Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM stafett AOOK, BuOK og ØOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM stafett AOOK, BuOK og ØOK
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: søndag 30 august 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 173 påmeldte lag.

D 11-12 (5)

NavnLagoppstilling
Heming Orientering 1
1Ida Marie Flågen196903
2Hannah Syrdal Øen213167
Konnerud IL 1
1Mille Vasshaug Jægtvik212335
2Hedda Spangberg212664
Nydalens SK 1
1Elise Wærp Hauge194109
2Pia Young Vik157737
Østmarka OK 1
1Sigrid Nermoen212419
2Janna Sofie Tellesbø187192
Ås-NMBU Orientering 1
1Christine Kure176228
2Tiril Lilleheier193097

D 13-16 (29)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Anna Øfsthus Gravir142796
2Ina Martini196973
3Synne Strand183999
Eiker OL 1
1Ane Dyrkorn180221
2Lotte Myklemyr144798
3Thea Dyrkorn181872
Fossum IF 1
1Åsne Naadland Holo144660
2Pernille Katla191341
3Victoria Hæstad Bjørnstad197990
Fossum IF 2
1Ingrid Hasaas195946
2Karen Hoel Jomaas152441
3Ingrid G. Kvålsgard160449
Fredrikstad SK 1
1Mia Mathisen Bekhus170303
2Emma Danevad149010
3Rikke Blakkestad Ingesen197788
Gjø-Vard OL 1
1Kristine Kravdal201989
2
3
Halden SK 1
1Hedda Raadal Bjørlo182000
2Nora Torgersen204761
3Idun Kristine Felde Olaussen196849
Halden SK 2
1Karoline Aune194816
2Marieluise Schmitt Gran212683
3Elisabeth Brække158425
Halden SK 3
1
2
3
Heming Orientering 1
1Maya Jones Arnesen171152
2Live Østvold181518
3Malene Teresia Jebsen204667
IL Tyrving 1
1Maren Norderud217479
2Solveig Eline Berg203507
3Synne Skjærstein173170
Indre Østfold OK 1
1Jorid Nandrup Nielsen197852
2Vilde Retteraasen199148
3Elida Sagli Gudim187069
Kongsberg OL 1
1Aurora Moholth155540
2Helene Eger215112
3Marlin Haavengen176291
Kongsberg OL 2
1Åsne Haavengen202045
2Tale Strand158096
3Kjersti Tønnessen Bergstøl198916
Kongsberg OL 3
1Mathilde Sæter Flesseberg210112
2Rikke Hjelseth Larsen205915
3Andrea Vanebo208586
Kongsberg OL 4
1Andrea Willkommen Eiken209818
2Sarah Wøllo159005
3Kristiane Rogstad209948
Konnerud IL / Berger og Svelvik OL 3
1Oda Gjerdahl188790
2
3
Konnerud IL 1
1Thea Sildnes Baklid187171
2Andrea Ranvik154062
3Jenny Baklid214922
Konnerud IL 2
1Anniken Ranvik154061
2Annette Bjørnås Krogstie212321
3Amanda Skyttersæter Saugerud198019
Lillomarka OL 1
1Maria Rørvik Haver158421
2Ingrid Blindheim187075
3Ingrid Masdal168341
Lillomarka OL 2
1Elin Flø177513
2Torill Oldernes408061
3Kaja Grefsrud186107
Nittedal OL 1
1Emma Eithun Paulsen178188
2Ingrid Bredalen206908
3Oda Marie Colquhoun205440
Nydalens SK 1
1Ingvil Ahlsand188972
2Oda Scheele157482
3Ragne Wiklund413026
Nydalens SK 2
1Marte Madslien Bakken194709
2Frida Bakken Ulseth186887
3Ada Wulfsberg154535
Nydalens SK 3
1Yngvild Langedal Breivik175785
2Ea Lunøe157156
3Ingrid Madslien201964
OK Moss 1
1Aurora Gjølsjø180937
2Karoline Bjørnerød145251
3Johanne Bratland Tjernshaugen176217
Oppsal Orientering 1
1Ane Sofie Krogh203312
2Amélie Aamodt204267
3Tina Kalleson206498
Raumar Orientering 1
1Hanne Eide Rapp206441
2Pernille Sønsterudbråten161767
3Hedda Skatvedt179400
Østmarka OK 1
1Anna Cecilie Linløkken203471
2Jenny Emilie Brenni Herredsvela212463
3Ingrid Marie Stubban Hygen179863

