Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trimtex cup (AOOK) PWT cup og KM mellom (BuOK)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trimtex cup (AOOK) PWT cup og KM mellom (BuOK)
Arrangørorganisasjoner: Asker Skiklubb / Lierbygda OL
Dato: søndag 7 juni 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 640 påmeldte deltakere.

D 17 (53)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK127102
Hanna E. AndersenEiker OL201655
Silje ArntzenAsker Skiklubb207611
Åse BerganNydalens SK124887
Monica BerglundRingerike OL182073
Kristin BrekkeLillomarka OL197786
Ane Baldishol BrevigRøyken OL183727
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Anne Willkommen EikenKongsberg OL190660
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb199155
Kine GulliksenBækkelagets SK159016
Therese HaareKonnerud IL182032
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Maren Jansson HaverstadNTNUI152432
Anniken Helland-HansenTyrving IL186237
Ragnhild HjermstadFossum IF157480
Marit IsachsenAsker Skiklubb181811
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Kristin JægerOppsal Orientering176252
Astrid KravdalGjø-Vard OL158545
Kirsti KringhaugRingerike OL62523
Hege KullerudKonnerud IL187194
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Ingrid LetmolieEiker OL211464
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb199888
Siri MoholthKongsberg OL180239
Kjersti MyhreKongsberg OL66333
Marit NerstenFossum IF123944
Nanna NorderudTyrving IL160974
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Lisa NäsholmNydalens SK151053
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK149001
Maren Juveli PedersenOppsal Orientering88975
Anne Marthe PeveriEiker OL152757
Nicole RagvinNydalens SK154255
Line Drange RuudRøyken OL193703
Kristin SletnerRøyken OL67395
Solveig SletnerRøyken OL184182
Hanne StensletRaumar Orientering213695
Ida SvanbergRøyken OL207004
Kaisa SvergjaRaumar Orientering184454
Fride SørensenSturla, IF89059
Elise UllernTyrving IL199343
Siri UlvestadNydalens SK206420
Ingunn Egeberg VáriSturla, IF159662
Guro VassendFossum IF160719
Tonje VassendPorsgrunn OL191267
Sigrid Melander VieFossum IF176299
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542
Margrethe WisløffAsker Skiklubb193820
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb207593
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK145312

D 40 (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Heidi BjordalOppsal Orientering89470
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL154870
Marit B. EithunNittedal OL192163
Åshild FlatebakkenTyrving IL181109
Lene FlessebergKongsberg OL143337
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK172689
Isa HeggedalKonnerud IL214922
Eldri HoloFossum IF193878
Tone Karina IngesenSarpsborg OL147541
Karianne KatlaFossum IF202987
Arnhild KroghOppsal Orientering203404
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Kari MadslienNydalens SK201959
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Kine OddenØstmarka OK203777
Anne Mia OlsenModum OL177687
Ingrid Eide RappRaumar Orientering175058
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Jane RødderKongsberg OL182060
Mette SpangbergKonnerud IL173215
Kari StrandKongsberg OL158103
Anne Borgen SturødNydalens SK202051
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering413225
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK132757
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Toril WiigTyrving IL186236
Berit Sofie WiklundNydalens SK197849
Ingeborg ØderudModum OL202160
Milda ØhlckersTyrving IL211551
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering182138

D 50 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Grundnes BergTyrving IL211335
Berit BergeTyrving IL200025
Grete BerntsenMåren OK400598
Ingrid Opsahl BredesenFossum IF206917
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering174994
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Torun DyrkornEiker OL185988
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering181665
Inger Johanne EikelandNydalens SK202185
Toril EineFossum IF80727
Anna GöhlmanTyrving IL185825
Kjersti HovFossum IF181360
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK79862
Nina Elise JørgensenNittedal OL80134
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Kari NatvigNittedal OL157293
Marianne NjåsteinTyrving IL152458
Anne Kristine NorderudTyrving IL186086
Cathrine NorvikRøyken OL76186
Solveig SikkelandTyrving IL157987
Kjersti SkantzeTyrving IL186157
Ingvill SommerstadTyrving IL193119
Hilde StorløkkenKongsberg OL91403
Kjersti StræteRingerike OL79007
Eva SyversenRøyken OL96705
Helle Egeberg VáriSturla, IF159664
Alix Young VikNydalens SK89481

