Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM mellom kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM mellom kvalifisering
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: fredag 11 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 227 påmeldte deltakere.

H 21 Gjest (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677

D 21 Gjest (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lizzie InghamHalden SK216466
Jo ShepherdHalden SK85408

D 21-E (77)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKonnerud IL3666849, 170604
Mari Angell-PetersenFreidig215144
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK3597515, 201505
Kristine BergliaEiker OL208169, 3597481
Elin BjervaLarvik OK3045275, 180000
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK158223
Solveig BlandkjennNTNUI3604337, 97984
Elen Katrine Skjerve BredesenNTNUI3700911, 173069
Marianne Opsahl BredesenNTNUI3162088, 177697
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Eline DrageKongsberg OL3084340, 202199
Marianne DæhliHalden SK62530, 3618022
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering197922
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK3624772, 176071
Mari FastingHalden SK3393279, 201521
Kristine FjeldboNTNUI3621000, 168868
Kristine FjellangerNTNUI157200
Åsta Venås FlægstadNTNUI78827
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037
Aurora FossøyNTNUI62220, 3445681
Runa FremstadLarvik OK3598265, 159011
Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn184264
Gry GranstedtNTNUI39428
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980, 159016
Gunhild Rogne HallandNTNUI3622560, 206010
Hilde Sofie HansenMo OK184159
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163, 152432
Bodil HelgerudHalden SK158822, 3597184
Linn HokholtNTNUI214837, 3597572
Turid Kamstrup HovindNTNUI186056, 3620994
Marit IsachsenAsker Skiklubb181811, 3619343
Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering216391, 3710514
Emma JohanssonFredrikstad SK198042
Eva JurenikovaHalden SK3693496, 184340
Anette JuveliKonnerud IL198905, 3597028
Lene Godager KaasBækkelagets SK152391
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK98031, 3621711
Marit KahrsFredrikstad SK211091
Maja Fjellstad KnutsenNTNUI216175
Siri KollerudLillomarka OL3598661, 198836
Marit Wenseth KureBø OL157506
Leena KuusipohjaKristiansand OK197890
Tone Bergerud LyeTyrving IL192575, 3710910
Ingvild Maalen-JohansenNTNUI62357
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Fredrikke Nohr MothNTNUI3673340, 151360
Ingjerd MyhreKongsberg OL3094398, 200004
Anne M Hausken NordbergNydalens SK201418, 3598448
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267, 3597739
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK3619426, 149001
Hanne NøvikNydalens SK188964, 188964
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Kamilla OlaussenFredrikstad SK3597549, 209825
Helen PalmerHalden SK190327, 3624731
Sara ProforsFrol IL3623857, 192448
Katharina RogstadNTNUI214742
Mathilde RundhaugFrol IL3022621, 181958
Karianne RuudEmblem IL149000
Hanne SandstadFreidig206030
Aija SkrastinaEmblem IL
Nina SmestadLøten o-lag155083
Tone Wigemyr SnerthammerBækkelagets SK3598794, 201417
Kine Hallan SteiwerHalden SK3620606, 181110
Marie StyrvoldNTNUI177964
Julie StørmerNTNUI211996
Gøril Rønning SundFrol IL3624780, 160867
Line SundsvikFrol IL144211, 3106572
Kari SvingheimFrol IL3709821, 208088
Malin SørensenNydalens SK204574
Ida TiltnesTyrving IL159511
Guro TorpeFrol IL3598216, 217270
Christiane TrösseVaregg Fleridrett152605
Anna UlvensøenNTNUI147827, 3045911
Marta UlvensøenNTNUI3676871, 196843
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050, 114842
Camilla ÖhmanNTNUI208461
Martine ÅstebølNTNUI3621703, 208108

