Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KM Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: søndag 7 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 122 påmeldte deltakere.

Frol IL (31)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johan Asphjell BjørnaasFrol ILH 21-173436
Jørgen FiskumFrol ILH 21-187167
Magnhild ForsethFrol ILD 55-198803
Mari Kilskar GrevskottFrol ILD 13-14186921
Øystein HaugFrol ILH 21-179806
Iselina Myhr ImslandFrol ILD 11-12195735
Olav Martin IndgaardFrol ILH 55-80376
Randi JensenFrol ILD 45-187148
Carl Petter LyngenFrol ILH 21-211600
Oscar LyngenFrol ILH 15-16197745
Andreas Svingheim MagerøyFrol ILH 21-82357
Johan Otto MunkebyFrol ILH 19-20195938
June MunkebyFrol ILD 11-12171472
Ragne MunkebyFrol ILD 15-16116855
Sara ProforsFrol ILD 21-192448
Jonas RessemFrol ILH 19-20198810
Robert RessemFrol ILH 45-198910
Vegard RessemFrol ILH 19-20187161
Frank Robert RysgårdFrol ILH 35-173083
Kajsa Stina SandstadFrol ILD 19-20212578
Paul SirumFrol ILH 21-187034
Lars Sandstad SkjesetFrol ILH 21-187219
Elise Taylor SpetsFrol ILD 21-157296
Bente H. SundsvikFrol ILD 45-98557
Line SundsvikFrol ILD 21-144211
Stian SundsvikFrol ILH 19-20180793
Eirin Svanøe-HafstadFrol ILD 19-20206562
Kari SvingheimFrol ILD 21-208088
Ane Marte VatnFrol ILD 15-16187117
Gunnar VatnFrol ILH 35-187134
Sigurd VatnFrol ILH 11-12187160

Grong IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Egil EriksenGrong ILH 65-152645

Malvik IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Olaf OlaussenMalvik ILH 35-188771

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil OkkenhaugNTNUIH 21-181025

OK Skøynar (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvar HallanOK SkøynarH 13-14186846
Hege HallanOK SkøynarD 13-14
Guro HegstadOK SkøynarD -10206279
Hege HegstadOK SkøynarDir B186948
Laura HegstadOK SkøynarN-åpen186952
Simen HegstadOK SkøynarH 13-14151236
Gisle HolbergOK SkøynarH 21-92344
Kirsten Marie LynumOK SkøynarD 21-143211
Andreas RonglanOK SkøynarH 15-16186844
Louise RonglanOK SkøynarD 13-14186951
Terje RønningOK SkøynarH 55-188799
Trym Nergård RønningOK SkøynarH 13-14181491
Joar SvendgårdOK SkøynarH 35-62096
Morten SvendgårdOK SkøynarH 15-16186842
Olav Magne SvendgårdOK SkøynarH 65-71571

OL Trollelg (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stig Arild HaugskottOL TrollelgH 75-188762

Spillum IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Jørgen MjøsundSpillum ILH 65-94454

Steinkjer OK (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lina Kvitvang BenanSteinkjer OKD 15-16152273
Camilla BrørsSteinkjer OKD 11-12204809
Frida DahlSteinkjer OKD 17-18165322
Marie DaleSteinkjer OKD 17-18204817
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OKD 17-18203267
Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OKD 19-20195711
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OKD 15-16203266
Kari GrindbergSteinkjer OKD 45-204819
Jørgen Rannem HalseSteinkjer OKH 15-16192182
Kristel HaltbrekkenSteinkjer OKD 15-20 B152270
Mateo HendersonSteinkjer OKN-åpen212176
Noah HendersonSteinkjer OKH 15-20 B211948
Noelle HendersonSteinkjer OKN-åpen212100
Karl Aksel JermstadSteinkjer OKH 19-20139592
Vegard JermstadSteinkjer OKH 11-12204813
Rolf KarsetSteinkjer OKH 65-203506
Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OKH 15-16192615
Trygve LægranSteinkjer OKH 17-18192508
Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OKD 45-204585
Marius Landsem MelhusSteinkjer OKH 17-18165125
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OKH 11-12165236
Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OKH 15-16165127
Svein Anders MelhusSteinkjer OKH 35-165329
Birk Barstad SundSteinkjer OKH 15-1683041

Stjørdals-Blink Orientering (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emil AaenStjørdals-Blink OrienteringH 15-16173122
Endre AaenStjørdals-Blink OrienteringH 19-20187185
Yngve AaenStjørdals-Blink OrienteringH 13-14187052
Andreas GlomsrudStjørdals-Blink OrienteringH 15-16165121
Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink OrienteringH 35-111466
Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink OrienteringD 13-1478925
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink OrienteringH 15-16145620
Jakob HaugenStjørdals-Blink OrienteringH 45-173400
Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink OrienteringH 17-18165123
Monica HægstadStjørdals-Blink OrienteringD 45-173366
Hans Mathias Økern HågårdStjørdals-Blink OrienteringN-åpen77057
Håvard HågårdStjørdals-Blink OrienteringH 45-187048
Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink OrienteringD 17-18203655
Fredrik MøllerStjørdals-Blink OrienteringH 11-12203345
Marius MøllerStjørdals-Blink OrienteringH 13-14195832
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringD 15-16187187
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink OrienteringH 45-132895
Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringH 19-20182098
Sigrid SolheimStjørdals-Blink OrienteringDir B203347
Tore SolheimStjørdals-Blink OrienteringH 55-78953

Verdal OK (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anton BjartnesVerdal OKH 21-200370
Gunhild BredesenVerdal OKD 45-192104
Vilde Bruvold-HafstadVerdal OKN-åpen129472
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OKN-åpen151453
Erik FrøsethVerdal OKH 21-63724
Martine Nubdal FrøsethVerdal OKN-åpen151454
Ole Morten FrøsethVerdal OKH 21-198715
Håkon GrandeVerdal OKH 15-16172260
Per GrandeVerdal OKH 21-144779
Inge HafstadVerdal OKH 45-209777
Sofie HallemVerdal OKD 15-16203553
Eline KippeVerdal OKD 15-16204298
John KvaalVerdal OKH 65-80119
Magnhild KvaalVerdal OKD 55-80817
Petter MarkhusVerdal OKH 17-18184584
Tore MarkhusVerdal OKH 13-14211324
Trude MarkhusVerdal OKD 11-12181876
Kari Halvorsen MelbyeVerdal OKD 55-63718
Karl Arne MelbyeVerdal OKH 55-151103
Kjell Olav MelbyeVerdal OKH 65-211659
Kurt Ove MelbyeVerdal OKH 35-87539
Kristian MidthjellVerdal OKH 65-80120
Jon SivertsenVerdal OKH 21-91577
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OKD 15-16201976
Vidar SkjerveVerdal OKH 45-201868
Johannes SollidVerdal OKH 75-217478
Svein Inge YdseVerdal OKH 21-80812

Annonser

IOF Eventor