D 17 (28)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Nora Synnøve Woxholth207593
2Margrethe Wisløff193820
3Tilla Farnes Hennum199155
Asker Skiklubb 2
1Marit Isachsen181811
2Sigrun Hernes Ytterbø207530
3Hilda Øfsthus485347
Bækkelagets SK 1
1Kine Gulliksen159016
2Anne Kristin Huuse156903
3Lone Brochmann208706
Fossum IF 1
1Tonje Vassend191267
2Ragnhild Hjermstad157480
3Line Wegner Hodt177753
Fredrikstad SK 1
1Marie Olaussen196727
2Kristin Ottesen199256
3Marit Kahrs211091
Fredrikstad SK 2
1Emma Johansson198042
2Dina Sofie Antonsen155768
3Maren Roll Paulsen190662
Fredrikstad SK 3
1Marianne Riddervold Kahrs98031
2Linda Solberg131435
3
Halden SK 1
1Kine Hallan Steiwer181110
2Lizzie Ingham216466
3Bodil Helgerud158822
Halden SK 2
1Hanna Fiskum Nordbrøden184267
2Nina Asheim Birkeland207788
3Raquel Costa216837
Halden SK 3
1Frauke Schmitt Gran181875
2Anne Julsrud Haugen158073
3Hanne Lerche Raadal199699
Heming Orientering 1
1Sofie Skyttersæter Iversen192628
2
3
IL Tyrving 1
1Kristin Helland-Hansen141074
2Astrid Fiskum180302
3Oda J Sikkeland188934
IL Tyrving 2
1Anniken Helland-Hansen186237
2Synne Nesheim Flatebakken181104
3Helene Lund-Johansen185835
Kongsberg OL 1
1Åsne Skram Trømborg180127
2Eline Drage202199
3Siri Moholth180239
Kongsberg OL 2
1Anne Willkommen Eiken190660
2Idunn Haavengen167389
3Ingrid Kvistad159318
Kongsberg OL 3
1Kari Strand158103
2Unn Hilde Heggedal480205
3Ann-Karin Lesteberg211454
Lillomarka OL 1
1Hedda Vonen193107
2Ellen Marie Ariansen100704
3Ingvild C. Fleisje183300
Modum OL 1
1Marita Lilja Grønhovd205685
2Ingvild Løver Thon206465
3Tine Hansen175949
Nydalens SK 1
1Anne Johanne Lind Nørbech149001
2Elisabeth Ingvaldsen192184
3Anne M Hausken Nordberg201418
Nydalens SK 2
1Lene Moe Blom103746
2Anne-Lene Bakken Ulseth132757
3Nicole Ragvin154255
Nydalens SK 3
1Sofie Aarnes170531
2Karen Bjergaard180935
3Åse Bergan124887
Nydalens SK 4
1Elena Grand187012
2Cristina Luis170785
3Dana B. Stene129539
Nydalens SK 5
1Maria Jonsson157511
2Kari Madslien201959
3Synnøve Lyssand Sandberg97716
Oslostudentenes IK 1
1Gunn Camilla Stang202976
2Svenja Kernstock206234
3Audrun Utskarpen195740
Raumar Orientering 1
1Karoline Sønsterudbråten161304
2Tiril Emilie Ruud Bråten203009
3Synne Eide Rapp187318
Ringerike OL 1
1Kirsti Kringhaug62523
2Anne Guro Nøkleby87530
3Torunn Økern Jensen153648
Ås-NMBU Orientering 1
1Rannveig W. Nordhagen91574
2Malin Eijsink197922
3Kaja Winsnes Nordhagen181542
Ås-NMBU Orientering 2
1Line Nybakken185828
2Ingunn Berget142835
3Mari Brøndbo Dahl206914

D 150 (8)

NavnLagoppstilling
Eiker OL 1
1Aud Kjemperud184662
2Torun Dyrkorn185988
3Eli Tufte Hanssen208633
Heming Orientering 1
1Dagrun Melkild197758
2Signe Astrup Arnesen196768
3Runa Skyttersæter158429
Heming Orientering 2
1Paula Berstad480250
2Elle M. Melbye216699
3Marianne Reusch194448
IL Tyrving 1
1Marianne Njåstein221144
2Kjersti Skantze186157
3Else Grandal180139
Modum OL 1
1Hanne Løver Thon206288
2Sirpa Lilja198084
3Hege Mårtensson10315
Nydalens SK 1
1Anne Berit Eid83083
2Anne Marit Bjergaard214920
3Alix Young Vik89481
Ringerike OL 1
1Kari Strande87520
2Live Joronn Ytrehus61051
3Marianne Walle198562
Østmarka OK 1
1Ingrid Nermoen79171
2June Herredsvela203513
3Anne Margrete Hammer187190

