Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Veteranmesterskapet sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet sprint
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: fredag 11 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 317 påmeldte deltakere.

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin JægerOppsal Orientering176252

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth holmboe EggenNydalens SK191325
Eli StensliLøten o-lag60677
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Grethe BergersenEidskog OL67775
Hege PranOdal OL - Orientering79797
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397

D 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone BakkenLillomarka OL411679
Tina BjørnstadRaumar Orientering206548
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering132006
Ida EngenRaumar Orientering156922
Liv MeliNord-Østerdal OK78516
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Tone StoklandSandefjord OK188461
Turid VongravenSkien OK184464
Anita Østgård OlsenLøten o-lag74122

D 55- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Aas OlsenEiker OL173149
Grete S B HoviSkien OK184157
Berit BergeTyrving IL200025
Enikø BertalanAsker Skiklubb400264
Wenche BjørnstadRingsaker OK66661
Berit DanielsenTyrving IL159502
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK79862
Sirpa LiljaModum OL198084
Bente LineIndre Østfold OK190571
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL147380
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Kjersti SkantzeTyrving IL186157
Runa SkyttersæterHeming Orientering158429
Anne SørumRingsaker OK89547

D 60- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Lis DæhliLøten o-lag181113
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK159523
Siren GreveBergens TF200455
Bente GrøndalenHamar OK96659
Randi HansenArnadal IL211332
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Aud KjemperudEiker OL184662
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Anne Marit NaufHedrum OL182121
Ellen Sofie RuudEiker OL206497
Grethe Lill RyengSturla, IF142519
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Sidsel StorihleRingsaker OK190650
Ingrid StrandeSkien OK195812
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK155535

D 65- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri Wilberg AabelBækkelagets SK64308
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Kari BergLarvik OK217231
Brynhild FanuelsenFossum IF89392
Randi Aas FjæstadHamar OK211310
Astrid GjelstadSandefjord OK143174
Hanne Beate GjestvangOL Toten-Troll62048
Mona HaugerBrandval/Kongsvinger OK166939
Liv HaugliHeming Orientering141676
Berit HegdalBergens TF159341
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Inger LindløvOK Moss183670
Marit OddenDrangedal OL89885
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Margit Ryen SteenBø OL80353
Kari StrandeRingerike OL87520
Eva TaraldrudIndre Østfold OK156966
Kjersti ThoStabæk IF87562
Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK192607
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Nora UrsinFossum IF89391
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565
Gry Bruland VråleSturla, IF144060

D 70- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise BjordalOppsal Orientering412217
Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering129756
Turid BratlandFossum IF182152
Åste EggenMåren OK186888
Hjørdis EgnerHeming Orientering192094
Liv FeiringHamar OK182065
Tea ForbergRond OL69017
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Inger HalckMåren OK206549
May Helene HansenSandefjord OK184672
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL173147
Siri HolmboeTyrving IL188935
Aud Margret KirkhornMåren OK127285
Bjørg KocbachBergens TF180128
Åse KonstElverum OK82109
Torid KvaalFreidig401037
Gerd LangsethLarvik OK216681
Odbjørg NordengRudsbygd IL480186
Vesle Mari PranOdal OL - Orientering146471
Astri RogstadFossum IF77360
Ingvill VoldFana IL218600
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841
Hjørdis ØvreåsBotne SK145318

D 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK203765
Unni DrageHaugerud IF160343
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Ragnhild KrogvigKolbotn og Skimt OL181697
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Inger E. VamnesHamar OK97448

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Eirik EggenNydalens SK161010
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK162155
Steinar LandeBø OL88666

H 45- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind EdvardsenRingsaker OK165355
Trond FrøvollOdal OL - Orientering204721
Lars Erik GjeinSandefjord OK183678
Christian HolmboeTyrving IL91490
Eivind LandeEidskog OL176001
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Rune ØstliBrandval/Kongsvinger OK198583

H 50- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL146576
Olav BakkenLillomarka OL413285
Oddbjørn BergersenEidskog OL84800
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Roar ByeModum OL193869
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Svein GodagerLøten o-lag480067
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Johan LundeIL Koll206911
Stein Arne NegårdVang OL170443
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK411832
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Rune RøedStokke IL197822
Erlend SlokvikNydalens SK181990
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Per Einar StrømHedrum OL176135
Tor SætabergetLunderseter IL193022
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005

