadFet OL189734
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering203009
Maiken SandbergNydalens SK191080
Elise UllernTyrving IL199343
Hedda VonenLillomarka OL193107
Margrethe WisløffAsker Skiklubb193820
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb207593
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK202160

D 19-20 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK127102
Andrine BenjaminsenLillomarka OL170783
Karen BjergaardNydalens SK180935
Ragnhild HjermstadFossum IF157480
Julie HjortlandLarvik OK187327
Guro JordheimHemsedal IL155778
Ingrid LøsetRingerike OL192379
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb159024
Ragnhild Helene LøvliAsker Skiklubb207590
Nanna NorderudTyrving IL160974
Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering161304
Arianna TauferNydalens SK
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL180127
Tonje VassendFossum IF191267

D 21- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Betty Ann BjerkreimTyrving IL183853
Anne Marie BlekenBækkelagets SK176028
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Kine GulliksenBækkelagets SK159016
Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering199488
Marie Hammer IversenØstmarka OK182055
Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering158426
Maria JonssonNydalens SK157511
Lene Godager KaasBækkelagets SK152391
Ane Hansen KjensethÅrvoll IL184022
Cristina LuisNydalens SK170785
Tone Bergerud LyeTyrving IL192575
Oda ModalsliFossum IF117700
Lene Moe BlomNydalens SK103746
Anne M Hausken NordbergNydalens SK201418
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK149001
Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering96649
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969

D 21B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BerganNydalens SK180326
Anne Grethe GustavsenNittedal OL130707
Charlotte Williksen HøilandVaregg Fleridrett117701
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Gerd Berit RekveFossum IF39114
Kaisa Svergja RustadRaumar Orientering184454
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering219115

D 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid KravdalGjø-Vard OL158545
Ida NatåsNydalens SK80597
Karen OmlandIL Koll212647
Maria RutleNittedal OL211630
Mila ZaharinovaOppsal Orientering180515

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christine JakobsenØstmarka OK188890
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Kine OddenØstmarka OK203777
Anne RusteLillomarka OL197515
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Milda ØhlckersTyrving IL211551

D 45- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AhlsandNydalens SK96505
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Katrine BakkeFossum IF89476
Hege FeiringTyrving IL186189
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Eldri HoloFossum IF193878
Arnhild KroghOppsal Orientering203404
Kathrine LunøeNydalens SK157157
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Jartrud SteinsliØstmarka OK154264
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering413225

D 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb174665
Tone BakkenLillomarka OL411679
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
Trude FixdalIL Koll190628
Anna GöhlmanTyrving IL185825
Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering412452
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Marianne NjåsteinTyrving IL221144
Anne Kristine NorderudTyrving IL186086
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Anne Grethe RustadRaumar Orientering88365
Siw SolstadTyrving IL151339
Maria TorgersenBækkelagets SK91550
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering485352
Alix Young VikNydalens SK89481

D 55- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisa AnnersandOK Tyr195905
Berit BergeTyrving IL200025
Grete BerntsenMåren OK400598
Berit DanielsenTyrving IL159502
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering181665
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Runa SkyttersæterHeming Orientering158429
Ellen Marie TurterNydalens SK188728

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger TiltnesTyrving IL87058

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering187114
Sissel OlaisenNordre Follo Orientering204601
Kjersti ThoStabæk IF87562
Marit VågsnesNordre Follo Orientering165646

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Lise BjordalOppsal Orientering412217
Hjørdis EgnerHeming Orientering192094
Inger HalckMåren OK206549
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK203765

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar Paulsen BekkelundNittedal OL212089
Simen Gløgård StensrudNittedal OL157997
Alexander HernesFossum IF213308
Håvard Rekve LianFossum IF186267
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Theo Winsents SæterMåren OK195570
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute BerganNydalens SK153564
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb160780
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Eirik Nytun NergårdNittedal OL212426
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Ola SkaarNittedal OL212473
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb153853
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Kristoffer ØhlckersTyrving IL191210

H 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Gløgård StensrudNittedal OL92549
Simen HøyerFossum IF205548
Jørgen Brenna LoennechenBrandval/Kongsvinger OK221165
Jørgen Halstenstad SundquistNittedal OL212694

