Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM mellomdistanse Hordaland (HOK-rankingløp 2/2015)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM mellomdistanse Hordaland (HOK-rankingløp 2/2015)
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: torsdag 14 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 195 påmeldte deltakere.

D17- (KM-klasse) (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL412504
Annemarie B. AarnesFana IL180017
Tove AasheimAskøy OL192587
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Lise ChristensenTIF Viking205987
Dagrun Slettebø DaltveitFana IL133041
Valentina DimitrovaGneist, IL176084
Nina GogaBergens TF184202
Kristine GrønlundBSI - Orientering177282
Siri KollerudLillomarka OL198836
Line LaurantsenVaregg Fleridrett192435
Kirsti LysakerFana IL270670
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184467
Helen MartinsenIL Gular209975
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Linda RykkjeStord Orientering100200
Mariann ScheiTIF Viking411808
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125
Gunhild Forland SlungårdAskøy OL208634
Constance StorvestreVaregg Fleridrett184455
Karianne StrømmeTIF Viking91668
Sigrid SøvikGneist, IL183837
Vibeke ØyeIL Gular144657

H17- (KM-klasse) (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Trygve BuanesTIF Viking203415
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Kjetil DammTIF Viking76216
Martin DammTIF Viking160716
Sondre DammTIF Viking184400
Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb145497
Ketil DøskelandFana IL192228
Trond DøskelandFana IL412997
Tom Eirik EikangerIL Gular159698
Jakob EiknerFana IL179948
Olav EkrheimVaregg Fleridrett195567
Lars FjellangerFana IL168854
Espen HammerslandGneist, IL195904
Bård HeklandIL Gular92585
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Jan KocbachFana IL194000
Snorre LundeGneist, IL187315
Ketil MaldeIL Gular78716
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett74785
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkAskøy OL192524
Helge NysæterBergens TF191385
Petter Oen-SivertsenTIF Viking216827
Andreas G. PoldenGneist, IL411052
Torjus RaaVaregg Fleridrett189023
Helge RosenlundVaregg Fleridrett146329
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett184477
Sveinung RykkjeStord Orientering402908
Stian SolheimFana IL84219
Sturle Tolo NordeideGneist, IL210888
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett208678
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204644
Kenneth WesterheimStord Orientering197944
Thomas ÅsheimStorsteinnes IL62512

D15-16 (KM-klasse) (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runa AlmelandFana IL206376
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Hanne DaltveitFana IL168428
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Ida LehmannVaregg Fleridrett195756
Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular78715
Julie Roll TørnqvistFana IL192920

H15-16 (KM-klasse) (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Johan EikangerIL Gular184233
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Scott JuvikIL Gular206490
Knut KyrkjebøTIF Viking165661
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular412976
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeStord Orientering118039

D13-14 (KM-klasse) (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Annie MyhreStord Orientering197840
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkAskøy OL192399
Marie Oen-SivertsenTIF Viking157154
Sofie YstebøTIF Viking181575

H13-14 (KM-klasse) (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Ulrik HellenTIF Viking208676
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Andreas NysæterBergens TF154865
Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb191069
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL184638

D11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene GrønbechAskøy OL211881
Oda Kjellevold MaldeIL Gular201844
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Andrea SkageGneist, IL165761

H11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Andreas DaleBergens TF201953
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Brage Bell LysakerFana IL191280
Jørgen WesterheimStord Orientering197834
Christian WisethVaregg Fleridrett184424

D50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege FjellbirkelandIL Gular176141
Siren GreveBergens TF144671
Siri Elisabet HelleFana IL96120
Siren HoplandGneist, IL92136
Britt KarlsenAskøy OL411779
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb84215
Mai Helen LingaIL Gular487964
Marit NipenGneist, IL158529
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Nina SoligardBergens TF159340

H50- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle Toft AlmelandFana IL413203
John Olav AlvsvågFana IL67856
Atle BergsethKvernbit IL211500
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Rune ErdalSamnanger IL61210
Jarle HallandStord Orientering197844
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL91423
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Bjørn HøllelandFana IL211193
Arne JohannesenIL Gular61154
Alfon Harald JohansenBergens TF159342
Tore JuvikIL Gular119345
Egil KarlsenAskøy OL411351
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Svein LingaIL Gular181793
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Bjørn-Inge SkageGneist, IL71530
Rune StadsnesIL Gular104999
Jan SteinegerGneist, IL146598
Erling StrandBergens TF83177
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb167045
Matti TorgersenBergens TF201948
Lars Olav TveitaFana IL69897

H70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Per HauglandÅrstad IL67744
Dagfinn HoleBergens TF159313
Gunnar NysæterStord Orientering195851
Sigvald RobberstadHalsnøy OL91425
Per VikaneFana IL176287
Per VoldFana IL176050

D17-AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL159641
May-Lill DammTIF Viking158099
Marian KjellevoldIL Gular188769
Lene RykkjeVaregg Fleridrett211362

H17-AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AksnesIL Gular86918
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Jon-Kåre HansenTIF Viking193017
Frank Roar OlsenBergens TF169057

D/H-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Dagfinn GjerstadOsterøy IL206181
Therese Gurvin SkaalandFana IL
Ole Mika Odland TorgersenBergens TF209745

D/H11-12N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre AksnesIL Gular180219
Christian DaleBergens TF201918
Nikolai PontoppidanOs Orienteringsklubb213109
Amanda Daltveit SlettebøFana IL62642
Johannes Berge StadsnesIL Gular
Anna Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett

D/H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari StadsnesIL Gular

D/H13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina Matland MadsenFana IL
Sondre Klubben MosevollAskøy OL213534
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645

B-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Sindre EkrheimBergens TF165469
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Magnus GjerstadOsterøy IL171917
Astri Ese HoleBergens TF480128
Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrett193133
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Torild MyrliTIF Viking185977
Victoria PopsuevaTIF Viking203420
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380

N-åpen lang (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve HeklandIL Gular213259
Ine NyhusBSI - Orientering197717
Jørgen Oen-SivertsenTIF Viking185824
Filip RogdeFana IL

N-åpen kort (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AksnesIL Gular209822
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett174275
Anders Rønnestad DørmænenVaregg Fleridrett204553
Kirill EikangerGneist, IL212188
Idun HeklandIL Gular212401
Siv Klubben MosevollAskøy OL
Andreas Strømme LidTIF Viking195949
Kaisa Klubben MosevollAskøy OL211979
Helene NysæterBergens TF191281
Tonje RykkjeStord Orientering184660
Sofia Daltveit SlettebøFana IL153671
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290

Annonser

IOF Eventor