H 11-12 (7)

NavnLagoppstilling
Heming Orientering 1
1Fridtjof Reusch194460
2
Kongsberg OL 1
1Johan Eger154245
2Atle Nikolai Wøllo159022
Konnerud IL 1
1Vetle Lysaker Norbom180942
2Reno Pape187180
Nydalens SK 1
1Kasper Bakken Ulseth200477
2Gaute Bergan153564
Nydalens SK 2
1Anders Håvard Larsen186126
2Teodor Mo Hjelseth184338
Oppsal Orientering 1
1Sigurd Rødnes183906
2Jonas Krogh203311
Ringerike OL 1
1Martin Nøkleby Melling193917
2

H 13-16 (30)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Axel Hoveid207564
2Sondre Ytterbø202127
3Sander Arntzen207610
Asker Skiklubb 2
1Vegard Løvli201650
2Frikk Alvaro Embergsrud205545
3Felix Finsrud160804
Fossum IF 1
1Styrk Hundseid Kamsvåg199496
2Erling Hjermstad190677
3Einar Melsom183652
Fossum IF 2
1Oscar Hæstad Bjørnstad197879
2Emil Størmer214741
3Erik Hæstad Bjørnstad197833
Fossum IF 3
1Eivind Berner Myhre187105
2Martin Andresen Skotte179795
3Peter Gisholt198904
Fossum IF 4
1Erlend Børli171140
2Vebjørn Blom-Hagen135332
3Mikkel Katla203103
Fredrikstad SK 1
1Bendik Eliassen182092
2Sivert Poppe192398
3Sondre Ottesen212553
Halden SK 1
1Niels Christian Hellerud206905
2Erlend Brendstuen195770
3August Asheim Birkeland158430
Halden SK 2
1Alexander Skaug Ytterbøl207830
2Ole Øivind Norsted181812
3Haakon Johann Slang-Sundsetvik181979
Heming Orientering 1
1Bjørn Anders Flågen209873
2Petter Astrup Arnesen211112
3Kasper Fosser195708
Heming Orientering 2
1Kristian Østermann187042
2Henrik Reusch194450
3August Syrdal Øen187011
Indre Østfold OK 1
1Eirik Blågestad215056
2Mats Andre Nygård197993
3Haakon Johannesen199493
Kongsberg OL 1
1Tord Strand183842
2Sølve Drage211391
3Håkon Lund200597
Kongsberg OL 2
1Vetle Drage182097
2Olav Lund175917
3Kathinka Rogstad210056
Konnerud IL 1
1Aslak Heimdal192570
2Joar Gjerdahl188760
3Jørgen Baklid201651
Konnerud IL 2
1Sindre Lysaker Norbom211484
2Nicolai Harvik173014
3Thea Land202977
Lillomarka OL 1
1Joar Oldernes411075
2Elias Skjolden Sørensen186896
3Jens Johan Brekke215086
Lillomarka OL 2
1Eirik Høst Fossgard181321
2Mathias Pedersen Vold185832
3Kristian Markhus Brekke203229
Nydalens SK 1
1Lukas Liland199282
2Halvor Tørnqvist Halden184460
3Elias Jonsson203274
Nydalens SK 2
1Lars Young Vik186295
2Kornelius Kriszat-Løvfald186133
3Jørgen Wulfsberg180903
Nydalens SK 3
1Isak Jonsson204677
2Joakim Wilkens Jernberg180216
3Audun Bergan153565
Nydalens SK 4
1Ole Jakob Frankrig204306
2Vemund Heier187139
3Synne Eikeland Røstadsand128464
OK Moss 1
1Christopher Ladim192251
2Emil Sondre Friberg192159
3Adam Kristiansen170812
Raumar Orientering 1
1Øistein Fagerli Næss211519
2Even Nygaard Østreng171151
3Anders Horvei180240
Ringerike OL 1
1Kristian Kammerud134793
2Sander Willand160184
3Jørgen Nøkleby Melling142787
Sturla, IF 1
1Ole Jørgen Bogen Arenth159613
2Mathias Skourup Rognebakke188929
3Johan Kristian Undeland144063
Sturla, IF 2
1Nicolai Hübschle182005
2Sigurd Smemo199646
3Egil Frydenlund158433
Østmarka OK 1
1Hans Kristian Stubban Hygen186841
2Jesper Ugedal187078
3Andreas Ramberg207518
Østmarka OK 2
1Odin Tellesbø127245
2John Otterlei179410
3
Ås-NMBU Orientering 1
1Nils Tveite184396
2Vegard Aarstad186006
3Linus Olhans153308