D 60 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Aud KjemperudEiker OL184662
Elle M. MelbyeHeming Orientering216405
Anne Elvsaas MoRøyken OL146518
Tove MøllerEiker OL147468
Aud I SpjelkavikTyrving IL188850
Bjørg SvanbergRøyken OL200601
Linda VerdeSturla, IF209838
Gry Bruland VråleSturla, IF144060

D 70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise BjordalOppsal Orientering412217
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK203765
Unni DrageHaugerud IF160343
Torunn Hege FrøvollSturla, IF195858
Hjørdis ØvreåsBotne SK145318

D 13-14 (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Tuva Aas StræteRingerike OL175835
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL149017
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK175785
Monica BrevikØstmarka OK212503
Carmen DirroMåren OK203743
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Elin FløLillomarka OL177513
Theresa FürstenbergNydalens SK168927
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb142796
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Christine HoenEiker OL192291
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL212391
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Mina JørgensenTyrving IL200361
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Mari KjelleRøyken OL184181
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Ingeborg KvarmeRøyken OL67403
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Marte Karine LarsenKongsberg OL146580
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Marie LilandNydalens SK153847
Ina MartiniAsker Skiklubb196973
Silje MorlandstøEiker OL175915
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Anni SaarelaKonnerud IL175859
Dina Marie SalvesenAsker Skiklubb153714
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Oda ScheeleNydalens SK157482
Tale StrandKongsberg OL158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Iselin SørensenSturla, IF89072
Ada WulfsbergNydalens SK154535

D 15-16 (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid AaslundFet OL168342
Ingvil AhlsandNydalens SK188972
Lin Martine AndorsenNydalens SK168970
Solveig Eline BergTyrving IL203507
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL198916
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Oda Marie ColquhounNittedal OL205440
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK186995
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Andrea Willkommen EikenKongsberg OL209818
Tilde EineFossum IF67669
Tuva Nesheim FlatebakkenTyrving IL211344
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Marlin HaavengenKongsberg OL176291
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb207005
Ingrid HasaasFossum IF195946
Åsne Naadland HoloFossum IF144660
Ingvild HøydalNydalens SK176096
Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL197788
Pernille KatlaFossum IF191341
Ingrid G. KvålsgardFossum IF160449
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Agnes Irene LongfjeldModum OL129397
Ingrid MadslienNydalens SK201964
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb200100
Aurora MoholthKongsberg OL155540
Thea MorlandstøEiker OL173453
Lotte MyklemyrEiker OL144798
Maren NorderudTyrving IL188841
Ragne NorrudFossum IF143035
Emma Eithun PaulsenNittedal OL178188
Kathinka RogstadKongsberg OL210056
Kristiane RogstadKongsberg OL209948
Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb201535
Inger RødnesOppsal Orientering412939
Maria Rørvik HaverLillomarka OL158421
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK202076
Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb179999
Hedda SkatvedtRaumar Orientering179400
Synne SkjærsteinTyrving IL173170
Emilie Sommerstad VeeTyrving IL213317
Synne StrandAsker Skiklubb183999
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering189019
Marie UllevålseterNydalens SK182041
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Hedvig VollsetHeming Orientering187013
Ragne WiklundNydalens SK413026
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline AndersenKonnerud IL212330
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL207643
Morten FjellRøyken OL212850
Selma FærdenKolbotn og Skimt OL157517
Tomine Ness GundersveenRøyken OL184180
Vida Helland-HansenTyrving IL160978
Mina Akiko JohnsenRøyken OL212043
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL185953
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering412974

D 10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Ruste FløLillomarka OL205528
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Henriette KrokfossØstmarka OK201514
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Martha WisløffAsker Skiklubb207601

D 17 B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhMåren OK184147
Marit GanoRøyken OL179411
Line Telje HøydalNydalens SK191379
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Marianne NessRøyken OL206535
Merete UndelandSturla, IF169514

D 17 C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi BernerFossum IF207831
Lene ColquhounNittedal OL205926
Kristin MortensenØstmarka OK211439
Grete SkotteFossum IF179795
Nina Marie UndelandSturla, IF