H 13-14 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering192756
Marius BakkeFossum IF186911
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb154271
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering165270
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Simen FritznerNittedal OL205387
Sondre Zahl HagenFossum IF195742
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK184460
Isak JonssonNydalens SK204677
Mikkel KatlaFossum IF203103
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK186133
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
John OtterleiØstmarka OK179410
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Ådne SkjærsteinTyrving IL173244
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Lars Young VikNydalens SK186295
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb160762
Sondre YtterbøAsker Skiklubb202127
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202159
August Syrdal ØenHeming Orientering187011
Kristian ØstermannHeming Orientering187042
Eirik Thunshelle ØvstedalNydalens SK216989

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering200476
Jonas Emil NeumanNydalens SK195809
Kasper SørbergRaumar Orientering181556

H 15-16 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Sander ArntzenAsker Skiklubb207610
Audun BerganNydalens SK153565
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Peter Andreas GisholtFossum IF198904
Kasper Harlem FosserHeming Orientering195708
Oliver Wallin HigginsTyrving IL185097
Erling HjermstadFossum IF190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Elias JonssonNydalens SK203274
Lukas LilandNydalens SK199282
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Einar MelsomFossum IF183652
Joar OldernesLillomarka OL411075
Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering217168
Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK192564
Martin Andresen SkotteFossum IF221013
Emil StørmerFossum IF214741
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Lavran ThorstensenOppsal Orientering412980
Jesper UgedalØstmarka OK187078
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb155978
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903
Håkon Thunshelle ØvstedalNydalens SK216521

H 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AulieIL Koll204622
Gunnar FosstveitRaumar Orientering180086
Roar HernesFossum IF205544
Dag Otter JohansenAsker Skiklubb216561
Per SørbergRaumar Orientering203427
Frode G. WaalerMåren OK204558

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793

H 17-18 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasheimOppsal Orientering194508
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering196877
Jørgen Kjos BarkenæsFet OL180194
Eirik Langedal BreivikNydalens SK157159
Audun Rognerud BøeFossum IF160451
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663
Anders HagaRaumar Orientering195480
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK211355
Trygve HeggedalKongsberg OL214978
Tarjei HoloFossum IF203231
Sam LunøeNydalens SK177010
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb192601
Peder Hornseth NygaardNittedal OL154219
Sander H. RogndokkenFet OL195911
Lars Gustav RogneNittedal OL216201
Jostein TandbergNydalens SK172203
Are WigaardOppsal Orientering214979

H 19-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Harald AasheimBækkelagets SK157763
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Sigur HeggedalKongsberg OL202187
Erland KvisleAsker Skiklubb190000
Olai Stensland LillevoldFossum IF196772
Sigurd MelsomFossum IF202990
Elias Thorsdal MølnvikFossum IF211647
Oskar StørmerFossum IF209002

H 21- (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SK192578
Helge BakkehøiØstmarka OK206291
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Vetle ChristiansenRaumar Orientering217084
Lars Staver EidNydalens SK198025
Øyvind EngerNTNUI160828
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Raphael FerrandBækkelagets SK188000
Yngve FinkenhavnNittedal OL214857
Eskil Sande GullordRaumar Orientering186014
Håvard HagaNydalens SK196740
Magne HagaRaumar Orientering196844
Håkon HeggedalNTNUI154016
Eivind HøydalNydalens SK172734
Erlend IsachsenAsker Skiklubb168801
Carl Godager KaasBækkelagets SK201412
Are KristiansenTyrving IL186247
Ola LestebergKongsberg OL211224
Gard LindsethNydalens SK203418
Inge LindsethNydalens SK200444
Thor MellaOppsal Orientering187259
Borger MelsomFossum IF199998
Geir MoholdtIL BUL-Tromsø79056
Anders NordbergNydalens SK181232
Jim Øystein NybråtenTyrving IL159517
Mikael OlaussonOslostudentenes IK159953
Nicholas OskarssonLillomarka OL200090
Erik PaulsrudIL Koll219189
Ola Marius PedersenOppsal Orientering165633
Erik PerssonOppsal Orientering184336
Lukas PetersonIFK Umeå132120
KyongSa RiNydalens SK169009
Sindre RønningFossum IF221215
Sindre SandvenFossum IF200630
Martin SchälliBækkelagets SK191456
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Endre StoksethNydalens SK215452
Anders StorbratenIFK Lidingö SOK483387
Leif StørmerFossum IF203638
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Einar TommelstadNydalens SK175850
Paul TorvundØstmarka OK79101
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK86967
Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering221212
Anders VisterNydalens SK209926
Sigve VågsnesOppsal Orientering180877
Per WiréhnAsker Skiklubb192186

