Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vikesprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vikesprinten
Arrangørorganisasjon: Vikebygd IL
Dato: søndag 26 april 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 91 påmeldte deltakere.

N-open (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Cassandra Erdal HoelVikebygd IL97873
Juli-Janne GåsdalenVikebygd IL185591
Marie IversenBergens TF
Marie Haga NesseHaugesund IL Orientering
Helene NysæterBergens TF191281
Anne Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb92418
Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb79813
Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb84722
Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb84724

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna TaksdalGanddal IL188955

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb158559

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Ekkjestøl LienSauda Orienteringsklubb84729
Tuva Ekkjestøl LienSauda Orienteringsklubb84725

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb158564
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

D 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Merel DirksenKOVZ187322
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solfrid EkkjestølSauda Orienteringsklubb187293
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL144711
Anne Sofie SandvikBjoa IL185494
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521
Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb84740
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering181948

D 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Birgitte TorbjørnsenVikebygd IL192223
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb180485
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering192235
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Caspar RøthingHaugesund IL Orientering172070
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering192129
Andreas NysæterBergens TF154865
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Ivar StoklandGanddal IL197767

H 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon AkselsenHaugesund IL Orientering192428
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering172270
Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering203317

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bård LienSauda Orienteringsklubb92444
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Erik Nistad NesseHaugesund IL Orientering203508
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Sander StielstraSauda Orienteringsklubb92442
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

H 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Kjetil FiskåSveio OL - Orientering155544
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering158120
Helge NysæterBergens TF191385
Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb158558

H 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter DirksenSauda Orienteringsklubb187254
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)72449

H 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar KvaleHaugesund IL Orientering195823
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Otte OmdalGanddal IL185860

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765

H 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John Gran AbrahamsenStavanger Orienteringsklubb165252
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Kjell SvihusGanddal IL160984
Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb158624

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag129504
Sigvald RobberstadHalsnøy OL91425
Harald SteinslandVikebygd IL186292
Per VoldFana IL176050
Harald WesterheimFitjar IL79131

D 19- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering149174
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

H 19- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL185849

C-open (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma LarsenHaugesund IL Orientering197245
Henriette NessetÅlgård Orientering197967

B-open (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild SvihusGanddal IL408088

Annonser

IOF Eventor