D 17 N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vera HalsaaAsker Skiklubb212264
Lene Spilde HasaasFossum IF171914
Astrid KjesbuTyrving IL

D 13-16 C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Guro HjerpaasenAsker Skiklubb213298
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Helene KrokfossØstmarka OK201515
Vera Gano MønnichRøyken OL158431
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809
Linn Mei WaalerMåren OK204558

D 13-16 N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK79106

D 11-12 N (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene Brandal SøftingKongsberg OL198815
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Magdalen HavnenRøyken OL212844
Alma Elise HildrumLillomarka OL201934
Marte Ulven JørgensenAsker Skiklubb207598
Emma KjesbuTyrving IL211953
Penelope LeaOL Tønsberg og omegn211716
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering181795
Mina VistAsker Skiklubb103389
Hannah WestgaardLillomarka OL186284

H 17 (68)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SK192578
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering196877
Vegard Østlid BagstevoldKongsberg OL66192
Eirik Langedal BreivikNydalens SK157159
Audun Rognerud BøeFossum IF160451
Vetle ChristiansenRaumar Orientering63823
Erik Olsvik DengerudNydalens SK187133
Mathias DrageKongsberg OL159009
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663
Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering177948
Lars EnerhaugenModum OL211550
Gunnar A FiskumTyrving IL159519
Gustav FiskumNTNUI155776
Morten FredhMåren OK208419
Sturla FrydenlundSturla, IF159626
Karl Kristen GjølsjøOK Moss181015
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb186556
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Bjørn HaavengenKongsberg OL188468
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK211355
Leif Erik HavnenRøyken OL212910
Sigur HeggedalKongsberg OL202187
Trygve HeggedalKongsberg OL214978
Tarjei HoloFossum IF203231
Eirik Kamstrup HovindNTNUI200010
Haakon IngvaldsenNydalens SK91484
Espen JakobsenTyrving IL156843
Eirik Holth JohannessenRøyken OL91001
Harald KalagerNTNUI160790
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK192303
Markus Knapp KongsbergTyrving IL145316
Hallvard KorenOK Moss84741
Are KristiansenTyrving IL186247
Kristian KullerudKonnerud IL94059
Jon Erik KvarmeRøyken OL71508
Ola LestebergKongsberg OL211224
Olai Stensland LillevoldFossum IF196772
Inge LindsethNydalens SK200444
Anders LøsetRingerike OL211219
Borger MelsomFossum IF199998
Sigurd MelsomFossum IF202990
Eirik W. MoeLierbygda OL195536
Håvard MyhreKongsberg OL198915
Øivind MyhreKongsberg OL152511
Vegard MyklemyrEiker OL192295
Kristoffer NeslandNTNUI154072
Geir NilsenViul Orienteringsklubb80004
Torgeir NørbechTyrving IL192593
Mikael OlaussonOslostudentenes IK159953
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering91181
Ola Marius PedersenOppsal Orientering165633
Térence RisseNydalens SK216205
Sander H. RogndokkenFet OL195911
Eirik RustadRaumar Orientering129688
Henrik Drange RuudRøyken OL159327
Rune RystadNydalens SK154257
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Gjermund RørenEiker OL173451
Sindre SandvenFossum IF200630
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL178168
Øystein SørensenNydalens SK172405
Jostein TandbergNydalens SK172203
Harald ThonSturla, IF209837
Anders TiltnesTyrving IL159512
Lars TreekremHeming Orientering196760
Erik TrøenModum OL134240
Elias WiklundNydalens SK195554

