Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Veteranmesterskapet mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet mellom
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: søndag 13 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 393 påmeldte deltakere.

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Zsuzsa FeyTyrving IL136565

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth holmboe EggenNydalens SK191325
Eli StensliLøten o-lag60677
June SønsterudbråtenBrandval/Kongsvinger OK89548
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering411719
Hanne NarvestadHalden SK212117
Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL98613
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397

D 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone BakkenLillomarka OL411679
Bente BlixSandefjord OK173002
Ida EngenRaumar Orientering156922
Trude FixdalIL Koll190628
Guri Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK60845
Toril HallanLillomarka OL180923
Tone HollowellOK Tyr156528
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Liv MeliNord-Østerdal OK78516
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Heidi SchatvetNotodden OL153704
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Tone StoklandSandefjord OK188461
Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL152598
Anna Weckner WestlundOK Tyr205607
Anita Østgård OlsenLøten o-lag74122

D 55- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Berit BergeTyrving IL200025
Enikø BertalanAsker Skiklubb400264
Wenche BjørnstadRingsaker OK66661
Berit DanielsenTyrving IL159502
Turid GiilRond OL69013
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange146384
Sirpa LiljaModum OL198084
Bente LineIndre Østfold OK190571
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL147380
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Kjersti SkantzeTyrving IL186157
Runa SkyttersæterHeming Orientering158429
Anne SørumRingsaker OK89547

D 60- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Solveig BillingsøEidskog OL175972
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Lis DæhliLøten o-lag181113
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK159523
Siren GreveBergens TF200455
Bente GrøndalenHamar OK96659
Randi HansenArnadal IL211332
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Aud KjemperudEiker OL184662
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Anne Marit NaufHedrum OL182121
Grethe Lill RyengSturla, IF142519
Rønnaug SagbakkenLøten o-lag87091
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Sidsel StorihleRingsaker OK190650
Ingrid StrandeSkien OK195812
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK155535

D 65- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri Wilberg AabelBækkelagets SK64308
Kari BergLarvik OK217231
Anne Marie CeebergHedrum OL176120
Brynhild FanuelsenFossum IF89392
Randi Aas FjæstadHamar OK211310
Astrid GjelstadSandefjord OK143174
Hanne Beate GjestvangOL Toten-Troll62048
Mona HaugerBrandval/Kongsvinger OK166939
Liv HaugliHeming Orientering141676
Berit HegdalBergens TF159341
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Elisabet Høgset RiseRingsaker OK217233
Inger LindløvOK Moss183670
Anne Berit MoeRaumar Orientering127304
Marit OddenDrangedal OL89885
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601
Berit SaxhaugRaumar Orientering401102
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Aud I SpjelkavikTyrving IL188850
Margit Ryen SteenBø OL80353
Kari StrandeRingerike OL87520
Eva TaraldrudIndre Østfold OK156966
Kjersti ThoStabæk IF87562
Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK192607
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Nora UrsinFossum IF89391
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565
Gry Bruland VråleSturla, IF144060
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646

D 70- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise BjordalOppsal Orientering412217
Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering129756
Turid BratlandFossum IF182152
Åste EggenMåren OK186888
Hjørdis EgnerHeming Orientering192094
Liv FeiringHamar OK182065
Tea ForbergRond OL69017
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Inger HalckMåren OK206549
May Helene HansenSandefjord OK184672
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL173147
Siri HolmboeTyrving IL188935
Aud Margret KirkhornMåren OK127285
Torid KvaalFreidig401037
Gerd LangsethLarvik OK216681
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275
Astri RogstadFossum IF77360
Ingvill VoldFana IL218600
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841
Hjørdis ØvreåsBotne SK145318

D 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK203765
Unni DrageHaugerud IF160343
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Ragnhild KrogvigKolbotn og Skimt OL181697
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Inger E. VamnesHamar OK97448

H 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jim Øystein NybråtenTyrving IL159517
Henning SpjelkavikTyrving IL184661
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL154949
Lars Eirik EggenNydalens SK161010
Marek FilickoOK Lokomotiva Pardubice143870
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK162155
Steinar LandeBø OL88666
Lars Karelius NoerBrandval/Kongsvinger OK190649
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953