H 21-E (147)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Åsmund Aamodt ResellNydalens SK3328408, 192147
Emil AhlbäckFossum IF3150687, 196861
Jon Aukrust OsmoenNTNUI199443, 3597937
Ove BaardsgaardOL Trollelg3624715, 181922
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Jacob Berg LofthusNTNUI113280
Ola BergerByåsen IL170612
Isak BergsetNTNUI3599297, 156787
Anders BjergaardNTNUI221214, 3044559
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Daniel BlomsterVaregg Fleridrett185243
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307, 193877
Anders Opsahl BredesenNTNUI176276
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering152606, 3029659
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Vegard DanielsenKristiansand OK3621273, 151194
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224, 3623501
Magne DæhliHalden SK201506, 3597390
Tomas EidsmoFreidig173137, 3581154
Bjørn EkebergTyrving IL3598083, 201413
Fredrik EliassonHalden SK158089, 3606811
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK3653557, 203604
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett3625100, 197823
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227, 3598331
Gunnar A FiskumNTNUI3619483, 159519
Jørgen FiskumFrol IL187167, 3594439
Ståle GjelstenKristiansand OK3598075, 184459
Eskil Sande GullordRaumar Orientering186014
Erik GustafssonNTNUI3622990, 169149
Espen Hadmark HultgreenTyrving IL3015757, 152512
Håvard HagaNydalens SK3098308, 196740
Øystein HaugFrol IL179806, 3623485
Sindre Jansson HaverstadNTNUI3374444, 191591
Lars Steinar HefreBø OL144281
Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering3158276, 155831
Øyvind HelgerudHalden SK3596749, 207805
Gisle HolbergOK Skøynar92344
Martin HosetNydalens SK184647, 3597374
Sjur HoviKristiansand OK156972
Eirik Kamstrup HovindNTNUI200010
Jo Forseth IndgaardFrol IL180924, 3624012
Ulf Forseth IndgaardFrol IL3623873, 190906
Espen JakobsenTyrving IL156843
Stian JensenHamar OK191367
Sindre JohannessenFreidig181960, 3693868
Magnus JohanssonKristiansand OK157246
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL3319589, 158399
Carl Godager KaasBækkelagets SK3597259, 201412
Sverre Waaler KaasNydalens SK3012572, 80133
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK3621919, 61947
Harald KalagerNTNUI3117264, 160790
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK192303, 3620903
Mattias KarlssonFredrikstad SK210109
Eskil KinnebergRaumar Orientering199991, 3085826
Jan KocbachFana IL3607561, 194000
Eivind Romberg KvaaleBø OL219196
Sebastian KvithammerWing OK206326
Karolis LazdauskasKristiansand OK197965
Mathias Stensland LillevoldNTNUI3609237, 123574
Dag LofthusNTNUI3504792, 208002
Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering3598471, 160833
Bjørn LundanesNTNUI208437, 3097318
Ivar LundanesEmblem IL200904, 3596327
Olav LundanesHalden SK201416, 3598190
Carl Petter LyngenFrol IL3585916, 211600
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Terje MaroniByåsen IL3597689, 68412
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333, 3624970
Antonio Martínez PérezHalden SK143260
Hans Petter MathisenNTNUI180916, 3597986
Kurt Ove MelbyeVerdal OK87539
Borger MelsomFossum IF199998, 3701208
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett204546
Halvor Eid NielsenNydalens SK83152, 3677325
Simen Eid NielsenNTNUI172717
Anders NordbergNydalens SK181232, 3352697
Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø146393
Mats NordbrødenHalden SK184943
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkAskøy OL192524, 3597432
Torgeir NørbechTyrving IL3614930, 192593
Per Melander OftenNTNUI194465, 3027265
Kjetil OkkenhaugNTNUI181025, 3586724
Fredrik OmdalNTNUI185866
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK3588183, 200414
Adrian OpheimNTNUI206305, 3669116
Nicholas OskarssonLillomarka OL200090, 3591153
Lars OwrenFreidig160424
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg160440, 3598539
Øystein PettersenNydalens SK192639
Andreas G. PoldenGneist, IL192268, 3494812
Joakim Blix PrestmoWing OK3699550, 197586
Niklas ProforsNTNUI204552
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Petter ReinemoFreidig144714
KyongSa RiNydalens SK169009
Eirik RustadRaumar Orientering3040284, 129688
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Sindre RønningFossum IF3598612, 221215
Sindre SandvenFossum IF200630, 3588159
Tore SandvikHalden SK123570
Sverre Turter SandvoldNTNUI182072, 3120912
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI153692
Jan SchmidOL Trollelg211189
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Martin SchälliBækkelagets SK191456
Paul SirumFrol IL3598240, 187034
Kristian Skjerve BredesenNTNUI3688447, 204300
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Yngve SkogstadFrol IL180124
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Martin Grotle SoukupBækkelagets SK206394
Matthew SpeakeLillomarka OL3618659, 204099
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL3598042, 202195
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK3616422, 184353
Leif StørmerFossum IF203638, 3597309
Jørn SundbyLarvik OK159035, 3089422
Espen SundsvikFrol IL80796, 3105913
Johannes SvendsenOL Trollelg152463
Andreas Svingheim MagerøyFrol IL211401, 3689411
Magnus SvingheimRaumar Orientering3014875, 170810
Lars Eric SætherSteinkjer OK195963
Mikkel SørensenNTNUI3548310, 199259
Øystein SørensenNydalens SK172405
Jørgen TegdanOL Trollelg191303
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770, 3597531
Lars Henrik Verde ThonNTNUI3322781, 209836
Anders TiltnesTyrving IL159512
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK86967, 3013406
Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering221212
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett208678
Håvard VassendenFrol IL3597465, 180756
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804
Martin VisterFrol IL171020, 3597176
Sigve VågsnesOppsal Orientering3617578, 180877
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Torben Christian WendlerFredrikstad SK210721, 3352408
Fabian WennerbergVaregg Fleridrett89419
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett154250, 3593415
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3588761, 204669
Marius WikstrømRingsaker OK184673, 3609278
Emil WingstedtHalden SK3693660, 208496
Per WiréhnAsker Skiklubb192186, 3614880
Øystein Kvaal ØsterbøWing OK3597697, 201396

Annonser

IOF Eventor