Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ski-O-treff

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ski-O-treff
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 14 februar 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 144 påmeldte deltakere.

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne DæhliNTNUI3618022
Cristina LuisNydalens SK3505039
Tiia TallilaValkeakosken Haka3507571
Hannele TonnaHankasalmen Hanka3440591
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Åsa Zetterberg ErikssonÖset SkidO

H 21- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Ruud BråtenNydalens SK
Patrik CermakTJ Slavia Ekonom Banska Bystrica
Erik FrostIFK Mora OK
Christian HohlWing OK3020104
Oleg KalininOMEGA
Jørgen MadslienNydalens SK3123395
Geir MoholdtIL BUL-Tromsø3582525
Ragnar MoholdtIK Rindals-Troll3348364
Andrej NemecTJ Slavia Ekonom Banska Bystrica
Morten Severin SaueNTNUI
Torkil Eide SolstadNTNUI3595295
Mika TervalaLounais-Hämeen Rasti
Eivind TonnaLillomarka OL3410164
Mihail UtkinWing OK
Marko VapaSuunta 20003466083

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gina GranstedtHalden SK3615465
Idunn HaavengenKongsberg OL3607629
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering
Kristin Sagosen SmebyKongsberg OL3651262

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Raadal BjørloHalden SK
Audun Midttun SystadLyn Ski

D 10-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564
Marie KravdalGjø-Vard OL3642733
Sara MartiniAsker Skiklubb
Mari Ovidia RanestadHamar OK
Marie ScheeleNydalens SK
Martha WisløffAsker Skiklubb

D 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Madslien BakkenNydalens SK3390606
Theresa FürstenbergNydalens SK3637691
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Åsne HaavengenKongsberg OL3397643
Kristine KravdalGjø-Vard OL3642766
Ina MartiniAsker Skiklubb3604139
Oda ScheeleNydalens SK
Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL154047
Tale StrandKongsberg OL3630720
Johanne Midttun SystadNydalens SK
Berthe TesloHadeland OL3644499

D 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Eline BergTyrving IL
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK3608270
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Helene EgerKongsberg OL
Marlin HaavengenKongsberg OL3475951
Pernille KatlaFossum IF3639663
Ingrid MadslienNydalens SK3552494
Maren NorderudTyrving IL3668670
Synne StrandLierbygda OL3501111
Heidi Therese WiestVang OL3574712

D 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK
Trine Ruud BråtenRaumar Orientering
Elena KheldertOMEGA
Ingrid KvistadKongsberg OL
Anne MadslienNydalens SK3554953
Kari MadslienNydalens SK3552866
Hanne Lerche RaadalHalden SK
Carina SandbergSäterbygdens OK3602109
Anneli WickbomSävast Ski Team3605235
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb

D 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pia FrostIFK Mora OK
Helga HaverstadLierbygda OL
Hege HeibergHadeland OL
Tove HeimdalKonnerud IL
Gunhild HennumAsker Skiklubb3607322
Katarina HlavacikovaTJ Slavia Ekonom Banska Bystrica
Dasa MihalovaTJ Slavia Ekonom Banska Bystrica
Anne Kristine NorderudTyrving IL
Tone StoklandSandefjord OK3515467
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb3505211
Berit TunisIF Femman3482692

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pirjo ValkonenHankasalmen Hanka3452364

H 10-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil BrændenLillomarka OL
Jo Randar HolmøyHadeland OL
Matvey KalininOMEGA
Eirik Olsen KirkevikHamar OK3665130
Mats LindaasElverum OK3642972
Tobias Tronbøl LiumFet OL
Jonas MyhrAsker Skiklubb3643426
Vegard RanestadHamar OK3636255
Nikolai TesloHadeland OL

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Håvard GjestvangOL Toten-Troll3561198
Sondre Zahl HagenFossum IF3447885
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3636453
William HofossHadeland OL
Simen Olsen KirkevikHamar OK3014495
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3601275

H 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Ole Johan BråtenVang OL3515509
Eskil FrøislandVang OL3576477
Aslak HeimdalKonnerud IL3376068
Niels Christian HellerudHalden SK3640208
Erling HjermstadFossum IF3575933
Øyvind HjermstadFossum IF3389533
Even LindaasElverum OK3651452
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Trygve MyhrAsker Skiklubb3422698
Joar OldernesLillomarka OL3568987
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn3512951
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054

H 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torleif AhlsandKjelsås IL3234192
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Kjetil BjørloHalden SK
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering
Gjermund GravirAsker Skiklubb
Stein H. HagenFossum IF3448610
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK
Jan KocbachFana IL3607561
Bjørn MartiniAsker Skiklubb
Øyvind RanestadHamar OK
Odd StrandKongsberg OL
Harald SvergjaKvikne IL3574985
Sverre WisløffAsker Skiklubb3478732

H 50- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergTyrving IL
Terje BråtenRaumar Orientering
Egil EideTyrving IL
Lars-Olov EricsonÖset SkidO
Kim Farnes HansenLierbygda OL
Maffe FrostIFK Mora OK
Jan GranstedtHalden SK
Ole Petter HaugenNydalens SK3554417
Pål HellerudHalden SK
Terje HenriksenAsker Skiklubb1070
John HofossHadeland OL
Tom HollowellOK Tyr
Geir Holm GundersenSturla, IF3559564
Nils HæstadFossum IF
Mons Kr. LøvfaldNydalens SK
Jens Erik MjølnerødHalden SK
Juraj NemecTJ Slavia Ekonom Banska Bystrica
Per SandbergSäterbygdens OK3603461
Stefan StrandbergIF Femman
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb3505120
Bengt TunisIF Femman3481637
Frans WickbomI 19 IF3307097

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paavo ValkonenHankasalmen Hanka3452497

Annonser

IOF Eventor