H 40 (46)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering146571
Arild AndresenFossum IF165904
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Lars BaklidKonnerud IL157168
Lars BerglundRingerike OL71663
Trond BrevikFossum IF197501
Magne BrændenLillomarka OL83067
Henning Bratland CarlsenOK Moss176318
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Kjetil EspedalNydalens SK147139
Anders FlågenHeming Orientering411539
Anders FærdenKolbotn og Skimt OL89765
Kyrre GranFet OL180192
Sven Arne GylterudFossum IF408323
Stein H. HagenFossum IF206289
Olav HasaasFossum IF192554
Bjørn HaugeFet OL411372
Dag Helland-HansenTyrving IL160979
Torstein HoleNydalens SK124762
Christian HolmboeTyrving IL91490
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Christian JomaasFossum IF191345
Eirik JørgensenTyrving IL211243
Kjetil KjernsmoRøyken OL401142
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL305546
Odd Arne LianØstmarka OK211361
Jørn-Are LongfjeldModum OL206503
Stig MellingRingerike OL215004
Jørn MoeFet OL180922
Trond MyhreFossum IF191338
Ole MyklemyrEiker OL200390
Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering207827
Lars Karelius NoerBrandval/Kongsvinger OK190649
Christian ReuschHeming Orientering194449
Henning RøbergNittedal OL154220
Bent Erik SkaugOppsal Orientering192707
Ivar Hegbom SmebyNydalens SK153309
Odd StrandKongsberg OL145390
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering483399
Rune SørensenSturla, IF189047
Runar ThorstensenOppsal Orientering178176
Lars Audun VoldLillomarka OL187120
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Pål WinsentsMåren OK413165
Richard Zeiner-GundersenFossum IF412988

H 50 (46)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL181874
Hallvard BergTyrving IL203634
Tore BjørnerødOK Moss61943
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Roar ByeModum OL193869
Tormod BøeFossum IF178311
Bjørn Are CarlssonFossum IF411525
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK63826
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Terje Ulla EikenKongsberg OL209814
Bo EmilssonOppsal Orientering483008
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Petter FureOppsal Orientering77361
Roy GjerdingOK Moss197796
Martin GranlyLillomarka OL181270
Øyvind Roger HansenRøyken OL144108
Lars HjermstadFossum IF175824
Øystein HoloFossum IF84871
Nils HæstadFossum IF191375
Svein Helge HøydalNydalens SK127052
Bengt-Åke JanssonFrämmestads IK402502
Morten KarlsenMåren OK400006
Morten KongsbergTyrving IL174738
Bjørn Victor LarsenKongsberg OL180836
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Frode LøsetRingerike OL192394
Mons Kr. LøvfaldNydalens SK186088
Terje MelsomFossum IF151139
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Torkjel NesheimTyrving IL190573
Are NjåsteinTyrving IL206550
Thor NorderudTyrving IL188842
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Anders Emil OlsenNydalens SK213671
Børge PedersenNydalens SK194140
Geir O. RønningNydalens SK152584
Per-Arne RøstadsandNydalens SK128463
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Roar TønnessenKongsberg OL98610
Tibor VáriSturla, IF159623
Jo WiklundNydalens SK172191
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Jarl ØvstedalNydalens SK201864

H 60 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans O AugedalAsker Skiklubb86548
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Rolf Gunnar BredesenFossum IF207289
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Jørgen HolmboeTyrving IL155920
Svein S JacobsenTyrving IL206460
Morten JohannessenRøyken OL144105
Georg KapperudOppsal Orientering188784
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering190254
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Bård NatvigNittedal OL176255
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Stein TurtumøygardMåren OK312743
Per ØhlckersTyrving IL199326

H 70 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Ole Einar DalenRingerike OL192563
Tor DrageHaugerud IF157981
Elling FrøvollSturla, IF195892
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK62370
Einar HemLillomarka OL156916
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Tore LangaardOppsal Orientering211556
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Per MeilandLommedalens IL214982
Olav MoRøyken OL165151
Steinar RuudKonnerud IL210997
Johan TheisenKolbotn og Skimt OL195694
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Erling TidemannLommedalens IL168119
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Lasse VråleSturla, IF147450
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 13-14 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering192756
Vetle DrageKongsberg OL182097
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Tobias EspedalNydalens SK153554
Felix FinsrudAsker Skiklubb160804
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Simen FritznerNittedal OL205387
Egil FrydenlundSturla, IF158433
Sindre GisholtFossum IF198899
Sondre Zahl HagenFossum IF195742
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK184460
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb200255
Jonas Rolfsen HaugmoHeming Orientering198754
Vemund HeierNydalens SK187139
Joakim Wilkens JernbergNydalens SK180216
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK186133
Christopher LadimOK Moss192251
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Ådne SkjærsteinTyrving IL173244
Alexander SmebyNydalens SK191203
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063
Lars Young VikNydalens SK186295
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832
Sondre YtterbøAsker Skiklubb202127
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202159
August Syrdal ØenHeming Orientering187011
Eirik Thunshelle ØvstedalNydalens SK150383