H 17 (45)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Ola Løvald Bråten207605
2Eivind Øfsthus Gravir201382
3Vegard Gulbrandsen186556
Asker Skiklubb 2
1Per Wiréhn192186
2Gjermund Gravir207595
3Jan Richard Eriksen209846
Bækkelagets SK 1
1Lars Harald Aasheim157763
2Raphael Ferrand188000
3Simen Smestad207863
Eiker OL 1
1Jonas Solem Tronrud185885
2Henrik Herø211614
3Ole Johnny Petersen181866
Fet OL 1
1Sander H. Rogndokken195911
2Morten Kristian Vikerhaug180193
3Jørgen Kjos Barkenæs180194
Fossum IF 1
1Sindre Sandven200630
2Sindre Rønning200008
3Borger Melsom199998
Fossum IF 2
1Olai Stensland Lillevold154163
2Elias T. Mølnvik211647
3Sigurd Melsom202990
Fossum IF 3
1Martin Borge Heir174826
2Tarjei Holo203231
3Audun Rognerud Bøe160451
Fossum IF 4
1Leif Størmer203638
2Harald Bakke89475
3Torbjørn Blom-hagen203011
Fredrikstad SK 1
1Herman Ryen Martinsen197869
2Christian Riddervold Kahrs61947
3Mattias Karlsson210109
Fredrikstad SK 2
1Torben Christian Wendler210721
2Per Olaussen79573
3Henrik Ottesen194878
Fredrikstad SK 3
1Håvard Berget86274
2Frank Løwengreen94058
3Kjell Arild Karlsen192303
Halden SK 1
1Antonio Martínez Pérez143260
2Øyvind Helgerud207805
3Espen Nordbrøden Fiskum187227
Halden SK 2
1Håkon Raadal Bjørlo182103
2Anders Felde Olaussen182081
3Tiago Aires217021
Halden SK 3
1Trygve Kristoffer Løvli191070
2Håkon Østraat Sævareid180501
3Peter Nordbrøden184944
Halden SK 4
1Olav Milian Schmitt Gran181019
2Jan Granstedt89402
3Andreas Johansson157999
Heming Orientering 1
1Harald Astrup Arnesen196769
2Ulrik Astrup Arnesen196877
3Tarjei Vollset200551
IL Tyrving 1
1Torbjørn Sagberg185842
2Jim Øystein Nybråten159517
3Anders Tiltnes159512
Indre Østfold OK 1
1Thomas Bedin411313
2Jørgen Vister199492
3Øyvind Thømt160884
Järla Orientering 1
1Håkon Jarvis Westergård154250
2Mats Nordbrøden184943
3Olle Boström184413
Kongsberg OL 1
1Karl Fremstad191178
2Mathias Drage159009
3Sigur Heggedal202187
Kongsberg OL 2
1Trygve Heggedal214978
2Einar Lund195826
3Bjørn Haavengen188468
Kongsberg OL 3
1Håvard Myhre198915
2William Ekberg199826
3Ola Lesteberg211224
Konnerud IL 1
1Håvard Landro Svingheim219380
2Jonas Sommerstad Juveli158399
3Audun Heimdal183721
Modum OL 1
1Stian Stærkeby Jelstad97962
2Lars Enerhaugen211550
3David Løver400119
NTNUI 1
1Hans Petter Mathisen180916
2Thomas Natvig Årstad158625
3Eirik Kamstrup Hovind200010
Nydalens SK 1
1Dag Aalvik197410
2Øystein Sørensen172405
3Anders Nordberg181232
Nydalens SK 2
1Eirik Langedal Breivik157159
2Anders Vister209926
3Bojan Blumenstein193877
Nydalens SK 3
1Per Øyvind Stene185848
2Gjermund Tørnqvist Halden211355
3Håvard Haga196740
Nydalens SK 4
1Ragnar Tonjer172051
2Sam Lunøe177010
3Øystein Pettersen192639
Nydalens SK 5
1Rune Rystad154257
2Simen A Bjøringsøy181970
3Sondre Ruud Bråten181939
OK Moss 1
1Stian Andresen170786
2Lukas Emil Rogne175925
3Thomas Tubbehaugen176272
OK Moss 2
1Henning Bratland Carlsen176318
2Thomas Roskifte190570
3Donatas Kontautas169814
Oppsal Orientering 1
1Sigve Vågsnes180877
2Are Wigaard214979
3Erik Persson184336
Oppsal Orientering 2
1Ludvig Rødnes183908
2Ole Martin Edstrøm181663
3Lavran Torstensen412980
Oppsal Orientering 3
1Thor Mella187259
2Anders Storbråten483387
3Per-Ivar Nikolaisen186940
Oslostudentenes IK 1
1Stefan Kernstock409351
2Lenny Viking Enström210725
3Erling Håland211622
Raumar Orientering 1
1Eirik Rustad129688
2Svend Sondre Frøshaug159946
3Eskil Sande Gullord186014
Raumar Orientering 2
1Ståle Sønsterudbråten483399
2Per Østreng215058
3Pål Kogstad Næss211190
Ringerike OL 1
1Lars-Inge Arnevik400732
2Anders Løset129035
3Sander Arnevik87545
Ringerike OL 2
1Rikard Kammerud146609
2Kristian Kihle160321
3Jon Erland Fossaas176069
Sturla, IF 1
1Sturla Frydenlund159626
2Tibor Vári159623
3Harald Thon209837
Varegg Fleridrett 1
1Vegard Jarvis Westergård204644
2Olav Ekrheim195567
3Rasmus Njølstad Vonen
Ås-NMBU Orientering 1
1Henrik Eijsink177948
2Per Henning Bjerva187157
3Håvard Lucasen160833
Ås-NMBU Orientering 2
1Håkon Danevad198012
2Per Anders U. Engebakken92145
3Håvard Tveite221212

