Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM sprint - Ringsakersprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM sprint - Ringsakersprinten
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 7 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 165 påmeldte deltakere.

N-åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arja Martine HellebustSnertingdal IF Orientering206245
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Eline KravdalGjø-Vard OL193098
Hannah Hveem KrogstiRingsaker OK
Marte Libak- FeiringLøten o-lag92147
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Eirin Melgalvis BilstadVang OL71988
Peder Melgalvis BilstadVang OL71942
Magnus MolundTyrving IL71545
Sara MolundTyrving IL204768
Tuva MyklesetVang OL71457
Birgitte Simensen ScheieLillehammer OK217668
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL116899
Nikolai TesloHadeland OL204702
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL154276

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sara HovdeRingsaker OK
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Guro Fejerskov MolstadRingsaker OK155124
Mari Ovidia RanestadHamar OK181991

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Anne FrøislandVang OL80043
Serine JørgensenLillehammer OK217724
Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK177763
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL209712
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje BallangrudRaufoss IL Orientering195830
Kamilla LomeHamar OK189071
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Janne SeierstadRaufoss IL Orientering
Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL154044
Carina SveenElverum OK180140

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846
Mari Robøle LienHamar OK181966
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL160442
Marit SveenHamar OK175810
Heidi Therese WiestVang OL173253

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering132006
Guro IngvaldsenGjø-Vard OL203609
Mona Sandaker MyklesetVang OL191175
Celine VistedGjø-Vard OL212563
Rita WiestVang OL207657

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Hui AndersenHamar OK176073
Kristine FjeldRingsaker OK92330
Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK199489
Christina SveenElverum OK180224
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK176071
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering402812
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Helén WesterbergFinspångs SOK483788
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842

D 35- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne FejerskovRingsaker OK216998
Line Merete LibakLøten o-lag480073
Marianne MohnOLC Kapreolo
Gunn Elin RudiHadeland OL413066

D 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Gro EllegaardVang OL84212
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering411719
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Marianne SveenElverum OK170702
Nina SøndmørHamar OK91387

D 55- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove BakkenLillehammer OK83165
Lis DæhliLøten o-lag181113
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Gunnhild LjonesHamar OK130721
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Kjersti RønningHamar OK480289
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Undis Irene StrømHamar OK136874

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Marith BrekkeHamar OK206359
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering79755

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger E. VamnesHamar OK97448

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering111569

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Vegard RanestadHamar OK176005
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL154046
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL158027

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even BordalRingsaker OK215180
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Frikk DukefossLillehammer OK217823
Even KarlsenLillehammer OK177780
Jostein KarlsenLillehammer OK191225
Anton ØyvindssonRingsaker OK179394
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering195875
Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK206287
Eskil FrøislandVang OL208085
Håvard HovdeRingsaker OK203535
Kristian LarsenRingsaker OK154950
Njaal Ellegaard MelbyVang OL120710
Kasper MelgalvisVang OL72008
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Sondre SkytterenGrue IL191271
Fredrik SveenVang OL188458
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688
Henrik BordalRingsaker OK92336
Johannes BordalRingsaker OK92337
Even Lindstad BørresenHamar OK180087
Krister HovdeRingsaker OK177012
Vegard Rønning HuberHamar OK207823
Sverre Bang StøengHamar OK154839

H 21- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Borchgrevink AluHamar OK209107
John Anders BakkeLøten o-lag216758
Lars Erik BakkeLøten o-lag68051
Kenneth BilstadVang OL154949
Kjetil MolundTyrving IL211366
Asbjørn OlsenNTNUI160417
Jan Ola PedersenVang OL178333
Petter SkedsmoHadeland OL191364
Marius StaffOL Toten-Troll92158
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering204723
Pål StenbergVang OL71473
Jacob WesterbergFinspångs SOK483789

H 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigmund HansenGjø-Vard OL212132
Thomas JørgensenLillehammer OK191312
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Peter MohnOLC Kapreolo
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AndersenLøten o-lag214744
Ole Christian BangHamar OK154868
Frode HaugHamar OK97998
Andreas HuberHamar OK211653
Gudbrand LienHamar OK79478
Stein Magnus MoenGrue IL89091
Stein Arne NegårdVang OL170443
Tormod PedersenRingsaker OK165648
Tom RøiseRingsaker OK144267
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005

H 55- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne ArnesenHamar OK202026
Herman BakkeLøten o-lag202141
Frode BergersenHamar OK201926
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL80415
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Sigurd DæhliLøten o-lag312787
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Trond OlsenLøten o-lag159334
Kjell Joar RognstadLillehammer OK83163
Bjørn SolbergseterAustmarka IL408486
Jan Olav TuterudHamar OK130717
Harald ØstbyeElverum OK82107

H 65- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BakkeGjø-Vard OL200425
Harald BrekkeHamar OK206358
Trond FeiringHamar OK202135
Knut FjæstadHamar OK201818
Einar LundHamar OK60530
Terje MalmHamar OK206901
Stein NordviElverum OK211173
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Paul SkjakerHadeland OL89582
Knut SkjesetVang OL185959
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Olaf SmåstuenGjø-Vard OL67756
Svein SolerødOL Toten-Troll62038

Annonser

IOF Eventor