H 21B (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje BrendeFossum IF177963
Haakon DolvenAsker Skiklubb154267
Boehlke HenrikFossum IF205940
Fredrik HøyerFossum IF213686
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Bjørn NordvikNordre Follo Orientering480175
Morten Vilbo SørumRaumar Orientering187033
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb132553

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon KjensethHeming Orientering64724
Stian OverskeidIndre Østfold OK157221

H 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BakkeFossum IF89475
Audun BjerknesMåren OK80098
Anders FærdenNordre Follo Orientering89765
Kyrre GranFet OL180192
Anders GrevstadFossum IF168894
Torstein HoleNydalens SK124762
Espen KarlsenNittedal OL204301
Jan Tore LudvigsenNydalens SK483516
Trond MyhreFossum IF191338
Erik RosenvoldØstmarka OK155529
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459

H 45- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Arild AndresenFossum IF165904
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Nils BerganNydalens SK191246
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering199331
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering157500
Anders FlågenHeming Orientering411539
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering181982
Sven Arne GylterudFossum IF408323
Stein H. HagenFossum IF206289
Bent Sande KvermeFossum IF179912
Jørn MoeFet OL180922
Svein NygårdLillomarka OL193090
Svein OtterleiØstmarka OK487816
Morten RannemFossum IF154160
Christian ReuschHeming Orientering194449
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering216356
Christian VogelsangNydalens SK82224
Pål WinsentsMåren OK413165

H 50- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Olav BakkenLillomarka OL413285
Vidar BenjaminsenLillomarka OL206100
Tormod BøeFossum IF219300
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Egil EideTyrving IL117717
Arne FossheimAsker Skiklubb160778
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
Øyvind HelmersenFet OL201988
Øystein HoloFossum IF84871
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Lars KrügerNydalens SK145176
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Einar LunøeNydalens SK177011
Mons Kr. LøvfaldNydalens SK186088
Terje MelsomFossum IF151139
Are NjåsteinTyrving IL206550
Børge PedersenNydalens SK194140
Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering159926
Per StedjeØstmarka OK152478
Jo WiklundNydalens SK172191
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Øystein ØstermannHeming Orientering179812
Jarl ØvstedalNydalens SK201864

H 55- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK63823
Morten DueMåren OK400286
Lars-Erik FiskumTyrving IL185823
Petter FureOppsal Orientering77361
Roy GjerdingOK Moss197796
Martin GranlyLillomarka OL181270
Lars HjermstadFossum IF219123
Nils HæstadFossum IF191375
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Per KaarbyFossum IF84978
Morten KarlsenMåren OK400006
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Anders Emil OlsenNydalens SK213671
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Egil RundbergetNydalens SK157483
Geir O. RønningNydalens SK152584
Peer StiansenNydalens SK89333
Richard Zeiner-GundersenFossum IF412988
Ketil ÅstebølOppsal Orientering158053

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Lars KlyveOppsal Orientering216804
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Arne TiltnesTyrving IL182069
Stein TurtumøygardMåren OK312743

H 65- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AasheimOppsal Orientering211645
Vidar BerteigFossum IF217390
Jon FærdenNordre Follo Orientering186847
Helge Sigurd HansenHeming Orientering168544
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Helge RevhaugRingerike OL214964
Bernt TollefsenIL GeoForm89695
Per ØhlckersTyrving IL199326
Per-Erik ØstlieDriv IL201977

H 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Per FosserIndre Østfold OK158082
Einar HemLillomarka OL156916
Tore LangaardOppsal Orientering211556
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Kristen LundSkaukameratene OL39631
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Geir TrøanNordre Follo Orientering186215

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon C. FougnerHeming Orientering181511
Tor HenriksenÅrvoll IL204689

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell H. EriksenFossum IF82227
Tor KaurinMåren OK152372
Bjørn TveiteÅs-NMBU Orientering408423

Direkte A (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind GlendrangeÅrvoll IL183901
Per Kristian RamstadFet OL181039

Direkte B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christine BlixKlubbløs
Ove HildrumLillomarka OL181295
Jarle RogndokkenFet OL207832

Annonser

IOF Eventor