H 45- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind EdvardsenRingsaker OK165355
Tom Eirik EikangerIL Gular159698
Trond FrøvollOdal OL - Orientering204721
Helge GisholtOK Skeidi94900
Lars Erik GjeinSandefjord OK183678
Christian HolmboeTyrving IL91490
Eivind LandeEidskog OL176001
Svein NygårdLillomarka OL193090
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Jan Ola PedersenVang OL221017
Jon Arne SkroveVerdal OK98554
Torgeir SnilsbergOK Moss67577
Øyvind StørenBø OL154627
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Christian VogelsangNydalens SK82224
Pål WinsentsMåren OK413165
Rune ØstliBrandval/Kongsvinger OK198583

H 50- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL146576
Olav BakkenLillomarka OL413285
Jon Ivar BergersenEidskog OL160105
Oddbjørn BergersenEidskog OL84800
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Roar ByeModum OL193869
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Svein GodagerLøten o-lag480067
Frode HaugHamar OK97998
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Tom HollowellOK Tyr155610
Tore JuvikIL Gular216874
Harald KvisliNotodden OL207900
Tore LindaasElverum OK154729
Johan LundeIL Koll206911
Stein Arne NegårdVang OL170443
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK411832
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Rune RøedStokke IL197822
Gjermund RørenEiker OL173451
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Per Einar StrømHedrum OL176135
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154
Tor SætabergetLunderseter IL193022
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005

H 55- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Roger AndersenHalden SK39424
Herman BakkeLøten o-lag202141
Kai Jostein BergersenEidskog OL176102
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Knut EngenRaumar Orientering156924
Leif ErikssonModum OL200099
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Roy GjerdingOK Moss197796
Martin GranlyLillomarka OL181270
Jan GranstedtHalden SK89402
Petter GullikstadRøros IL483728
Erik HaugenRingsaker OK92332
Frode HjorthHamar OK68061
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering411668
Tore KjølsethNydalens SK184116
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Rune LaurantsenSkien OK114912
Jørgen MårtenssonModum OL86867
Roar NydalAsker Skiklubb68589
Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK84770
Trond OlsenLøten o-lag159334
Sture OttesenIndre Østfold OK216306
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Espen RaastadSkien OK211809
Egil RundbergetNydalens SK157483
Don SkantzeTyrving IL186156
Bjørn SolbergseterAustmarka IL408486
Tor StrandRaumar Orientering74968
Audun StrandlieGjø-Vard OL155541
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Torgeir VoldenLøten o-lag62644
Sixten WestlundOK Tyr205605
Richard Zeiner-GundersenFossum IF412988
Ole Hans ØieLøten o-lag180930

H 60- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Odd Arne BlystadLøten o-lag87086
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Sigurd DæhliLøten o-lag312787
Morten DåsnesRingerike OL198537
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Bent GalborgenIndre Østfold OK87607
Sjur GjestvangOL Toten-Troll487974
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Erik GrøndalenHamar OK96657
Per Chr. HagenBø OL94133
Svein HaugomBrandval/Kongsvinger OK97549
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Harald HoviSkien OK184572
Svein S JacobsenTyrving IL206460
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Runar KirkerudEiker OL479396
Rolf LundeEiker OL206414
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK97472
Bård NatvigNittedal OL217340
Petter NæssOppsal Orientering189041
Per OsenVestre Akers SK197509
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar82155
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss155729
Egil SolbergseterAustmarka IL208624
Tor SolbergseterAustmarka IL208625
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Jan SveenRaumar Orientering172937
Roar SætabergetLunderseter IL193102
Trond SøbergLøten o-lag87095
Tor SørevikTIF Viking184632
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Terje WikstrømRingsaker OK98769
Inge ØstvoldLunderseter IL193101