H 55- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lag202141
Kai Jostein BergersenEidskog OL176102
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Knut EngenRaumar Orientering156924
Leif ErikssonModum OL200099
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Roy GjerdingOK Moss197796
Petter GullikstadRøros IL483728
Erik HaugenRingsaker OK92332
Frode HjorthHamar OK68061
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering411668
Tore KjølsethNydalens SK184116
Per Olaf KlemsdalVarteig OL
Rune LaurantsenSkien OK114912
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Jørgen MårtenssonModum OL86867
Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK84770
Trond OlsenLøten o-lag159334
Sture OttesenIndre Østfold OK216306
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Espen RaastadSkien OK211809
Egil RundbergetNydalens SK157483
Don SkantzeTyrving IL186156
Bjørn SolbergseterAustmarka IL408486
Tor StrandRaumar Orientering74968
Torgeir VoldenLøten o-lag62644
Richard Zeiner-GundersenFossum IF412988
Ole Hans ØieLøten o-lag180930

H 60- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Odd Arne BlystadLøten o-lag87086
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Sigurd DæhliLøten o-lag312787
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Bent GalborgenIndre Østfold OK87607
Sjur GjestvangOL Toten-Troll487974
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Erik GrøndalenHamar OK96657
Per Chr. HagenBø OL94133
Svein HaugomBrandval/Kongsvinger OK97549
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Harald HoviSkien OK184572
Svein S JacobsenTyrving IL206460
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Eilef LandsverkSkien OK127169
Rolf LundeEiker OL206414
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK97472
Bård NatvigNittedal OL217340
Per OsenVestre Akers SK197509
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar82155
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss155729
Tor SolbergseterAustmarka IL208625
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Jan SveenRaumar Orientering172937
Roar SætabergetLunderseter IL193102
Trond SøbergLøten o-lag87095
Tor SørevikTIF Viking184632
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Terje WikstrømRingsaker OK98769
Inge ØstvoldLunderseter IL193101

H 65- (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL146244
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Leif BillingsøEidskog OL175999
Leif BokerødIdd Sportsklubb84126
Harry BreilandÅlgård Orientering197848
Arne Børre BørresenBrandval/Kongsvinger OK97502
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Bjørn Helge CeebergHedrum OL176117
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Knut FjæstadHamar OK201818
Rolf GjølbergLarvik OK156867
Kurt GrønliFørde IL199757
Willy GrønstadGimle IF192646
Jørgen HolmboeTyrving IL155920
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Heribert KinkTormod Skilag132787
Runar KittilsenStokke IL169014
Anders Johan KrosbyFredrikstad SK93984
Widar Taxth LølandIL Express98008
Terje MalmHamar OK206901
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering160717
Martin NaufHedrum OL182122
Stein NordviElverum OK211173
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Helge RevhaugRingerike OL214964
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Paul SkjakerHadeland OL89582
Arve SmestadLøten o-lag87092
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Per ØhlckersTyrving IL199326
Per-Erik ØstlieDriv IL201977
Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb158624

H 70- (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd AureDrangedal OL89873
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Per BjørkhaugTIF Viking168385
Lars ButtingsrudVingelen IL62150
Tormod DahlenRingerike OL211376
Klaus EngenEidskog OL216401
Ottar EvensenElverum OK123471
Trond FeiringHamar OK202135
Per FosserIndre Østfold OK158082
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL92538
Henrik HvoslefIK Stern193993
Olav HøiåsVang OL188709
Ingar HåkonsenNotodden OL208631
Hans Petter JevanordRingsaker OK216986
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Egill KnudsenTIF Viking91665
Arne KristensenArnadal IL211333
Per KrukeEiker OL184664
Knut LindløvOK Moss183686
Anton LommeHedrum OL203285
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Sven MarkenLøten o-lag168454
Bjørn Ivar RyenVingelen IL157990
Bjørn A. SchouOK Sør60725
Einar StensbyLøten o-lag402677
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181
Torleif StephansenNidarøst OK127137
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Sigurd VikebøTIF Viking168441
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Per VoldFana IL176050
Lasse VråleSturla, IF147450
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Gunnar BarfloLøten o-lag178162
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering82384
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Leif BråtenHeming Orientering87017
Thor EdvardsenLarvik OK177772
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Trygve FosseGimle IF78193
Jon C. FougnerHeming Orientering181511
Elling FrøvollSturla, IF195892
Oddvar GjelstadSandefjord OK94503
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb412580
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anders LaugloOL Trollelg179416
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Harald LundhaugOK Moss201916
Per LøvaasOL Trollelg209987
Tore S. RasmussenTIF Viking207341
Steinar RuudKonnerud IL210997
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Arne ØfsthusAsker Skiklubb152194
Gunnar ØsterbøFreidig181218

H 80- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF157981
Paul ForsethOL Trollelg191258
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK62370
Einar JørundlandOK Sør211619
Arne LieStokke IL203623
Edgar MyrvoldHamar OK96651
Iver RognstadHadeland OL176094
Halstein ØdegårdLøten o-lag159337
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

H 85- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne BekkelundRøyken OL95277
Mads BergNord-Østerdal OK165400
Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb154967

H 90- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn LarssonLillomarka OL156939

Annonser

IOF Eventor