H 15-16 (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb208101
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Sander ArntzenAsker Skiklubb207610
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Audun BerganNydalens SK153565
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Sølve DrageKongsberg OL211391
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Kasper FosserHeming Orientering195708
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Peter GisholtFossum IF198904
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Sverre GrafferRingerike OL192203
Henrik HaugKongsberg OL178360
Erik Rolfsen HaugmoHeming Orientering153168
Sindre Rolfsen HaugmoHeming Orientering202997
Erling HjermstadFossum IF190677
Øyvind HjermstadFossum IF123597
Truls Wegner HodtFossum IF160836
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Lukas LilandNydalens SK199282
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Einar MelsomFossum IF183652
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering153308
Andreas RambergØstmarka OK207518
Knut SelstadFossum IF178217
William Resvoll SkaugOppsal Orientering209966
Martin Andresen SkotteFossum IF145612
Tord StrandKongsberg OL183842
Håkon SturødNydalens SK126672
Lavran ThorstensenOppsal Orientering412980
Torjus UllernTyrving IL199342
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb155978
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903
Håkon Thunshelle ØvstedalNydalens SK216521

H 11-12 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Stein Aas StræteRingerike OL68556
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb157497
Eivind Bogen ArenthSturla, IF144607
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb188959
Oskar BaklidKonnerud IL212561
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb160780
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb160783
Jonas HasaasFossum IF171908
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Lukas KlausenSturla, IF213015
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Sondre LadimOK Moss192159
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Jonas MyhrAsker Skiklubb215050
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb207401
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Birk Felland SætnanFossum IF146239
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022
Kristoffer ØhlckersTyrving IL191210

H 10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL212863
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Håvard Rekve LianFossum IF204204
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Theo Winsents SæterMåren OK195570

H 17 B (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn BogenSturla, IF144606
Haakon DolvenAsker Skiklubb154267
Kjetil HagenAsker Skiklubb206918
Ove HildrumLillomarka OL181295
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Pål Espen NordhaugKonnerud IL205546
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL480175
Jarle RogndokkenFet OL207832
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Karl Anton UndelandSturla, IF159646

H 17 C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjerknesRøyken OL188862
Jørn Idar EllingsenKonnerud IL212597
Claus FritznerNittedal OL212416
Jon OIav HjerpaasenAsker Skiklubb168813

H 17 N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tord KjesbuTyrving IL
Stian LillegårdLillomarka OL198793

H 15-16 B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bernhard BryhnSturla, IF199283
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933

H 13-16 C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb154271
Ty Sævareid EllefsenKongsberg OL154414
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369
Adrian Gunnar LautererAsker Skiklubb153930
Jonas Emil NeumanNydalens SK195809
Andreas Hegland SimensenFossum IF186926
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb160762

H 13-16 N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Noor EsmatjarLillomarka OL206100

H 11-12 N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle BøchTyrving IL212993
Simen KolbergsrudRøyken OL212894

N-åpen (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats Olsen ByeModum OL211926
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212371
Cornelia EidemAsker Skiklubb212150
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Aurora Ness GundersveenRøyken OL205935
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Natalia HavnenRøyken OL213035
Cora Helene HildrumLillomarka OL181028
Andreas Daniel HolmboeTyrving IL39040
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Olav IverslandSturla, IF206456
August Lea KabbeOL Tønsberg og omegn213494
Mari KallesonOppsal Orientering219390
Kristoffer KatlaFossum IF203225
Synne KjernsmoRøyken OL178071
Kristine KjesbuTyrving IL213350
Sivert KnutheimSturla, IF189147
Ingrid LestebergKongsberg OL95250
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Mikkel RastadAsker Skiklubb152351
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering212618
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering212086
Andreas SandernesØstmarka OK212449
Jon StrandKongsberg OL183843
Odin Vie StrislandFossum IF213256
Ask Felland SætnanFossum IF
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157
Sofia ØhlckersTyrving IL212783
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

Annonser

IOF Eventor