Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ski-O-treff

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ski-O-treff
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 15 februar 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 118 påmeldte deltakere.

D 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne DæhliNTNUI3618022
Cristina LuisNydalens SK3505039
Sonja MörskyLillomarka OL3468014
Louise OramNydalens SK
Stefani PopovaHadeland OL3011889
Tiia TallilaValkeakosken Haka3507571
Hannele TonnaHankasalmen Hanka3440591
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Åsa Zetterberg ErikssonÖset SkidO

H 21- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Ruud BråtenNydalens SK
Sindre Jansson HaverstadNTNUI3374444
Christian HohlWing OK3020104
Oleg KalininOMEGA
Jørgen MadslienNydalens SK3123395
Geir MoholdtIL BUL-Tromsø3582525
Thomas NipenNydalens SK
Rubén PérezRiOjA-O
Ivar SeierstadIL GeoForm
Ove SætraHadeland OL3371770
Mika TervalaLounais-Hämeen Rasti
Mihail UtkinWing OK
Marko VapaSuunta 20003466083
Eirik WatterdalBækkelagets SK3018652

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gina GranstedtHalden SK3615465
Idunn HaavengenKongsberg OL3607629
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering
Kristin Sagosen SmebyKongsberg OL3651262
Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering3501137

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Raadal BjørloHalden SK

D 10-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Mari Ovidia RanestadHamar OK
Marie ScheeleNydalens SK
Martine SkjelsvikLillehammer OK

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Madslien BakkenNydalens SK3390606
Theresa FürstenbergNydalens SK3637691
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Åsne HaavengenKongsberg OL3397643
Oda ScheeleNydalens SK
Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL154047
Tale StrandKongsberg OL3630720
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering
Berthe TesloHadeland OL3644499

D 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Eline BergTyrving IL3411055
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK3608270
Helene EgerKongsberg OL
Marlin HaavengenKongsberg OL3475951
Pernille KatlaFossum IF3639663
Ingrid MadslienNydalens SK3552494
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3541422
Maren NorderudTyrving IL3668670
Synne StrandLierbygda OL3501111
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering
Heidi Therese WiestVang OL3574712

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK
Elena KheldertOMEGA
Ingrid KvistadKongsberg OL
Anne MadslienNydalens SK3554953
Kari MadslienNydalens SK3552866
Hanne Lerche RaadalHalden SK
Carina SandbergSäterbygdens OK3602109

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga HaverstadLierbygda OL
Hege HeibergHadeland OL187205
Tove HeimdalKonnerud IL
Gunhild HennumAsker Skiklubb3607322
Anne Kristine NorderudTyrving IL
Tone StoklandSandefjord OK3515467

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit RøsteRingsaker OK
Pirjo ValkonenHankasalmen Hanka3452364

H 10-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Randar HolmøyHadeland OL158419
Matvey KalininOMEGA
Eirik Olsen KirkevikHamar OK3665130
Mats LindaasElverum OK3642972
Vegard RanestadHamar OK3636255
Nikolai TesloHadeland OL

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias EspedalNydalens SK153554
Sondre Zahl HagenFossum IF3447885
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3636453
William HofossHadeland OL
Simen Olsen KirkevikHamar OK3014495
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3601275
Sivert Sande KvermeFossum IF

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Johan BråtenVang OL3515509
Eskil FrøislandVang OL3576477
Aslak HeimdalKonnerud IL3376068
Niels Christian HellerudHalden SK3640208
Erling HjermstadFossum IF3575933
Øyvind HjermstadFossum IF3389533
Even LindaasElverum OK3651452
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Joar OldernesLillomarka OL3568987
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn3512951

H 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torleif AhlsandKjelsås IL3234192
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Kjetil BjørloHalden SK
Kjetil EspedalNydalens SK147139
Gjermund GravirAsker Skiklubb
Stein H. HagenFossum IF3448610
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK
Kjetil KjernsmoRøyken OL
Bent Sande KvermeFossum IF
Øyvind RanestadHamar OK
Odd StrandKongsberg OL

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergTyrving IL
Kim Farnes HansenLierbygda OL
Jan GranstedtHalden SK
Ole Petter HaugenNydalens SK3554417
Pål HellerudHalden SK
John HofossHadeland OL
Tom HollowellOK Tyr
Geir Holm GundersenSturla, IF3559564
Mons Kr. LøvfaldNydalens SK
Per SandbergSäterbygdens OK3603461
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paavo ValkonenHankasalmen Hanka3452497
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn3367257

Annonser

IOF Eventor