Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: tirsdag 18 august 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 174 påmeldte deltakere.

D/H-10N (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Anders Rønnestad DørmænenVaregg Fleridrett204553
Kirill EikangerGneist, IL212188
Oskar HeksemFana IL213413
Emil Øye KragsethIL Gular
Agnes LehmannVaregg Fleridrett195930
Live Marie LisethÅrstad IL191402
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Karoline StrandenesFana IL213524
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Ole Mika Odland TorgersenBergens TF209745
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanna MjelstadTIF Viking194621
Anna Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett

H11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian DaleBergens TF201918
Andreas KragsethIL Gular60887

D13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Lovise Ravneberg GroveVaregg Fleridrett
Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen KnudsenGneist, IL82591

Åpen N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett470949
Geir HeksemFana IL91590
Egil Lokøen KnudsenGneist, IL145140

D-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858

D11-13 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene GrønbechAskøy OL11898
Marie Roll-TørnqvistFana IL192918
Therese Fetveit SundalFana IL213394
Victoria TorsvikGneist, IL187232
Kristine Bog VikaneFana IL118040

H11-13 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas DaleBergens TF201953
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Magnus LehmannVaregg Fleridrett184374
Brage Bell LysakerFana IL191280
Fredrik VikenGneist, IL192431

Åpen C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir Olav BreisteinBergens TF184470
Benedicte DaleBergens TF201908
Stina Matland MadsenFana IL213454

H12-14 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett67535
Ulrik HellenTIF Viking208676
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Birk Bell LysakerFana IL211313
Aksel MjelstadTIF Viking185976
Andreas NysæterBergens TF154865
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Halvor Fetveit SundalFana IL213178
Erlend SørheimVaregg Fleridrett195957
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742

D12-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett184535
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Ida LehmannVaregg Fleridrett195756
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular78715
Tora Aasheim NymarkAskøy OL192399
Marie Oen-SivertsenTIF Viking157154

D50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedicte Monstad FleslandGneist, IL149229
Siri Elisabet HelleFana IL96120
Karen Clementsen KayserFana IL152557
Linda KlanderudÅrstad IL170307
Nina Lokøen KnudsenGneist, IL145141
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb84215
Bjørg MidttunBergens TF116464
Turid RognsvågFana IL206470
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Nina SoligardBergens TF159340
Turid VrålstadVaregg Fleridrett136920
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

D65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF159341
Astri Ese HoleBergens TF480128
Bjørg KocbachBergens TF180128
Else Lerche RaadalFana IL184556
Kari SecherBergens TF199391
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Ingvill VoldFana IL218600

Åpen B (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans-J AlsakerÅrstad IL89550
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
May-lill DammTIF Viking158099
Ove DyrstadGneist, IL158531
Sindre EkrheimBergens TF165469
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Jannike Bremar JohannessenGneist, IL124850
Ragnar KayserFana IL152703
Marian KjellevoldIL Gular188769
Sjur LehmannVaregg Fleridrett184534
Erling Bell LysakerFana IL94932
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Torild MyrliTIF Viking208566
Andreas NielsenVaregg Fleridrett119344
Helge NysæterBergens TF191385
Nina Christin NæsheimTIF Viking194710
Maren Elise RognerudBSI - Orientering216978
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380
Vibeke ØyeIL Gular144657

H15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular412976
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370

D17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL159641
Ann-Elin BendiksenFana IL96694
Lise Lotte FleslandGneist, IL184311
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Nina GogaBergens TF184202
Kirsti LysakerFana IL270670
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184467
Krystal NeumannEnoggeroos
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett206317
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125
Agnete SkogAskøy OL192229
Constance StorvestreVaregg Fleridrett184455
Karianne StrømmeTIF Viking91668
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett183994

H50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune ErdalSamnanger IL61210
Lars FjellangerFana IL168854
Knut GjestemoenBergens TF74946
Bjørn HøllelandFana IL211193
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Knut A MolvikGneist, IL204734
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Øistein PaulsenBergens TF159310
Bjørn-Inge SkageGneist, IL71530
Erling StrandBergens TF83177
Torgeir StrandFana IL403010
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb167045
Matti TorgersenBergens TF201948
Ole TørnqvistFana IL192921

H65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL146244
Per HauglandÅrstad IL67744
Dagfinn HoleBergens TF159313
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL184640
Lars Olav TveitaFana IL69897
Per VoldFana IL176050

Åpen AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Tord Bell MykingFana IL94926
Marcel NiederhauserAskøy OL194813

H17- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniel BlomsterOK Trian185243
Trygve BuanesTIF Viking203415
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Kjetil DammTIF Viking76216
Sondre DammTIF Viking184400
André DyrstadGneist, IL192353
Erlend GjestemoenBergens TF72549
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Torstein HoleNydalens SK124762
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Magne KnudsenGneist, IL207802
Ole KragsethIL Gular181688
Stig MjelstadTIF Viking185875
Sturle NordeideGneist, IL210888
Tore NymarkAskøy OL192524
Petter Oen-SivertsenTIF Viking216827
Andreas G. PoldenGneist, IL411052
Helge RosenlundVaregg Fleridrett146329
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian SolheimFana IL84219
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303

Annonser

IOF Eventor