Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hamla Grand Prix (KM ultralang Hordaland) (HOK-rankingløp 3/2015)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hamla Grand Prix (KM ultralang Hordaland) (HOK-rankingløp 3/2015)
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: lørdag 6 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 135 påmeldte deltakere.

H19- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett156978
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett197823
Martin FemsteinevikVaregg Fleridrett62390
Magne KnudsenGneist, IL207802
Magnus KyrkjebøTIF Viking192947
Sturle NordeideGneist, IL210888
Rune NygaardIL Gular207699
Andreas G. PoldenGneist, IL411052
Niklas ProforsNTNUI204552
Stian SolheimFana IL84219
Fabian WennerbergVaregg Fleridrett89419
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

D19- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann-Elin BendiksenFana IL96694
Ragnhild FemsteinevikVaregg Fleridrett62391
Kristine FjellangerNTNUI157200
Helen MartinsenIL Gular209975
Dagrun Daltveit SlettebøFana IL62642

H17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre DammTIF Viking184400
Øyvind JohannessenGneist, IL175939
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540

H40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Harald BakkejordIL Gular401031
Benedicte DaleBergens TF201908
Kjetil DammTIF Viking76216
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Tom Eirik EikangerIL Gular159698
Bård HeklandIL Gular92585
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Ketil MaldeIL Gular78716
Tore NymarkAskøy OL192524
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303

D17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL412504
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318

D40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Lise ChristensenTIF Viking205987
Nina GogaBergens TF184202
Karianne StrømmeTIF Viking91668

H15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Scott JuvikIL Gular206490
Knut KyrkjebøTIF Viking192908
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular412976

H50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett483556
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett186310
Bernt HeggøyVoss IL411794
Bjørn HøllelandFana IL211193
Arne JohannesenIL Gular61154
Tore JuvikIL Gular119345
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Bjørn-Inge SkageGneist, IL71530
Jan SteinegerGneist, IL146598
Torgeir StrandFana IL403010
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb167045
Matti TorgersenBergens TF201948
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Hanne DaltveitFana IL168428
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Ida LehmannVaregg Fleridrett195756
Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular78715

D50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege FjellbirkelandIL Gular176141
Kjellaug GrødemVoss IL153991
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb84215
Mai Helen LingaIL Gular487964
Turid RognsvågFana IL206470
Ingrid SandvollGneist, IL168625

D60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astri Ese HoleBergens TF480128
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Nina SoligardBergens TF159340

H60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BergsethKvernbit IL211500
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Eivind HøysæterSamnanger IL412681
Svein LingaIL Gular181793
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Erling StrandBergens TF83177
Tor SørevikTIF Viking184632

H70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Herman BalestrandAskøy OL67342
Dagfinn HoleBergens TF159313
Magne RaadalFana IL184640
Per VoldFana IL176050

D13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie AadlandSamnanger IL412503
Lise BakkejordIL Gular196752
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkAskøy OL192399
Marie Oen-SivertsenTIF Viking157154

D70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg KocbachBergens TF180128

H13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett125655
Ulrik HellenTIF Viking208676
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Magnus LehmannVaregg Fleridrett184374
Aksel MjelstadTIF Viking185976
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742

D11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett134844
Oda Kjellevold MaldeIL Gular413030
Andrea SkageGneist, IL165761

H11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas DaleBergens TF201953
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

H 19-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas ÅsheimStorsteinnes IL62512

A-åpen L4 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus ErdalSamnanger IL92470
Stig MjelstadTIF Viking185875

D17-AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marian KjellevoldIL Gular188769
Trude KyrkjebøTIF Viking170700
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Olena StrugalovaVaregg Fleridrett74785

D35-K (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisbeth AadlandSamnanger IL92476
May-lill DammTIF Viking158099
Ylva Svanberg HelleTIF Viking157492
Siren HoplandGneist, IL92136

B-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre EkrheimBergens TF165469
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Odin LingaIL Gular127049
Nina Christin NæsheimTIF Viking194710
Geir Morten UtskotØystese IL

D/H17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett204546

N-åpen lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina Matland MadsenFana IL213454

D/H11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian DaleBergens TF201918
Olve HeklandIL Gular212401
Johanna MjelstadTIF Viking194621

N-åpen kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats Bakke-MüllerSamnanger IL207684
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett204611
Andreas Strømme LidTIF Viking195949
Tor Østvik PetersenSamnanger IL
Malene UtskotØystese IL

Annonser

IOF Eventor