H 65- (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL146244
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Atle BergsethKvernbit IL211500
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Leif BillingsøEidskog OL175999
Ludvig Bjerke-NarudHamar OK202133
Leif BokerødIdd Sportsklubb84126
Harry BreilandÅlgård Orientering197848
Arne Børre BørresenBrandval/Kongsvinger OK97502
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Bjørn Helge CeebergHedrum OL176117
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Knut FjæstadHamar OK201818
Rolf GjølbergLarvik OK156867
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Kurt GrønliFørde IL199757
Willy GrønstadGimle IF192646
Odd GundersenEidsvoll OL97842
Jørgen HolmboeTyrving IL155920
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Heribert KinkTormod Skilag132787
Runar KittilsenStokke IL169014
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Anders Johan KrosbyFredrikstad SK93984
Einar LundHamar OK60530
Trygve LølandBirkenes IL86482
Terje MalmHamar OK206901
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering160717
Martin NaufHedrum OL182122
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Helge RevhaugRingerike OL214964
Odd RiseRingsaker OK204851
Lars SaxhaugRaumar Orientering400893
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Paul SkjakerHadeland OL89582
Steinar SkoglundFossum IF159928
Arve SmestadLøten o-lag87092
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Bjørn SteenBø OL80354
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Jørn TorgersenTIF Viking181244
Tor TrøanHadeland OL96183
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Kjell WintherOppsal Orientering151371
Per ØhlckersTyrving IL199326
Per-Erik ØstlieDriv IL201977
Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb158624

H 70- (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd AureDrangedal OL89873
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Per BjørkhaugTIF Viking168385
Lars ButtingsrudVingelen IL62150
Tormod DahlenRingerike OL211376
Klaus EngenEidskog OL216401
Trond FeiringHamar OK202135
Per FosserIndre Østfold OK158082
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Jonny HalvorsrudEidskog OL190255
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Harald HaugenRingsaker OK39190
Ragnar HillestadLardal OL92538
Geir HusdalTIF Viking62992
Henrik HvoslefIK Stern193993
Olav HøiåsVang OL188709
Torbjørn HåkensenOL Vallset/Stange170811
Ingar HåkonsenNotodden OL208631
Hans Petter JevanordRingsaker OK216986
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Egill KnudsenTIF Viking91665
Arne KristensenArnadal IL211333
Per KrukeEiker OL184664
Tore LangaardOppsal Orientering211556
Ole Kristian LauvnesKristiansand OK217008
Knut LindløvOK Moss183686
Anton LommeHedrum OL203285
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Sven MarkenLøten o-lag168454
Kjell MeenPorsgrunn OL152216
Thor PalmgrenHalden SK98612
Bjørn Ivar RyenVingelen IL157990
Magne SmelandVang OL157007
Einar StensbyLøten o-lag402677
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181
Torleif StephansenNidarøst OK127137
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Sigurd VikebøTIF Viking168441
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Per VoldFana IL176050
Lasse VråleSturla, IF147450
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Gunnar BarfloLøten o-lag178162
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering82384
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Leif BråtenHeming Orientering87017
Oddvar DalbyVang OL98136
Thor EdvardsenLarvik OK177772
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Trygve FosseGimle IF78193
Jon C. FougnerHeming Orientering181511
Elling FrøvollSturla, IF195892
Oddvar GjelstadSandefjord OK94503
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb412580
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Knut KjemhusKongsberg OL158461
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anders LaugloOL Trollelg179416
Harald LundhaugOK Moss201916
Per LøvaasOL Trollelg209987
Bjørn MyhrmoenRond OL211282
Hallvard NarvestadEidskog OL84760
Tore S. RasmussenTIF Viking207341
Steinar RuudKonnerud IL210997
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Gunnar SætherEidskog OL81000
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Arne ØfsthusAsker Skiklubb152194
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 80- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF157981
Paul ForsethOL Trollelg191258
Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OL483028
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK62370
Leiv HopeKongsberg OL200585
Einar JørundlandOK Sør211619
Tor KaurinMåren OK152372
Hans LarsenRaumar Orientering487955
Arne LieStokke IL203623
Herleik NylundLøten o-lag159338
Iver RognstadHadeland OL176094
Arne Chr. ScheieØstmarka OK204305
Arne StrandlieGjø-Vard OL154275
Halstein ØdegårdLøten o-lag159337
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

H 85- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergNord-Østerdal OK165400
Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb154967

H 90- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn LarssonLillomarka OL156939

DIR N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Viktor KvernesBrandval/Kongsvinger OK98590
Emil SkytterenGrue IL191270

Annonser

IOF Eventor