H 150 (21)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Jon Arvid Fossum168804
2Bjørn Martini203849
3Bjørn Gulbrandsen207589
Fossum IF 1
1Arild Andresen165904
2Terje Melsom151139
3Øystein Holo84871
Fossum IF 2
1Hans Jevanord206276
2Richard Zeiner-Gundersen195814
3Christian Jomaas191345
Halden SK 1
1Kjetil Bjørlo187303
2Eirik Nordbrøden158084
3Bjørn Axel Gran181471
Heming Orientering 1
1Knut Erling Øen187010
2Nils Petter Fremming159509
3Øystein Østermann179812
Heming Orientering 2
1Christian Reusch194449
2Lasse Arnesen196876
3Egil Wickstrand Iversen411668
IL Tyrving 1
1Bjørn Henning Grandal205395
2Eivind Hoff123985
3Are Kristiansen186247
IL Tyrving 2
1Per Slungaard195672
2Lars-Erik Fiskum185823
3Geir Hoff161007
IL Tyrving 3
1Frode Kamsvåg199499
2Jørgen Holmboe155920
3Christian Grotnes159513
Indre Østfold OK 1
1Sigmund Vister144864
2Kjell-Erik Kristiansen407225
3Sture Ottesen216306
Indre Østfold OK 2
1Tore Sandem80675
2Rune Nygård175842
3Per Fosser158082
Måren OK 1
1Audun Bjerknes80098
2Pål Winsents413165
3Stein Turtumøygard312743
Nydalens SK 1
1Jon Iver Bakken201445
2Sindre Langaas203666
3Rune Scheele207658
Nydalens SK 2
1Einar Lunøe177011
2Gunnar Engen Vik204299
3Sören Jonsson157510
Nydalens SK 3
1Einar Jensen200777
2Torstein Hole124762
3Per Sandberg181026
OK Moss 1
1Tore Bjørnerød61943
2Hallvard Koren84741
3Morten Johansen221022
Oppsal Orientering 1
1Stig Hultgreen Karlsen190254
2Roar Bjordal183833
3Petter Fure77361
Oslostudentenes IK 1
1Guttorm Egge210110
2Are Eriksen195715
3Bjørn Grinde187140
Ringerike OL 1
1Morten Dåsnes198537
2Helge Revhaug214964
3Stig Melling215004
Østmarka OK 1
1Øystein Kildahl184248
2Rune Teigland97860
3Knut Edvard Helland183665
Ås-NMBU Orientering 1
1Ivar Maalen180932
2Gunnar Tenge80018
3Idar Brekke483517

Annonser

IOF Eventor